RATUNKU!!!!!

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez mrowka456 15 maja 2009, o 19:30

chita: a co zlego jest niby w budzie .. pozatym czy ty musisz byc na niee tak do wszystkiego ? ;p
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Chita 15 maja 2009, o 21:57

chodzi mi o to ze nieda sie stopniowo psa przyzwyczaic do spania na dworze. trzeba psa odtracic (wedlug mnie pies tak to rozumie)na ta pierwsza noc. potem to jakos to bedzie. wyobraz sobie ,ze nagle masz mieszkac w epiance bez swojej rodziny. totalnie sama(pierwsza noc). tak mniej wiecej czuje se pies ktory z ukochanego pupilka ktory cale dnie spedzal z czlowiekiem bedzie musial nagle nauczyc sie ze nie wszystko jest takie rozowe. dla psa to nie bedzie przez pierwsze noce komfortowy czas.

nie mam nic do budy o ile jest ocieplana i odpowiedniej wielkosci
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez mrowka456 15 maja 2009, o 23:10

ale dziewczyna pisze przeciez ze pisio od pierwszego dnia ma przebywac w budzie :) wiec chyba bedzie wszystko ok :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Chita 16 maja 2009, o 06:52

rozumiem cie ale nie wiem czy ty do konca kumasz o co mi chodzi. probuje napisac o szoku jaki przezyje pies ktory bedzie musial zostac odtracony(tak ies to odbiera przez pierwsze dni)
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez Paulina i Bemol 16 maja 2009, o 09:29

Ale z tego co zrozumiałam pies ma dopiero zostać zakupiony i nikt nie mówi o już istniejącym rozpieszczonym kanapowcu. Jeśli będzie przyzwyczajany od początku nie powinno być problemu. Tylko trzeba wybrać psa ktory może być trzymany na podwórku i nie zapominać że mimo iż pies jest w kojcu trzeba mu zapewnić dużo ruchu, wychodzić na spacery i spędzać z nim dużo czasu. Zrozumiałam że kojec wchodzi w grę nocą i gdy nikogo nie będzie w domu ja nie widzę dużego problemu.
Mój "maluszek" też ma budę i jest na zewnątrz gdy mnie nie ma w domu uważam, że to lepiej niż miałby siedzieć sam w pokoju.
Paulina i Bemol
 

Postprzez Sissy 16 maja 2009, o 14:34

Chita napisał(a):rozumiem cie ale nie wiem czy ty do konca kumasz o co mi chodzi. probuje napisac o szoku jaki przezyje pies ktory bedzie musial zostac odtracony(tak ies to odbiera przez pierwsze dni)

A czy Ty jesteś psem,że wiesz co on myśli?? :roll:
I kto tu mówi o odtrąceniu?
Znam bardzo dużo psów,które mieszkają na dworzu,które tam mają budę. I wiesz,one z pewnością nie czują się odtrącone.
Takiemu psu trzeba zapewnić dużo kontaktu z domownikami. I oczywiście,to,że pies będzie mieszkać na dworzu nie zwalnia Was z obowiązkowych spacerów ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Chita 16 maja 2009, o 20:39

wiem o co ci chodzi. nie mam nic przeciw ale pies ktory zostaje wyprowadzony na noc do budy( a zawsze spal sobie w domciu) przezywa napewno jakis szok. pomysl jak ty bys sie czula gdyby nagle ktos cie dawal na noc do kojca?

nie jestem psem zeby wiedziec co on mysli ale pies czuje sie odtracony gdy nagle ma spac na dworze. tak est na 99,999999999999999%
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

paw prints