pytanie do właścicieli labków ??

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

pytanie do właścicieli labków ??

Postprzez kejsi 13 cze 2009, o 11:07

Witam mam 4ms labka i jest on bardzo spokojny właściwie tylko śpi je i troche sie bawi ale zaraz pada pod moje nogi i znowu śpi moje pytanie czy to normalne czy mam sie dopiero spodziewać nagłego napływu energi o którym często mowa u labków dodam ze bardzo duzo z nim spaceruje właściwie wychodzimy na siusiu co 2 godziny może dlatego.... ?? I jeszcze jedno ile miały wasze labki gdy mogliście z nimi już wychodzić choc ze 4 razy dziennie bo u mnie jak to podliczyć to nbedzie z 7 razy dziernnie czy w przypadu 4 ms labko nie za dużo???
kejsi
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Chita 13 cze 2009, o 16:06

w przypadku szczeniat ktore dopiero uczy sie zalatwiania sie na dworzu spacerki powinny byc jak najczestrze ale nie moze tak byc caly czas. na twoim miejscu zaczelabym powolutku zmniejszyc ilosc spacerkow. odciac np 1 w ciagu miesiaca
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez Saszka 16 cze 2009, o 09:58

Mój labek ma 4 lata i nadal większość czasu śpi. Jak jesteśmy na spacerze to szaleje jek szczeniak a w domu śpi. mnie to nie przeszkadza, bo jak jestem w pracy to się nie martwię, że jak wrócę do domu to go nie poznam...
Twój piesek to jeszcze szczeniaczek i tak jak mały dzidziuś śpi i je na przemian, żeby wyrosnąć na dużego psa. Z reguły tak jest, że ze szczeniakami wychodzi się po spaniu, po jedzeniu, po zabawie, żeby nauczyć załatwiania się na podwórku. Koleja sprawa to taka, że mały piesek ma malutki pecherz moczowy, który szybko się zapełnia i tak w koło macieju....
Obrazek
Avatar użytkownika
Saszka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 501
Dołączył(a): 7 kwi 2008, o 12:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Imię psa: Luksus, Dżaga

Postprzez Maja_Saba 1 lip 2009, o 21:51

Mam 6scio miesięcznego Labka. Wystarczy że wyjdę z nią 4 razy, ale dopiero od niedawna (jakiegoś miesiąca). Podobnie jak Saszki piesek mój też w domu śpi a na dworku szaleje ;)

normalne ;)
MAJA
Obrazek

SABA
Obrazek
Avatar użytkownika
Maja_Saba
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 kwi 2009, o 19:17
Lokalizacja: Poznań (okolice)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Labrador


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

paw prints