spacer istnym pieklem..!!

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Re: spacer istnym pieklem..!!

Postprzez Azorek84 4 paź 2009, o 20:50

A co do kuli smakuli to juz mam taka...wkladam mu tam ciasteczka i gania za nia po pokoju :lol: Ja nie twierdze,ze nie zajmuje sie psem wcale,bo pobawie sie z nim ...tyle tylko,ze on najchetniej by sie caly dzien bawil...przynosi mi zabawki(bo ma ich caly kosz) pod nogi i chce by mu rzucac,ale bywa,ze ja nie mam czasu.A najczesciej to robi gdy moje dziecko zasnie a ja na chwile usiade by telewizje poogladac,jak on widzi,ze siedze to nie daje mi spokoju,bedzie szczekal i domagal sie zabawy :ojej:
Azorek84
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: spacer istnym pieklem..!!

Postprzez zeberka161 5 paź 2009, o 20:05

Naucz go ze no o godz (podaje przykladowa godz) 16 jest czas dla niego ok 30 min zabawy i szkolenia wtedy bedzie grzecznie czekal dziennie na dana godzine bo bedzie wiedzial ze wtedy jest czas dla niego :)

i jesli psiak ma wszystkie zabawki na codzien to nie dziw sie ze sam sie nimi nie chce bawic bo juz nie sa atrakcyjne a wiec :

1. schowaj wszystkie zabawki tak by on nie wiedzial gdzie sa
2. daj mu jedna pobaw sie z nim nia troszke i mu ja zostaw
3. nastepnego dnia zabierz ja i daj inna tak by mogl sie nia znowu cieszyc
4. i tak kazdego dnia niech dostaje jedna okreslona zabawke wtedy beda one dla niego bardziej atrakcyjne


a jesli chcesz by psiak byl cicho gdy dziecko spi a ty byc chciala troszke odpoczac to kuc mu wedzone ucho to go troszke zajmie uwiez :)
u mnie takie uszko kosztuje w granicach od 50 do 90 groszy :) wiec nie jest to tragiczny wydatek ale nie dawaj mu go codziennie.

mam nadzieje ze jesli sie zastosujesz to tych wskazowek to bedzie wam sie wszystkim lepiej zylo :)

czekam na jakies relacje
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Poprzednia strona

Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints