Porady słynnego trenera

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Porady słynnego trenera

Postprzez fajna_babka7 15 kwi 2010, o 10:12

Jest agresywny lub wręcz przeciwnie, przeraźliwie boi się wszystkiego? Nie toleruje nie tylko Twoich gości, ale atakuje też inne psy w trakcie spacerów? Wspólne wyjścia, które miały być przyjemnością stają się koszmarem? Miałaś wspaniałego psa, który po kupieniu kolejnego ulubieńca zmienił się nie do poznania? Zastanawiasz się ile jeszcze wytrzymasz i …czy nie lepiej po prostu go oddać. Jeśli te pytania pojawiają się w Twojej głowie, coraz częściej koniecznie oglądaj w najbliższy piątek o 21.00 nową serię „Zaklinacz psów” na kanale NGC. Będziesz mieć okazję, zasięgnąć rady u sławnego trenera psów Cesara Millana, który powszechnie uważany jest za CUDOTWÓRCĘ w swojej dziedzinie! Porady wychowawcze na najwyższym poziomie - gwarantowane:)
fajna_babka7
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 kwi 2010, o 18:30

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Porady słynnego trenera

Postprzez pietruszka 15 kwi 2010, o 12:06

jeśli odpowiednio postępujesz z psem, odpowiednio (madrze) go szkolicz/uczysz to tego typu porady są zbędne. Zresztą ja kiedyś oglądałam program (niestety nie pamiętam tytułu) w którym behawieorysta przedstawiał "sposoby" kontaktowania się z psami, radził jak mądrze postępowac i powiem tak: ja nigdy nie postąpiłabym tak jak on radził i podpowiadał ponieważ to co mówił było sprzeczne z wczesniejszymi jego wypowiedziami :roll:
Pies - cztery łapy i ogon - szczęście w domu :)
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa :)
Avatar użytkownika
pietruszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 270
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 20:51

Re: Porady słynnego trenera

Postprzez fajna_babka7 5 maja 2010, o 09:38

Wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się więcej o programie, oraz o jego prowadzącym Cesarze Millanie odsyłam do strony internetowej: http://natgeotv.com/pl/zaklinacz-psow/info. Można na niej zobaczyć zapowiedzi odcinków, ekskluzywne zdjęcia i wywiad z "zaklinaczem":)
fajna_babka7
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 kwi 2010, o 18:30


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości

paw prints