Golden Retriver

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Golden Retriver

Postprzez Julik 14 cze 2010, o 20:09

Witam! Od niedawna ma psa rasy Golden Retriever. Jest to 5 miesięczna suczka.Mieszkam na dość ruchliwej ulicy, i gdy tylko z nią wyjdę od razu kładzie się i strasznie szarpie. Co mam zrobić aby tak nie było posting.php?mode=post&f=11#.
Julik
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Golden Retriver

Postprzez Psychomona 15 cze 2010, o 08:22

Mysle,ze moze ona sie boi poprostu aut i calego tego ruchu/wrzasku...musisz spokojnie ja przekonywac,ze nie ma sie czego bac,zachecaj ja smakolykami ,jak tylko wstanie to daj nagrode ,moze to potrwac,ale napewno sie uda.

Mialam podobny problem niedawno z moim psem,ale nauczyla sie,tez sie bala (wczesniej mieszkala na odludziu i bala sie miasta) u mnie trwalo to jakos ok 2 tygodnie +- kilka dni w ta czy w ta,nie pamietam dokladnie,coprawda pies nie jest rasy golden retriver ale kazdego psa da sie nauczyc/przyzywyczaic,trzeba tylko cierpliwosci i wytrwalosci.
Zycze powodzenia.
Obrazek
Nasza Kochana suczka Mia
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Psychomona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 121
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 18:42
Imię psa: Mia
Rasa psa: Malteser/Shih-tzu mix :)

Re: Golden Retriver

Postprzez Pat 11 paź 2010, o 21:13

Witaj,
Twój piesek jest jeszcze malutki, przyzwyczai się, ale tak jak napisała Psychomona musi się powoli oswajać. Ja mieszkam bardzo blisko torów kolejowych, mój piesek też się tego bał a teraz nawet nie reaguje :)
Pat
 


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints