Pies po przeprowadce do nowego domu i jego zachowanie

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

Pies po przeprowadce do nowego domu i jego zachowanie

Postprzez LewaSzelka 7 lip 2010, o 15:57

Witam, Moj pies nazywa sie Orzel, jest wyzlem weimarskim. Ma juz 2 lata. Orzel od 8go tygodnia zycia mieszkal z nami w naszym malym domku, obecnie zmienilismy domek na nowy. W tych dniach Orzel jest ciagle z moim mezem na nowym miejscu. Remontuja go razem ;). Ale niebawem remont sie zakonczy. Przyjdzie nowa kanapa, nowe meble, nowy dywan,,, wszystko dla niego bedzie nowe i pewnie bedzie pachnialo tez "nowo ciekawie". Orzel bedzie musial zostac sam w domu na okolo 8 godzin, na starym mieszkaniu nie bylo z tym problemow, szczegonie ze ma wyjscie na ogrodek. Ale obawiam sie o meble i inne gadzety. PROSZE O PORADE JAK MAM GO DO TEGO PRZYGOTOWAC, ZEBY NIE ZAINTERESOWAL SIE NOWYMI MEBLAMI, KANAPA ZE SKORY... i tak dalej ??? pozdrawiam Anka
Avatar użytkownika
LewaSzelka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lip 2010, o 13:20
Imię psa: Orzel
Rasa psa: wyzel weimarski

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Pies po przeprowadce do nowego domu i jego zachowanie

Postprzez Psychomona 8 lip 2010, o 21:49

Hmmm mysle ze jesli "tak stary" psiaczek nie niszczyl to teraz tez nie zacznie,nie wiem moze sie myle,ale wydaje mi sie ,ze nie powinno byc problemu..
Obrazek
Nasza Kochana suczka Mia
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Psychomona
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 121
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 18:42
Imię psa: Mia
Rasa psa: Malteser/Shih-tzu mix :)

Re: Pies po przeprowadce do nowego domu i jego zachowanie

Postprzez LewaSzelka 9 lip 2010, o 14:11

Witam, Dziekuje za info, a moze ma juz ktos takie samo doswiadczenie??? co powinnam robic zeby go zaznajomic z nowymi rzeczami? jakie jest podejscie trenerow do tego?
Avatar użytkownika
LewaSzelka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lip 2010, o 13:20
Imię psa: Orzel
Rasa psa: wyzel weimarski

Re: Pies po przeprowadce do nowego domu i jego zachowanie

Postprzez martyna 22 lip 2010, o 16:39

Półtora miesiąca temu przeprowadziłam się z moim narzeczonym do innego domku. Moj 3-letni jack russell terrier na nowym mieszkaniu nie zniszczył ani jednego mebla.Przez pierwsze dwa tygodnie był trochę bojaźliwy i widac było, że czuł sie odrobinę nieswojo.Pierwsze 5 dni nie zostawialiśmy go samego dłuzej niż 4h.Stopniowo wydłużalam ten czas do 8h.Czy juz po przeprowadzce?
martyna
 


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

paw prints