SZKOLENIE PSÓW CZĘSTOCHOWA

Problemy wychowawcze i jak sobie z nimi radzić, szczenię w domu...

Moderator: Moderatorzy

SZKOLENIE PSÓW CZĘSTOCHOWA

Postprzez yasmine 29 sty 2011, o 10:37

Witam serdecznie
Niedawno przeprowadziłam się do Częstochowy, mieszkam sobie spokojnie, aż tu nagle na mojej drodze pojawił się psiak. Dawałam ogłoszenia, szukałam właścicieli niestety nie znalazłam. Nie mogłam też ją oddać do schroniska, więc został ze mną.Ma na imię Chance. Niestety mam z nią problemy. Nie słucha się na spacerach, jest agresywna w stosunku do innych psów szczególnie suczek. Myślałam, że zachowanie jej spowodowane jest nową właścicielką, ale niestety minęło już sporo czasu a jej zachowanie się nie zmienia. Chcę się z nią wybrać na szkolenie w zakresie posłuszeństwa. Nie chciałabym iść do kogoś nie poleconego . Szukam cały czas kogoś, chętnie skorzystam z porad i polecenia odpowiedniej osoby.
Pozdrawiamy
Wiktoria i Chance
yasmine
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: SZKOLENIE PSÓW CZĘSTOCHOWA

Postprzez Olusi@ 29 sty 2011, o 12:31

Pozdrawiam, Ola z owczarkami
Nero 1997-2011
Obrazek
Avatar użytkownika
Olusi@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 20:59
Lokalizacja: Izabelin / Warszawa
Imię psa: Nero (*), Roy
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Re: SZKOLENIE PSÓW CZĘSTOCHOWA

Postprzez yasmine 6 lut 2011, o 11:11

Witam,
znalazła super Panią, która szkoli psy tylko metodami pozytywnymi, do niczego nie zmusza psów. Po paru spotkaniach moja Chance zachowuję się 70% lepiej. Nigdy nie przypuściłabym, ze można mieć takie podejście do psów, moja suczka boi się też obcych i na początku nie chciała wcale podejść do tej Pani. Po 15 min mogła już zrobić wszystko z Chance. Byłam w szoku. Pierwsza lekcja była zapoznawcza i tłumaczeniowa. Na następnych zajęłyśmy się agresją Chance i dalej kontynuujemy. Uświadomiła mi wiele rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Jesteśmy bardzo szczęśliwe. Piszę to ponieważ chce pomóc ludziom i psom, sama miałam straszne problemy ze znalezieniem kogoś odpowiedniego.
Pozdrawiamy
Wiktoria i Chance
yasmine
 

Re: SZKOLENIE PSÓW CZĘSTOCHOWA

Postprzez aranea 27 mar 2011, o 19:57

Witam
dostaję wiadomości z prośbą o numer telefonu do Osoby o której pisałam. Więc ma na imię Ewelina tel. 691 22 13 90. Koszt to 30zł/h . Ewelina pokazuję jak uczyć psa i jak sobie z nim radzić, także każdy właściciel będzie w stanie zapanować nad psiakiem. Podaję też stronę na razie jest w budowie http://www.trenujpsa.pl
Pozdrawiamy
aranea
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 13:02
Imię psa: Kissa
Rasa psa: Basenji


Powrót do Wychowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints