Jaki samochód

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez dusikon 13 maja 2009, o 20:35

Sissy napisał(a):
mwijatak napisał(a):
dusikon napisał(a):Reno Laguna :D


jak już sie chwalisz to chociaż markę napisz poprawnie...

RENAULT

:rotfl:
Przepraszam,nie mogłam się powstrzymać ;)
My mamy kilka samochodów,jednak żaden nie jest typowy to przewożenia psów. Najwygodniej i najczęściej jeździmy zieloną ,,meganką''(renault megane). Niuch jest przyczepiany pasami i jedziemy ;)

przepraszam :oops: :oops: :oops: :oops:
Obrazek
Avatar użytkownika
dusikon
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 275
Dołączył(a): 25 paź 2008, o 10:39
Lokalizacja: warszawa
Imię psa: Lexus Baron i Porshe
Rasa psa: pies Yorkshire terrier kot perski i żółw żółtobrzuchy

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Elena 15 maja 2009, o 18:08

opel kadet.
Poprzedni pies był średniej wielkości więc jak były trzy osoby to miał "swoją połowę siedzenia" z tyłu, a jak cztery to na kolanach ;) [z tym już ciężej ;P]
teraz jak kupimy psa rasy małej to nie powinno być problemów z przewozem ;)
"Ratując jednego psa, nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa."

warto kochać je tak jak one kochają nas. ;)
Elena
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 10 maja 2009, o 17:18
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mrowka456 8 cze 2009, o 09:25

jeep cherokee ::D to teraz bedzie wygodnie :) gorzej ze pies wygodnicki nie lubi siedziec w bagazniku ;p
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez ValdeQ 25 cze 2009, o 12:04

Pies będzie wysoko musiał wskakiwać. Dlatego terenówki wbrew pozorom nie są idealne do jeżdżenia z psami.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez mrowka456 25 cze 2009, o 20:24

powiem ci ze planujemy go obnizyc troszke z tylu (trzeba wyjac piora z resorow i tkie tam) bo ma za wysoko zadek ale Drumla ostanio sama z mila checia sie laduje do tylu .. a jak jej sie niechce od strony bagaznika to przelazi z tylnego siedzenia. ostanio poltora godzinna podroz ladnie przespala w bagaznikui nie zygala wiec mamy postep :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Re: Jaki samochód

Postprzez Alfred3232 11 lis 2021, o 09:13

Polecam https://www.favore.pl/481168_ogrzewanie ... vw-t6.html Możemy tam zamontować system audio, zwiększyc moc silnika oraz skorzystać z ekspresowej obsługi samochodów marki seat, subaru toyota mercedes czy audi albo inne. Jeżeli jesteś posiadaczem tej marki samochodów to nie wachaj sie i zajrzyj na stronę
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Re: Jaki samochód

Postprzez mery1998 29 lis 2021, o 13:56

Ja myślę że fajny samochód znajdziecie na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/nasze-salony/ to sprawdzone salony samochodowe. U nich macie mnóstwo ofert na samochody różnych marek ale głównie marki Ford. Zobaczcie bo to naprawdę dobra oferta.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: Jaki samochód

Postprzez kators 17 gru 2021, o 12:19

My mamy w Grand Scenicu 7 miejsc i cały tył jest przeznaczony dla psa ;-)
kators
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 lis 2021, o 13:10
Imię psa: Karmelek
Rasa psa: mieszaniec

Re: Jaki samochód

Postprzez muszka 20 gru 2021, o 08:40

Natomiast jakbyście chcieli odświeżyć wygląd waszego auta i pozbyć się rys, zadrapań, to tutaj https://e-lakiernik.net/lakierowanie/lakiery możecie wybrać dla siebie lakiery. Lakierowaniem możecie samodzielnie się zająć, a z ich produktami jest to naprawdę bardzo proste.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: Jaki samochód

Postprzez klaudiuszd 31 mar 2022, o 16:13

Wybranie samochodu to wcale nie taka łatwa decyzja jakby mogło się wydawać. Większość ludzi dokonuje takiej inwewstycji raz na długie lata więc powinna się dla nich liczyć wysoka jakość. Trzeba natomiast sobie zdać sprawę z tego, że na rynku wtórnym z pewnością nie znajdziemy tego co szukamy. Wystarczy poczytać trochę tematów na forach motoryzacyjnych by szybko odejść od tego pomysłu. To co sprzedają profesjonalni handlowcy, często powinno zostać zezłomowane conajwyżej. Dlatego tak wielu ludzi wybiera nowe samochody, szczególnie gdy takie marki jak Dacia - https://www.dacia.pl/poznaj-serwis-dacii.html oferują wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.
klaudiuszd
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 10:49
Imię psa: Rambek
Rasa psa: Dog

Re: Jaki samochód

Postprzez agrus 4 kwi 2022, o 22:09

Jeśli chcecie zakupić nowe auto, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl . Macie tam wiele różnych aut do wyboru. Każdy znajdzie tam rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz posiadanego budżetu. Trzeba wszystko dokładnie przemyśleć, aby podjąć dobrą decyzję.
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix

Re: Jaki samochód

Postprzez kators 27 maja 2022, o 09:52

Ok, a zmieści się tam taki rowerek biegowy, jak ten ze Sportano?
A jeśli nie, to ewentualnie jakie jeszcze modele polecacie, aby na spokojnie pomieścić się ze wszystkim nawet w przypadku długich wypraw całą rodziną?
Wiadomo, że wtedy tych rzeczy jest całe mnóstwo. Sugestie, podpowiedzi?
kators
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 lis 2021, o 13:10
Imię psa: Karmelek
Rasa psa: mieszaniec

Re: Jaki samochód

Postprzez jamnik 10 cze 2022, o 16:21

W sumie samo posiadanie samochodu jest niezwykle ważne, ale pamiętajmy również na pewno o tym aby wiedzieć, że są wysokiej jakości kosmetyki do naszego auta. Jakiś czas temu ja natrafiłem na kosmetyki ADBL i jak najbardziej właśnie taki wybór jest niezwykle ważny.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Jaki samochód

Postprzez Kapka 19 sty 2024, o 10:34

Nie ważne jaki ważne zeby o niego dbać :) na przykład można oddać go do zeeland detailing studio https://artindetail.nl/
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 151
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel

Re: Jaki samochód

Postprzez rover 21 sty 2024, o 13:16

Ja też tak myślę dlatego chcę sobie wypożyczyć z wypożyczalni Comfortcar taki samochód jaki widać na tej stronie https://comfortcar.pl/volvo-xc40.html . Sprawdzałem już warunki i ceny ii wszystko mi odpowiada. Fajnie że tam od razu można sobie na tej stronie zarezerwować samochód i wszystko odbywa się online
rover
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 11:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

paw prints