z psem do ludzkigo hotleu?

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

z psem do ludzkigo hotleu?

Postprzez fan dobermanów patryk 5 lis 2005, o 15:10

wiecie może czy psa wolno zabradz do ludzkiego hotelu takiego w górach?
fan dobermanów patryk
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 5 lis 2005, o 15:22

Zadzwoń i spytaj! W niektórych pensjonatach psy są tolerowane, w innych nie. Ale jeżeli masz na myśli prawdziwy hotel, to obawiam się, że nie. Chyba, że to ma być "hotel" z kwaterami prywatnymi, wtedy jest szansa. Ale - jak mówię - jak nie zadzwonisz, to się nie dowiesz.
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Jadzia 5 lis 2005, o 15:54

Nawet w prawdziwych , wielogwiazdkowych hotelach, czasami przyjmują gości z psami. Coraz częściej tak jest, ale Basia dobrze radzi, trzeba najpierw zadzwonić i uzgodnić :P
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez Atena 5 lis 2005, o 17:35

wiem, ze w warszawie do niektorych hoteli mozna przyjechac z psem, trzeba miec tylko ze soba kaganiec i aktualne zaswiadczenia o szczepieniach. Ale najlepiej zadzwonic i zapytac co i jak, zeby na miejscu nie spotkala nas przykra niespodzianka
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez cogar 7 lis 2005, o 11:01

Teraz każdy liczący się hotel (czyli taki, kóry nie nazywa się "Piwonia" w Pcimiu Dolnym) oferuje zakwaterowanie zwierząt, jeśli nie oferuje to traci klienta ze zwierzęciem, a ten idzie do innego hotelu- nie ma z tym problemu. Problem może się pojawić, jeśli ktoś chce spać taniej, czy to w pensjonacie, czy w kwaterze prywatnej. Zadzwonić przed pobytem warto, żeby dowiedzieć się jaka jest cena za nocleg zwierzęcia (zwykle darmowe to nie jest).
My spaliśmy już z Cogarem w Holiday inn i w Apartamentach krakowskich w tymże mieście, w Litworze w Zakopanym- ceny od 20-40 zł.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 7 lis 2005, o 11:34

Co masz na myśli mówiąc "zakwaterowanie zwierząt"? Bo ja pytanie Patryka zrozumiałam tak, że pies jest ze mną w pokoju i z tą myślą też odpowiedziałam. Wydaje mi się, że właśnie na prywatnych kwaterach jest to prędzej możliwe, niż w jakimś lepszym hotelu. Przynajmniej tak myślę...
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez cogar 7 lis 2005, o 11:50

Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 7 lis 2005, o 12:18

:ojej: He he, dobiłeś mnie tymi dowodami, wycofuję się. :wink: To znaczy ja się tak na chama nie upierałam, tak mi się po prostu wydawało.
Ale z tego widać, że nareszcie coś się w naszym pięknym kraju zmienia na plus, dobrze!
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice


Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints