spacerki i ich towarzysze

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez -sznaucerka- 12 lis 2005, o 11:34

ValdeQ jesteś z Warszawy? Bo ja tak...jeśli jesteś to wiesz może czy mamy wnaszym mieście jakieś taki parki jakie ma Jadzia,bo ja żadnego nie kojarzę a i Kaczora nie długo zmieniają bo będzie prezydentem :D..czyżby trzeba było zlikwidować wszstkie psy..?
Kochanie..
opuściłeś Mnie
myślisz sobie teraz, że już nie chcę cię
lecz ja zawszę tęsknię
i nigdy nie śpię
Avatar użytkownika
-sznaucerka-
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 397
Dołączył(a): 31 paź 2005, o 20:30
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 12 lis 2005, o 13:55

Oczywiście w Warszawie nie ma takich miejsc dla psów do biegania luzem.

To znacz nie ma wydzielonych, bo są miejsca, gdzie możesz puszczać psa luzem całkiem legalnie, tylko że większość mieszkańców tego nie rozumie (albo nie akceptuje) i narażasz się na częste konflikty. Trudno przy sobie nosić obowiązującą wykładnię prawa w danej dzielnicy, a nawet gdyby to i tak nie wszyscy potrafią czytać :lol:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Basia_sz 12 lis 2005, o 14:07

Kurcze, to kiepsko macie... :( I Wy się tak uczciwie stosujecie do tych rozporządzeń? Albo tak trochę liczycie na to, że nie pojawi się organ porządku publicznego? 8)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 12 lis 2005, o 15:49

Stosujemy się do zdrowego rozsądku głównie.

Organ to nie jest największy problem, w najgorszym wypadku to parę złotych.

Najgorsi to są różni truciciele, porywacze, strzelcy, krzykacze i inni popaprańcy.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Vectra 12 lis 2005, o 17:35

To prawda w Warszawie dosyć trudno znaleść miejsce gdzie by mozna w ciszy i spokoju puścić psa by się wyszalał i nikt nie klepał dziobem że pies ma na smyczy i w kagańcu chodzić , a najlepiej w klatce.
Ale przy odrobinie wysiłku wynalazłam kilka takich miejsc.:D Musze dojechać kilka km , ale czego się nie robi dla swoich najwiekszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
Vectra
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 457
Dołączył(a): 6 paź 2005, o 01:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ValdeQ 12 lis 2005, o 18:20

No pewnie, że się znajdzie. Ja to już nie mam na co narzekać, bo się wyniosłem do Józefowa i chodzę do lasu (też niestety wycinają po kawałku).

Tylko jeśli taki Kaczor się pokazywał w telewizji jako miłośnik zwierząt, to niech potem to jakoś udowodni.

Gadanie, że Warszawa staje się europejską stolicą powinno oznaczać coś więcej niż liczbę wieżowców w centrum i wysokie ceny w hotelach. Powinna być ludzkim (i psim :lol: ) miejscem do mieszkania, a jak jest - to każdy tutejszy wie.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Vectra 12 lis 2005, o 18:26

Ja się wyniosłam do Michałowic obecnie ale niebawem zmykam do Starych Babic >Warszawa to najgorsza dziura jaką znam i niestety coraz mniej miejsca w niej dla psów :evil:
Avatar użytkownika
Vectra
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 457
Dołączył(a): 6 paź 2005, o 01:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Basia_sz 12 lis 2005, o 18:49

To przyjeżdżaj do Jejkowic! Okolica ładna, są parcele do kupienia, las bliziutko i go nie wycinają, wręcz przeciwnie - przybywa! Ludzie pól już nie uprawiają, to porosło pełno brzózek i sosenek, naprzeciw mojego domu urósł już całkiem spory lasek. Na grzybki można pójść. Zapraszam! :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez -sznaucerka- 12 lis 2005, o 20:02

u mnei na Grochowie jest spokojnei i wsyscy kochaja psy (prawie) nikt nie zaprzecza i moge sońkę spokojnie puszczać luzem,w parku też nikt nie protestuje no chyba ze pies bedzie nie grzeczny ale sopnia taka nie jest
Kochanie..
opuściłeś Mnie
myślisz sobie teraz, że już nie chcę cię
lecz ja zawszę tęsknię
i nigdy nie śpię
Avatar użytkownika
-sznaucerka-
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 397
Dołączył(a): 31 paź 2005, o 20:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pauline_g 12 lis 2005, o 20:06

u nas w parku wszystkie psy, są puszczone, bo więcej tam ludzi z psami niż bez!! :D

a na osiedlu nie puszczam go luzem, bo chodza małe dzieci, a reksio podbiega do wsztstkich (matkom się to nie podoba)
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ValdeQ 12 lis 2005, o 22:55

Było w telewizorze, że właśnie dziś w Łodzi został otwarty pierwszy park dla psów. Właściwie to wydzielona część parku.

Podobno w każdym parku mają wydzielić taką część.

Z jednej strony to dobrze, z drugiej - jakoś mi to na getta wygląda. Ale zobaczymy...
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez pauline_g 12 lis 2005, o 23:04

masz rację valdeq, że niby co psy mamy zamykać??

ale w końcu jest miejsce gdzie wredni ludzie się nie czepiają, tyulko to nie jest we wrocławiu :(
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Atena 13 lis 2005, o 08:41

no to faktycznie u niektorych jest kiepsko z tymi miejscami :( powiem Wam, ze ciesze sie, ze mamy chociaz to lotnisko - mozna tam spuscic psa i niekt sie nie czepia, poniewaz chodza tam sami psiarze. Jedynie mamy utarczki slowne z szybownikami, jesli wejdziemy za daleko na srodek, poniewaz przeszkadzamy im wtedy w lataniu (w zasadzie robia to dla naszego bezpieczenstwa), bo nieraz jakas cesna czy szybowiec laduje prosto na nas, a my wtedy tup tup tup biegiem przed siebie :lol: czasem zlosliwcy troszke nas przegonia lecac nam za plecami z zamiarem "rozjechania" tudziez "przelecenia" :lol: :twisted: czasem policja przyjezdza na lotnisko lub straz miejska - ale nigdy nikomu nie zwrocili uwagi, ze psy biegaja luzem :D
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez pauline_g 13 lis 2005, o 09:19

a dużo was tam chodzi?? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Atena 13 lis 2005, o 13:28

nas jest zawsze mala grupka, a oprocz tego chodza inni ludzie :) i psiaki oczywiscie :)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints