bieganie

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

bieganie

Postprzez marmara_19 12 gru 2005, o 22:27

czy ktos z was biega z pisakiem? ja kiedys troszke biegalam z kundelaskami moimi... jeszcze wiosna .. ale ejden odszedl za TM i z alfa juz nie biegalam bo byl maly cekin.. dzisiaj z cekinem sobie pobiegalam.. peisek zadowolony a ja wiem ze musze nad kondycja popracowac;/ ehh
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez marmara_19 13 gru 2005, o 21:35

hmm alfa z kims nigdy nie lubila biegac.. zawsze sama jak cos przy rowerze nie.. natomiast bez smyczy spuszczona tam gdzie ruchu ulicznego nie ma to biega slicznie.. teraz w parku troszeczke pobiegala ze mna pozniej maila to w nosie.. jak ja zachecic do biegania?zeby chociaz jedno kolko wokol parku biegla z entuzjazmem?ma prawie 8 latek ale kondycje ma niezla wiec to nie w tym rpoblem.. cekin natomiast biega fajnie:) tzn na smyczy sie placze mi pod nogami ale spuszczony to biega naokolo mnie gdzie to "naokolo" jest bardzo wielkie:_) i przy nim wysiadam totalnie;/ ale popracujemy nad tym:) czekam tylko na sucha znosna pogode zebym mogla pokazac cekinowi co to jest rowerek:) bo stacjonarny w domku zna
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez mariusz 11 sty 2006, o 20:30

Każdy pies powinien dziennie conajmniej 2,3 godziny biegać.
mariusz
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 sty 2006, o 19:34
Lokalizacja: Daleszyce

Postprzez Atena 11 sty 2006, o 20:45

taaaa... jasne - juz widze yorka lub inne malenstwo biegajace 3h dziennie :roll:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez afryga 12 sty 2006, o 10:58

Jakby sie zastanowic to u bardziej nerwowych, małych osobników, bieganie wte i spowrotem od kanapy do drzwi, w sumie da ze 3 godziny intensywnego ruchu :lol: . Bo przecież mariusz nie napisał, że ma to by bieganie po dworzu :wink: .
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez pauline_g 12 sty 2006, o 17:27

agryfo, moj reksio czasem dostaje 'szajby' i biega z jednego pokoju do rugiego... bardzo szybo... podrodze łapiąc wszystko co leży i gryząc ludzi:D

ja tam z reksiem nie biegem dla samego biegania... czasem wyjdziemy na spcer i tam z nim pobiegam, bo jak reksio nie ma kolezki to sie nudzi:D
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez afryga 12 sty 2006, o 18:57

właśnie o tym mówie, czasem pies "wybiega" swoją dzienną normę nie będąc ani razy na spacerze spuszczony ze smyczy :wink: .
Pies nie jest jedynym przyjacielem człowieka, ale na pewno jest tym najwierniejszym.
Avatar użytkownika
afryga
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 446
Dołączył(a): 25 lis 2005, o 10:53
Lokalizacja: Słupsk


Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints