Gdzie spędzić wolny czas z psem?

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Gdzie spędzić wolny czas z psem?

Postprzez Alina 15 sty 2006, o 19:05

No właśnie... tak jak w temacie? Mam wolnych kilka dni, chciałabym gdzieś wypocząć. Jak wypoczywacie ze swoimi czworonogami? gdzie jest możliwośc wyjechać razwem z psem?
Avatar użytkownika
Alina
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 116
Dołączył(a): 16 gru 2005, o 19:38
Lokalizacja: Kraków

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 16 sty 2006, o 08:21

Ja Ci mogę polecić Rożnów. To jest całkiem niedaleko od Krakowa, myślę, że coś ponad godzinka jazdy. Byliśmy tam z Maxem, i widziałam także bardzo dużo osób z psami :D . My byliśmy w ośrodku Elektrowni, ale to są prywatne kwatery, bo pracownicy wykupili i wynajmują wczasowiczom. Zresztą prawie cały Rożnów jest "do wynajęcia" :lol: .
Tam jest bardzo ładnie, tylko jest jeden mankament.... zimą nie wiem, czy jest tam co do roboty... Jest tam zalew, więc głównie latem się turyści zjeżdżają, ale są też lasy, ruiny zamku, okoliczne wioski, gdzie można na spacerek pójść, w sumie zależy co kto lubi, mnie takie miejsce bardzo odpowiada. :lol: Mam namiar na jedną kwaterę, jeżeli byłabyś zainteresowana, albo miała jakieś pytania, pisz na PW. :D
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Michał 16 sty 2006, o 08:40

Byłem tam, polecam tam pojechać zwłaszcza latem :D . Byłem w ośrodku wypoczynkowym "Stalownik". Pamiętam, że się tam płaciło jakieś dziesięć złoty na tydzień za psa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier


Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

paw prints