Tatrzański Park Narodowy - wprowadzanie psów

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Re: Tatrzański Park Narodowy - wprowadzanie psów

Postprzez glizdka 27 kwi 2011, o 17:46

AXJKA napisał(a):Witam, czytałam posty bo próbuję zrozumieć niechęć do psów pracowników Polskich Parków Narodowych. Byłam w czercu w Bieszczadach i zapłaciłam mandat za mojego psa - wilka - za to że wiernie mi towrzyszył w wędrówce. Pracownik parku tłumaczył że psie odchody zagrażają żyjącym w parku zwierzętom - nie zgodzę się, pies jest szczepiony na wiele chrób choćby żebym ja była bezpieczna. A jeśli można chodzić z psem na Słowacji po opłaceniu biletu dla psa to co? Jest tam jakieś pole siłowe przez które nie przenikają zapachy i zwierzęta nie przemieszczają się na nasze terytorium??? To po prostu suchy zakaz ludzi niechętnych zwierzętom a kto nie lubi zwierzat to nie lubi też ludzi!!! Dodam że mój pies przywitał wesoło pracowników Parku, oni potwierdzili że widzieli jak pies szedł tylko po scieżce gdyz mnie obserwowali przez lornetke, nie zbaczał ze szlaku - taki jest! Ale obowiązek maja dać mandat i dali... Pozdrawiam

ile dokladnie wynosi taki mandat w Bieszczadach? :)
glizdka
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Tatrzański Park Narodowy - wprowadzanie psów

Postprzez matrix 27 kwi 2011, o 17:48

Żeby dostać mandat muszą cię pierwsze złapać z psem a to mało prawdopodobne,a jak już dostaniesz to to jakieś parę złotych
matrix
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 kwi 2011, o 18:53

Poprzednia strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints