restauracja

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

restauracja

Postprzez bigos 15 mar 2006, o 10:52

Czy są w waszych miastach restauracje, do których można wejść z psiakiem????
Ja była ostatnio w Poznaniu, w restauracji "Pod Dzwonkiem" - tam można zamówić jedzonko dla siebie i dla psa. Bigosek zjadł pyszne żarełko składające się z ryżu, kurczaczka i warzywek. Oczywiście zjadł wszystko oprócz warzyw hihihi.
Avatar użytkownika
bigos
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 sty 2006, o 16:34
Lokalizacja: poznań/dm

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Agaa.a 15 mar 2006, o 12:13

W Warszawie, to przyznam się, że nie wiem :roll: bo my nie jadamy w restauracjach, ale jak byliśmy z Librą na wakacjach to nie było problemu i zawsze kiedy chcieliśmy zjeść w jakiejś restauracji, to futrzak z nami wchodził.

Pozdrawiam !!
Aga&Libra.
ObrazekObrazek

MOJA LIBRUNIA :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Agaa.a
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 368
Dołączył(a): 12 gru 2005, o 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bigos 15 mar 2006, o 12:20

Na wakacjach to my też nie mamy problemu , żeby wejść na jedzonko :D :D :D
W restauracji, gdzie byliśmy podali miski specjalnie dla Bigoska, a w karcie jest dział pod tytułe "Jedzonko dla Twojego czworonoga" :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
bigos
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 sty 2006, o 16:34
Lokalizacja: poznań/dm

Postprzez Tinus 16 mar 2006, o 11:40

hm.. nie słyszałam w Zabrzu o miejscu, gdzie możnaby wejść z psem. Chociaż jak się tak zastanawiam, to na niektórych miejscach nie ma napisu, że wejście z psem jest zabronione. Wobec tego może by i psa nie wyrzucili, chociaż nie wierzę, aby mógł tam dostać coś do jedzenia.
Powiedz mi kim są twoi przyjaciele, a powiem ci kim jesteś
Ernest Hemingway

Obrazek
Avatar użytkownika
Tinus
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 997
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 17:54
Lokalizacja: Zabrze
Imię psa: Amida
Rasa psa: cc

Postprzez ValdeQ 16 mar 2006, o 13:54

Kilka lat temu było spotkanie rodezjanowców w Blue Cactus (Warszawa). Psy były obecne.

Ale była wynajęta cała sala w tym celu.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez jola 22 sty 2007, o 16:23

odswieze temat w Łodzi jest pizzeria Dwie Dłonie http://www.dwiedlonie.pl/
Pozdrawiam P(J)olka Lady Duka Draka Mafia Dub.... a reszte dopisze zycie .

www.hodowla-polka.pl
www.dogoterapia.org.pl
www.psy24.pl
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gosinka 4 lut 2007, o 18:30

Nie wiem czy można wchodzić (legalnie) do restauracji z psem. Nawet jak nie ma kartki o zakazie to np. do sklepów spożywczych nie wolno wchodzić ze zwierzętami, bo to ogólny zakaz Sanepidu jest. Nie wiem czy zrestauracjami, barami itp. nie jest podobnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gosinka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 209
Dołączył(a): 6 lip 2006, o 07:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jola 4 lut 2007, o 21:31

Ta akurat na drzwiach ma nakaz wejscia z psami, wejdz na link to knajpka prowadzona przez osoby gluchonieme jedyna chyba w Polsce.
Pozdrawiam P(J)olka Lady Duka Draka Mafia Dub.... a reszte dopisze zycie .

www.hodowla-polka.pl
www.dogoterapia.org.pl
www.psy24.pl
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Basia_sz 5 lut 2007, o 06:32

He he, Jola - "nakaz"? Czyli co? Bez psa, ani rusz? 8) No to powinni obok postawić jakąś wypożyczalnię, bo jak ktoś nie posiada psa, a chce dobrą pizzę zjeść, to ma kłopot :D .
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Timon 5 lut 2007, o 16:47

u mnie oficjalnie nie mozna z psem wchodzic nigdzie.
ale np. jest taki bar gdzie Pani bardzo nas lubi. chodze tam moze juz z 5 albo i 6 lat. znam ta Pania bardzo dobrze i Nico jest jej ulubiencem. zreszta kazdy pies u niej dostenie miske wody i cos na zab jak sie do niej pojdzie z pupilem.
do skpeu biedronka tez mozna wejsc z psem. ale nie mozna go wprowadzac tam gdzie jest towar. moze on jednak obok kas siedziec i czekac na wlasciciela.
a tak abstrachujac... w UM moge sie z psem poruszac swobodnie i nikt nas nie wyprosi, bo wszyscy znaja Nico lacznie z burmistrzem :)
SZALOM
---
...psia dusza większa jest od psa...
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo z tobą zostanie jego dusza.
Avatar użytkownika
Timon
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 gru 2006, o 23:03
Lokalizacja: Rzeszów/Pionki

Postprzez Kasja Hillmann 21 lut 2007, o 13:21

Tak tylko dopisze ze w Holandii wlasciwie do kazdej restauracji (oprocz chyba tych baaaardzo drogich i eleganckich) mozna wejsc z psem, w kazdym razie tak jest w moich okolicach. Od razu kelnerka przynosi miske z woda. W wiekszych miastach sa tez restauracje glownie dla klientow z psami (moze raczej - glownie dla klientow ze zwierzetami). Mozna tez wejsc ze zwierzakiem do sklepu zoologicznego (poza czescia gdzie sa zwierzeta) i pozwolic mu wybrac kostke czy inny przysmak. A w moim sklepie klientow obsluguje pani ze szczurkiem na ramieniu :) co wyglada zabawnie kiedy ja ide do sklepu z moimi szczurzakami :) takze na ramieniu (nie wszystkimi oczywiscie).
... I am the daughter of the Ancient Mother, I am the child of the Mother of the World...

Obrazek
Avatar użytkownika
Kasja Hillmann
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 21 lut 2007, o 12:28
Lokalizacja: Venray

Postprzez ValdeQ 21 lut 2007, o 13:40

W Amsterdamie to już tak nie wygląda. Co roku organizuje kilka kolacji dla klientów w tym mieście i nie widziałem żadnej restauracji, gdzie siedzieliby ludzie z psami.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Kasja Hillmann 21 lut 2007, o 13:50

Coz, ja mieszkam w Limburgii, a to wiele tlumaczy :) W kazdym razie tutaj nie zdarzylo mi sie, zeby ktos nas wprosil z powodu psow.
... I am the daughter of the Ancient Mother, I am the child of the Mother of the World...

Obrazek
Avatar użytkownika
Kasja Hillmann
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 21 lut 2007, o 12:28
Lokalizacja: Venray


Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints