Pies i wakacje !!!!!!!

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Lilka 2 maja 2008, o 17:14

Znacie jakieś linie lotnicze które zezwalają na przewożenie zwierząt do UK :?:
Chodzi mi o psa, dużego :)

Z góry dzięki :D
Psy kochają ponad wszystko, nie ma znaczenia wygląd.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Lilka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 774
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 18:06
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski ( niedaleko Kielc )

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez draca-ena 3 maja 2008, o 11:45

Kazdy pies zawsze jezdzi ze mna na wakacje :). Nigdy psa z nikim nie zostawialam, nie oddawalam do hotelu na czas wakacji itp.
Moge sobie na to pozwolic, bo mam ten komfort, ze moja mama ma domek nad jeziorem, na wsi czyli bezproblemowo mozemy psa zabierac :).
W tym roku moze pojedziemy nad morze /nic pewnego ;)/ ale wtedy tez zero problemu - Lily pojedzie z nami :).

Powiem szczerze, ze gorzej jest z szylkami :lol:.. Bo o ile nad jezioro nie ma problemu bo mam dla nich i troche mniejsza klatke i transporter, o tyle z morzem moze byc kiepsko bo one z zapasami jedzenia wytrzymaja tak gora 4-5 dni same :lol:.
Pozdrawiamy: Kamila & Lily & Pulpa & Bella ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
draca-ena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2 maja 2008, o 10:29

Postprzez Psiarka 25 cze 2008, o 14:14

My się niedługo wybieramy na Mazury i Ipi jedzie ze mną. Specjalnie szukałam hotelu, w którym można mieć psa, bo nie lubię się z nią rozstawać.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

wakacje

Postprzez izi 11 lip 2008, o 09:54

mam 4,5 mies yorka i w tym roku nie jade na wakacje, ale na nastempny jedziemy nad morze, strasznie się z tego ciesze.
niewiem do jakiego miasta jechać do gdyni, gdańska, łodzi, ustki...
może ktoś mi da propozycje?

Rozwiązanie Twojego problemu z ortografią znajdziesz w
słowniku
izi
 

Postprzez Chongo =o) 17 lip 2008, o 07:59

anitaaa i barti napisał(a):Ja także ovczywiście zabieram swoje miski ze sobą bo dla mnie wakacje bez psa to nie wakacje :lol: W tym roku wybieram się tutaj http://www.rafa.net.pl/strona.php?page=przystan można zpsem za lekką opłatą chyba 4 zł za psa doba :wink:


i my się tam wybieramy... :D
PIES JEST PSEM I PSEM MA POZOSTAĆ

Obrazek
Avatar użytkownika
Chongo =o)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 25 sty 2006, o 11:33
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Atena 17 lip 2008, o 08:17

Chongo =o) napisał(a):
anitaaa i barti napisał(a):Ja także ovczywiście zabieram swoje miski ze sobą bo dla mnie wakacje bez psa to nie wakacje :lol: W tym roku wybieram się tutaj http://www.rafa.net.pl/strona.php?page=przystan można zpsem za lekką opłatą chyba 4 zł za psa doba :wink:


i my się tam wybieramy... :D

ale dopiero po Sielpii :P
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Re: Pies i wakacje !!!!!!!

Postprzez Olusi@ 20 lip 2008, o 20:19

Szarlotka napisał(a):Co robicie z psiuniami na wakacjach ??? Orientujecie się ile kosztuje pobyt w hotelu dla zwierząt ???


Mój Neruś zostaje z babcią, która go karmi, czesze i wychodzi na spacery... ;)
Pozdrawiam, Ola z owczarkami
Nero 1997-2011
Obrazek
Avatar użytkownika
Olusi@
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1059
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 20:59
Lokalizacja: Izabelin / Warszawa
Imię psa: Nero (*), Roy
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Postprzez agatka585 1 sie 2008, o 16:45

polecam Dziwnów albo Dziwnówek w tych nadmorskich miastach jest naprawde bardzo przyjemnie i widziałam tam w tym roku bardzo dużo osób z psami, przeróżnej wielkości :D Tylko te miasta "idą spać" gdzieś około godziny 22.00. Jeśli chcesz nadmorskie miasto, które "zyje" w dzień jak i w nocy to polecam POBIEROWO !!!! Najlepsza nadmorska miejscowość!
agatka585
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 29 lip 2008, o 15:27
Lokalizacja: Nowogard (60km od Szczecina)

Postprzez Gość 3 sie 2008, o 21:30

moj psiak wszedzie jezdzi ze mna(chozaiaz ludzie w hotelach czesto sa zdziwieni bo jak slysza maly piesek chinski grzywacz to sobie wyobrazaja taka mala pokrake jaka sie w filmach czasem widzi i sa szczeze zdziwieni gdy odwiedza ich sredniejwielkosci pies ktory raczej wyglada jak puchata kulka XD)
moja ciocia zostawia swojego psa u innej cioci (piesek wraca zawsze szerszy niz dluzszy i raczej nie przypomina juz kokera tylko pluszowego misia)^^

ale niektorzy wybieraja prostrze i brutalniejsze rozwiazanie...
pod koniec tegorocznej wiosny przyblakala sie do nas piekna (okolo 6 letnia) suczka owczarka dlugowlosego. dobrze wychowana posluszna grzeczna znajaca komedny i lubiaca przebywac z ludzmi (widac ze z dobrego domu) dopiero co wyjeta z prania( jeszcze pachniala szamponem) bylismy pewni ze sunia komus uciekla ale wszedzie rozwiesilismy ogloszenia i zawiadomilismy kogo sie da patrzylismy tez czy ktos jej nie szuka ale nikt sie nie zglosil a vet z zalem stwierdzil ze czesto sie zdarza ze ludzie wypiorom i wypiekniom psa a potem wyrzucom go na ulice z nadzieja ze ktos go wezmie (sunia byla po ciazy widac ze niedawno skonczyla karmic wiec pewnie byli wlasciciele wzieli sobie jednego szczeniaka) sami nie chca juz starego psa albo przeszkadza im tak duzy pies w wyjezdzie na wakacjach
Gość
 

Postprzez czarnula 17 sie 2008, o 12:51

Nasza Luna nie wszędzie z nami jeżdzi, ale na najdłuższe wakacje (ponad tydzień)ją zabraliśmy- byliśmy w Bydgoszczy i Rewie. Jeżeli z jakichś powodów nie możemy jej zabrać, prosimy znajomych o zaopiekowanie się psem. Raz nocowali u nas (gdy jechaliśmy na wesele), a kiedy byliśmy na kilka dni we Wrocławiu, moja siostra przychodziła do domu i zajmowała się pieskiem. Luna znosiła to dzielnie, chociaż pierwszy wyjazd (jednodniowy, kiedy wyprowadzała ją siostra męża)był trochę stresujący. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym psa gdzieś oddać na czas naszego wyjazdu, na pewno dużo łatwiej jej znieść we własnym domku naszą nieobecność. Zawsze za nią tęsknimy i nie lubimy się rozstawać, dlatego wszyscy świetnie się bawiliśmy na wspólnych wakacjach. Luna wszędzie z nami chodziła (dwa razy tylko została sama w domu, gdy byliśmy na zakupach i na cmentarzu), staraliśmy się jej zapewnić dużo atrakcji-zabawy, ruch na świeżym powietrzu. Najlepiej było nad morzem, polecam Rewę.
Avatar użytkownika
czarnula
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 18:17

Re: Pies i wakacje !!!!!!!

Postprzez irena 14 kwi 2010, o 10:58

Witam! Właśnie jestem świeżo po stresie gdyż wysyłałam pieska do Stanów.Chciałabym podzielic się moi doswiadczeniem może komuś się przyda a oszczędzi stresu zwierzątku.Wcześniej kupiłam transporter i postawiłam w pokoju by piesek mógł się do niego przyzwyczaic.Do środka włożyłam kocyk i zabawki z którymi miał poleciec.Psinka wchodziła do środka i bawiła się.Wszystko przeszło zapachem i nie było to takie nowe i nieznane.Nie wolno podawac silnych środków uspokajających bo obniżają ciśnienie krwi i przy lądowaniu serce pieska może się zatrzymac! Stanowczo odradzam!Do klatki włozyłam też ulubione smakołyki i coś do gryzienia by w razie stresu mógł się wyładowac.Wszystko zdało egzamin i piesek szcześliwie doleciał do celu! Pozdrawiam-Irena
irena
 

Re: Pies i wakacje !!!!!!!

Postprzez Dotka 20 cze 2011, o 15:07

Witajcie, ja polecam domek w górach na wakacje z pieskiem - www.pakhouse.pl. Jest ogródek, miski dla psiaków na miejscu i do tego dużo opcji na spacery.
Dotka
 

Re: Pies i wakacje !!!!!!!

Postprzez inka2 27 lip 2011, o 18:39

Ceny hotelowe są rozne. wahają sie w zaleznosci od wielkosci badz masy zwierzecia. Na ogol 35-60 zł na dobę. Ja osobiscie nie mam nic przeciwko takiemu rozwiazaniu, jednakze nadwyreza to troche budzet, a dodatkowo psiak teskni. lepiej by skorzystal rowniez na naszym wypoczynku. jesli mamy mozliwosc wezmy psa ze soba, niech sobie pobiega :) Ja moją sunię biorę ze sobą od 3 lat do Wilkasów. Mamy kwaterę gdzie zwierzątka akceptują Skarpa , atmosfera jest miła, pokoje schludne i przytulne. jedzenie tez dobre :D Jesli chodzi o okolice to hulaj dusza, piekła nie ma :D tyle przestrzeni i mozliwosci, ze i pies i jego wlasciciele mają możliwośc aktywnego odpoczynku :)
inka2
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 lip 2011, o 20:15

Re: Pies i wakacje !!!!!!!

Postprzez renatka35 12 gru 2013, o 10:53

Koszt hotelu dla psa jest bardzo zróżnicowany od 35 do 100 zł./doba. Swojego pupila powinniśmy zabierać z sobą na wakacje. Jest wiele miejsc, ośrodków wczasowych i kwater gdzie za niewielką opłatą możemy wypoczywać z pieskiem. Przykładem może być ośrodek Sielpia nad jeziorem gdzie większość właścicieli obiektów noclegowych nie robi z tego większego problemu.
renatka35
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 10:31
Lokalizacja: Kielce
Imię psa: Dino
Rasa psa: Owczarek

Re: Pies i wakacje !!!!!!!

Postprzez piesel 5 sty 2014, o 10:29

ciekawe miejsce przyznam
piesel
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 14:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints