gdzie wyjechać z psem nad morze?

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez Nero_2008 16 lis 2009, o 20:02

My byliśmy z pieskiem w Pogorzelicy, koło Niechorza.
Pewnego pięknego dnia podeszła do nas straż gminna i powiedziała, ze z psami można wchodzić, ale tylko na końcowych wejściach w miejscowości...
Ludzi tam 0 było ale dużo psów... także towarzysze do zabawy-gwarantowani
Dobrze patrzy się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Nero_2008
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 sie 2009, o 19:20
Imię psa: Nero
Rasa psa: Karelski pies na niedźwiedzie z pittbullem

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez kasikaa 30 gru 2009, o 01:01

jestem fanatyczka polskiego morza i bylam juz prawie wszedzie , moge Ci ze spokojem polecic obiekt koło sarbinowa, dom stoi nad samym morzem za płotem masz plażę, ja jak tam bylam to opalałam sie na ogrodzie a czulam sie jakbym na plaży była, jezdzę tam latem , zima, wiosna kiedy tylko czas na to pozwoli miejsce bajka a do tego brak sąsiadów tylko ty i morze i wieczorami ten szum morza i trzaski z kominka ojejej nie moge sie doczekac kiedy znowu pojad, bo latem oczywiscie jade, z psiakiem spokojnie można jechać duży ogród ogrodzony, kwestia dogadania sie z włascicielem ja sie dogaduje, gdybyście chcieli zerknąć podaję ci ich stronę i polecam http://www.przymorzu.com
kasikaa
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez gil 25 lut 2010, o 15:04

fantastycznie, ja cóz taka własnie pania jestem, plus mam malutkie dzieci i nie toleruję spuszczania psów w ich otoczeniu. napiszcie lepiej gdzie wam nie wolno i gdzie się do zakazu stosujecie to takie miejsce chętnie wybiorę, nie będziemy sobie przeszkadzać. czy faktycznie na mniej zaludnionych plażach będę musiała zbudować dzieciom ogrodzenie żeby ich nie zjadł na obiadek "kochany" piesek?
gil
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez ValdeQ 25 lut 2010, o 20:20

gil napisał(a):czy faktycznie na mniej zaludnionych plażach będę musiała zbudować dzieciom ogrodzenie żeby ich nie zjadł na obiadek "kochany" piesek?

A to pieski zjadają dzieci czy tak sobie teoretycznie się boisz? Bo mnie wiadomo tylko o tym, że to dzieci jadają pieski. Co prawda w Korei ale może niektórym się marzy, żeby w Polsce też?
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez gil 25 lut 2010, o 22:19

faktycznie pomocna odpowiedz... no i pierwsze slyszę żeby ktoś nie znał przypadków zagryzień dzieci przez niesforne pieski
gil
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez Asmax 25 lut 2010, o 22:42

gil napisał(a):faktycznie pomocna odpowiedz... no i pierwsze slyszę żeby ktoś nie znał przypadków zagryzień dzieci przez niesforne pieski


Opierając się na filmach i reportażach w gazetach można wyrobić sobie złe zdanie o pieskach. "Owczarek Niemiecki zagryzł dziewczynkę", "Kolejny atak SBT" etc. Bo według dziennikarzy, przynajmniej ja to tak odbieram, psu nagle odbija szajba i rzuca się z furią na biedne, Bogu ducha winne (jeszcze koniecznie małe i bezbronne) dziecko, które niczym nie zawiniło. Właściciel? A, tam, zapłaci, a pies do uśpienia. Ale dla reporterów obojętne jest czy to był Rasowy Owczarek, pies w typie, czy kundelek który ma podobną kufę. Owczarek dobrze brzmi, nie? Głupio by było zrobić nagłówek "Niesocjalizowany pies w typie Owczarka Niemieckiego zaatakował dziecko". Kto by to czytał? Zresztą, co z tego, że dziecko włożyło psu palec do oka, ucha itd. Psy przecież nic nie czują, a dziecko jest biedne kiedy piesek ugryzie rączkę. Apeluje więc, edukujmy dzieci, że pieska boli to czy tamto, że pieski odbierają nasze zachowania tak, a nie inaczej. Ponadto dziecko nie musi bawić się koniecznie z każdym napotkanym psem. Wina leży również po stronie właścicieli psów, którzy swoje psy wychowali w określony sposób, wpoili im takie zachowania bądź nie korygowali złych zachowań.

Powiedz mi Gil, czy czułabyś się usatysfakcjonowana gdyby Twoje dziecko (nie życzę Ci tego w żadnym wypadku) zostało zaatakowane przez jakiegoś psa, właściciel wypłaciłby Ci 1000zł a pies poszedł by do uśpienia?

Jak dla mnie, powinno się karać właściciela, a nie psa.

Przepraszam za offtop, dziękuje, dobranoc.
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez Agrestowa 26 lut 2010, o 00:45

a ja mysle ze zyjemy w takich czasas gdzie nie ma mozliwosci odseparowania sie od psów, zyjemy w koegzystencji czy to sie nam podoba czy nie...wiekszość wlascicieli pilnuje zeby nie wchodzic z psami tam gdzie jest zakaz, a jezeli wchodzi i Pani to przeszkadza wystarczy ładnie powiedziec że tu jest zakaz (ze wskazaniem owego) jak sie własciciel nieustosunkuje to dzwonimy na 112. Pani nie lubi biegajacych psów a ktoś moze nie lubieć biegajacych i wrzeszczacych dzieci, ot ma taki prawo...a nasze wspolne zycie koło siebie zalezy tylko od naszej kultury osobistej, ja sama zwracam uwage włascicielom psów jak cos mi nie pasuje (np psy biegaja po placu zabaw dla dzieci), jak Pani nie lubi psów to moze jakas pustelnie, najlepiej sterylna, jeszcze radze uwazac na roztocza w poscieli bo moga zaatakowac i w niektórych przypadkach usmiercić dziecko (taka bestia z owego)...I mam nadzieje ze nie jest Pani z tych ludzi co fobicznie tak na zas boja sie psów wrzeszczac na kazdego własciciela prowadzacego pupila na smyczy (bo kagańca nie ma i obowiazku takiego w uchwale rady miasta tez) a Pani dzieci zaczynaja krzyczek i machac łapkami ze strachu jak zobacza cos wiekszego niz yorka (wowczas bardzo prawdopodobne ze pieski beda chciały pogonic sobie zabawke) aaaaa i tak dla owej swiadomości ja zawsze ludziom którzy pytaja ile moje psy jedza to odpowiadam ze jednego człowieka dziennie ale spoko bo dzisiaj juz jadły :rotfl: , ta sama odpowiedz brzmi jak sie pytaja czy połykaja w całosci ludzi ale tu dodaje ze najpierw musze łańcuchówka sie namachac
Avatar użytkownika
Agrestowa
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 120
Dołączył(a): 6 sty 2010, o 18:14

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez ValdeQ 26 lut 2010, o 01:56

gil napisał(a):faktycznie pomocna odpowiedz...

Odpowiedź adekwatna do Twojej wypowiedzi. Napisałaś, że psy jedzą dzieci, szczególnie na obiad, jeżeli nie są odgrodzone. Otóż nie znam takich przypadków. Natomiast znam przypadki jedzenia psów na obiad. Równiez przez dzieci.

Jeżeli interesują Cię przypadki pokąsania przez psy to trzymaj się faktów. Inaczej nikt Cie nie będzie traktował poważnie.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez rewal bosman 7 maja 2010, o 18:50

w tym ośrodku jest super pyszne jedzenie i z pieskiem niema problemu
rewal bosman
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez labrador 29 cze 2010, o 09:33

Witam ja jezdzę do Łeby z moim psiakiem i znalazłam tam plaże dla psiaków jest fajnie spokojnie i każdy jest tam z psem wiec nie słyszę nigdy jakiś uwag czy skarg Pełna kultura a i piesek zadowolony może się kąpać Polecam Łebe
labrador
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez lester 5 lip 2010, o 14:32

Hej, właśnie w sierpniu odwiedzamy Łebę i zabieramy gończego z sobą. Podaj proszę, gdzie jest takie miejsce, gdzie pies i człowiek w symbiozie plażują?
lester
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez Gregg 5 lip 2010, o 20:23

My też zabieramy naszego kończego w sierpniu nad morze i szukamy jakiegoś sympatycznego miejsca pobytu:)
Gregg
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez sk 15 lip 2010, o 11:19

labrador napisał(a):Witam ja jezdzę do Łeby z moim psiakiem i znalazłam tam plaże dla psiaków jest fajnie spokojnie i każdy jest tam z psem wiec nie słyszę nigdy jakiś uwag czy skarg Pełna kultura a i piesek zadowolony może się kąpać Polecam Łebe


Witam !
POdobno na kąpielisku w Lebie nie wolno zabierać psiaków. Chciałabym sie tam wybrać, ale obawaiam się, że mój pies z kapieli nie skorzysta. Gdzie jest ta plaża, na którą móbłby wejść bez problemu ?
sk
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez Marza 6 paź 2010, o 15:17

My w tym roku byliśmy z naszą sunią w Pobierowie.Polecam wyjazdy z pupilami przede wszystkim maj,czerwiec.Dużo osób było z pieskami,nie ma takiego tłoku i w ogóle jest super!Na plażę chodziliśmy z naszą psinką ,kąpała się w morzu i nikt nie zwrócił nam uwagi choćby z tego względu ,że takich osób z psiakami było dużo więcej :) Mieliśmy do dyspozycji ładny domek http://www.nadmorze.pl/chmielna7/index.php ,właścicielka przemiła -polecam !
Marza
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez Magdusia88 11 maja 2012, o 11:57

Hej ja oczywiście goraco polecam Świnoujście, szczególnie sezone, ale oczywiście jeśli ktoś lubi tłok, jednak ja jeżdzę na przelomie kwietnia i maja. Pogoda jest akurat a mój piesiol się nie męczy. W miescie znajduje się specjalna plaża dla psów gdzie możemy bez problemu z naszymi pupilami rozłozyć się a psiaki moga się wykapać i pobawić w piasku. Nikomu to nie przeszkadza. Nocleg rezerwuje zawsze ten sam: http://www.edom.pl/apartamenty/623350/n ... ie-polska/
znajduje sie on w Nautiliusie. Apartament jest dla 4-5 osób, ja jednak jeżdzę jedynie z narzeczonym i psiną. Świnoujście jest rewelacyjne! Polecam!
Magdusia88
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 10:28
Imię psa: Domino
Rasa psa: Dalmatyńczyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints