gdzie wyjechać z psem nad morze?

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez ania_sko 26 mar 2008, o 19:09

Chcę wyjechać z psem nad morze i zastanawiam się w których
miejscowościach nie będzie problemu zabrać psa na plaże, myślałam o
Łebie..., zastanawiam się też czy na wydmy bez problemu wpuszczają
psy? Może ktoś z was był w Łebie z psem, albo w jakiejś innej
nadmorskiej miejscowości i może coś polecić, podpowiedzieć...?
ania_sko
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 18:58
Lokalizacja: Bydgoszcz

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Nie wiem

Postprzez Olusiaaa 28 mar 2008, o 21:22

Przykro mi, ale nie byłam w Łebie z psem, ale sama. Widziałam jak jakaś pani chodziła po wydmach z małym (20-30cm.) kundelkiem 8) . Jednak nie wiem czy można :oops: .
Spójrz w oczy zwierząt, które służą jako maszynki do rozmnażania i zadaj sobie pytanie:
„Czy warto wspierać finansowo takie miejsca, pomnażać i nakręcać tą spiralę okrucieństwa?”
Avatar użytkownika
Olusiaaa
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 112
Dołączył(a): 6 mar 2008, o 17:40

Postprzez bjossa 28 mar 2008, o 22:37

w sezonie na plaze nie wolno wprowadzac psów. dotyczy to wszystkich plaż... nie wspominając już o komforcie futrzaka na gorącej plazy
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ania_sko 31 mar 2008, o 15:22

dzięki!! chyba pojedziemy na jakieś odludzie, żeby piesek mógł się wyszaleć i popływać:)
ania_sko
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 18:58
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez priboj 22 maja 2008, o 16:36

ania_sko napisał(a):Chcę wyjechać z psem nad morze i zastanawiam się w których
miejscowościach nie będzie problemu zabrać psa na plaże,


Polecam Niechorze - są 2 plaże - dla ludzisków strzeżona i niestrzeżona o kamienistym brzegu - mało tam ludzi (prawie wcale) i z pupilkiem można śmiało tam iść.
priboj
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 142
Dołączył(a): 17 maja 2008, o 21:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez priboj 26 lip 2008, o 23:12

Czy na Helu są plaże gdzie bez problemu moge isć z psiakiem ??
priboj
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 142
Dołączył(a): 17 maja 2008, o 21:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bjossa 26 lip 2008, o 23:32

podobno są specjalne plaze dla ludzi i psów pomiędzy Jastarnią a Juratą, bliżej Jastarni. Są dobrze oznakowane i z drogi jak sie jedzie samochodem to je widać... tyle słyszałam, jak jest naprawde to nie wiem :)
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez groszek 2 sie 2008, o 12:10

No przeważnie to z psem nie można na plaże.. ale może jeśli chcesz spędzić wakacje z psiakiem to wyjedź np. na Mazury, do jakiegoś ośrodka agroturystycznego, czy jakiś camping wybierz :) Pozdrawiam, miłych wakacji :D :)
"W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy..."
groszek
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 sie 2008, o 10:54
Lokalizacja: Goleniów

Postprzez Gość 3 sie 2008, o 21:39

ja polecam osrodek korab w wiselce http://www.korab.wybrzeze.com.pl/
koszt noglegu to 50zl za noc ale w tym jest basen i sauna (za psa sie nie doplaca)
pies moze byc caly czas spuszczony bez jakiegokolwiek problemu bo hotel znajduje sie w lesie a na plazy nawet w srodku sesonu jest niewielu ludzi!
SERDECZNIE POLECAM!!!
Gość
 

Postprzez Gość 18 sie 2008, o 13:54

ja bylam we wladyslawowie xd na plazy na smyczy mozna z psem chodzic;) pod wieczor nie bylo duzo ludzi wiec plywala i gonila... polecam wladyslawowo lub sarbinowo
Gość
 

plaza z psem

Postprzez helenka12 19 sie 2008, o 15:57

priboj napisał(a):Czy na Helu są plaże gdzie bez problemu moge isć z psiakiem ??

Są!Między Chałupami a Kuźnicą jest jedna na pewno. Piekna, szeroka i mało ludzi,polecam!
helenka12
 

Postprzez olwo 25 sie 2008, o 09:45

A ja byłamw tym roku z rodzicami w Dziwnowie. Przy każdym wejściu na plażę tabliczka, że pies nie może wchodzić - standard, ale ludziska z psiakami i tak chodziły ;) i na smyczy i bez, duże i małe :) i bez względu na to, ilu człowieków było na plaży, nikt się nie czepiał :)
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Postprzez czarnula 1 wrz 2008, o 12:41

Polecam Rewę. Sa tabliczki, że psy nie mają wstępu na plażę, ale spokojnie można pójść z pieskiem na plażę niestrzeżoną (kawałeczek dalej), gdzie ludz nie ma za dużo. Jezeli piesek jest grzeczny, spokojnie moze pobiegać bez smyczy. Moja Luna szła ze mną bez smyczy na cypelek, moczyła się w wodzie, a ponieważ ludzi unika, nie podchodzi do nich, to nikomu to nie przeszkadzało.
Avatar użytkownika
czarnula
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 18:17

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez Kasia z Jastarni 2 wrz 2009, o 07:39

W Jastarni jest plaża przeznaczona do wypoczynku z psami! Na samym końcu Jastarni w stronę Juraty. Jednak zdarza się, że ludziska tam "wypoczywające" czasem wyrażą bardzo głośno swoje zdanie na temat biegających psów, a w dodatku wskakujących do wody. Jedna pani zwróciła mi kiedyś uwagę, że nie życzy sobie, aby mój wodołaz moczył sobie "jajka" tam gdzie ona się kąpie! Czyli nie zawsze można liczyć na aprobatę, ale przynajmniej nikt nie może nas stamtąd wypędzić. Poza tym obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania psów na plażę w sezonie letnim i niezastosowanie się może skończyć się mandatem, bo jakiś plażowicz lub spacerowicz nie pożałuje na telefon do służb miejskich! Pozdrawiam!
Kasia z Jastarni
 

Re: gdzie wyjechać z psem nad morze?

Postprzez Guinamo 10 lis 2009, o 15:46

Coz to wtedy takiej osobie powiedziec ze ja sobie nie zycze aby pani moczyla swoje nie powiem co tam gdzie moczy sie moj pies i ja. Proste. Takie teksty ludzi nieraz sa powalajace. Ja w tym roku bylem z moim psiakiem na plazach w Jastarnii, Władysławowie, Karwii i sporawo ludu z psami widzialem mimo zakazow a nikt sie nei czepial. Nawet piesek sobie poplywal xD
Avatar użytkownika
Guinamo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 paź 2008, o 14:28
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints