Ciekawe miejsca na wypoczynek

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Re: Ciekawe miejsca na wypoczynek

Postprzez mery1998 8 kwi 2022, o 08:06

Kto z Was lubi wypoczywać na górskich szlakach? Razem z moją żoną często wybieramy się na wędrówki po górskich szlakach, a Wam mozemy polecić ofertę sklepu internetowego https://wloczega.pl/bluzy-z-motywem-lasu . Jeżeli jesteście zainteresowani jego ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Ciekawe miejsca na wypoczynek

Postprzez agrus 28 maja 2022, o 19:32

A może warto się wybrać na wypoczynek motocyklem? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jeśli chodzi o trasy motocyklowe, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=Qv6k7o6oR0o . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych wskazówek, jeśli chodzi o trasy. Myślę, że warto go obejrzeć. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix

Re: Ciekawe miejsca na wypoczynek

Postprzez jamnik 25 paź 2022, o 19:24

Sam wypoczynek jest zdecydowanie czymś bardzo ważnym i ja również jestem zdania, ze także fajnie jest wiedzieć gdzie można wyjechać. Ośrodek Wypoczynkowy w Małopolsce jest akurat takim miejscem gdzie ja bardzo chętnie jeżdżę i jestem zdania, że właśnie w tym miejscu po prostu najlepiej wypoczywam.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: Ciekawe miejsca na wypoczynek

Postprzez zdzichu12 1 gru 2023, o 06:04

Kaszuby są regionem, który każdego roku przyciąga wielu turystów. Od pierwszej chwili potrafią zauroczyć pięknem krajobrazów, długą historią i ludowym folklorem. Chociaż to najczęstsze motywy wyboru tego miejsca na spędzenie urlopu, to warto o tym pomyśleć także przez wzgląd na liczne tajemnice. To prawdziwa gratka dla fanów zagadek, ciekawostek historycznych i sekretów. Więcej informacji znajdziecie w artykule https://hotelaubrecht.pl/tajemnicze-mie ... -kaszubach
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Re: Ciekawe miejsca na wypoczynek

Postprzez rover 23 sty 2024, o 12:52

Ciekawe miejsca na wypoczynek najłatwiej znaleźć podróżując samochodem, bo przy okazji wiele można podczas tej podróży zobaczyć. Teraz brak samochodu nie jest problemem bo wypożyczalnia comfortcar ma zróżnicowaną ofertę i każdy znajdzie tam swoje idealne auto. Najważniejsze że ceny wynajmu są przystępne a warunki wynajmu też bardzo korzystne
rover
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 11:23

Re: Ciekawe miejsca na wypoczynek

Postprzez rogo 4 mar 2024, o 13:16

Na narty polecam Sella Ronda, więcej na ten temat przeczytacie na stronie zgorky.
rogo
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 maja 2021, o 11:16
Imię psa: Basket
Rasa psa: Owczarek niemiecki

Poprzednia strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints
cron