Wyjazd z psem

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Wyjazd z psem

Postprzez Psiunia 3 mar 2005, o 18:08

Mili Forumowicze,
co robicie ze swoimi psiorami jak macie wyjazd na wakacje lub inny wypad?
Zamykacie je na cztery spusty, zostawiacie liste co maja zrobic do waszego przyjazdu, czy zabieracie je ze soba?

Pozdr.
Psiunia
Avatar użytkownika
Psiunia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 29
Dołączył(a): 22 lut 2005, o 01:49
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewelina 4 mar 2005, o 14:19

Oczywiscie zabieramy ze soba :)
Na dwa-trzy dni, w dodatku gdy wyjazd nie jest w zamierzeniu wypoczynkowy- Bagi zostaje pod opieka rodzinki, ale dluzsza wyprawa oznacza, ze w torbie musi sie znalezc miejsce na miske i gumowa marchewke :)
Pozdrowienia znad morza. Ewelina&Bagi
Avatar użytkownika
Ewelina
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 22:29
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Doberman 5 mar 2005, o 12:13

Wakacje planujemy tak, żeby można było zabrać psiaka, więc zawsze zabieram Juve :) !! Z resztą Ona to stara turystka, jakbym jej nie chciała brać, to się dopomina. Drogę znosi spokojnie. Śpi, albo chwile ogląda krajobrazy :D !! Zawsze obowiązkowo w samochodzie jest woda, gdyby dama była spragniona :) !!
Zastanawiałaby, się tylko wtedy, jeśli byłby to jednodniowy i daleki wypad. Żeby Jej nie męczyć... no i samolotowa podróż, bo chyba nienejlepiej zwierzakom się podrózuje w ten sposób :| . W innych przypadkach, zawsze razem :D !!
Z reszta pies to członek rodziny. Miło jest też pokazać mu coś nowego, kawałek świata :) !! Patrzyć jak się cieszy i poznaje nowe okolice... no i można cieszyć się tym, że jest On przy nas... :) rozmarzyłam się :)
:* dla wszystkich Dobciów
Avatar użytkownika
Doberman
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 lut 2005, o 18:25

wyjazd zpsem

Postprzez Kazia 5 mar 2005, o 15:15

Ja mojej miśki nie zabieram z sobom na wypoczynek ze względu na jej wielkość.Musiałabym wybierać czy zabrać ją czy dzieci.Ale jestem w tej dobrej sytuacji że na czas naszego wyjazdu przychodzi do nas moja mama która zajmuje się miśką.Moja mama bardzo lubi naszego pieska ze wzajemnością.Jestem zbulwersowana gdy słysze że ktoś wyjeżdżając na wczasy oddaje psa do schroniska albo tym podobne.Kupując psa trzeba się zastanowić czy będzie on miał stałą opiekę.
Pies najlepszy przyjaciel człowieka
Avatar użytkownika
Kazia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3 mar 2005, o 14:05
Lokalizacja: Płoki

Postprzez Ewelina 11 mar 2005, o 23:11

A ja ostatnio czytalam artykuł o hotelach dla zwierząt.
Całkiem fajna sprawa, jeżeli ktoś nie ma innego wyjścia (zakładając, że to sprawdzone miejsce oczywiście). Nie wiem jak to wygląda w Polsce, bo artykuł był napisany na przykładzie tylko jednego hotelu, ale na animal planet pokazują czasami takie hotele dla zwierząt, że chętnie sama spędziłabym tam kilka dni :wink:
Pozdrowienia znad morza. Ewelina&Bagi
Avatar użytkownika
Ewelina
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 22:29
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Gość 23 mar 2005, o 12:58

tuz przy moim oknie buduje sie wlasnie taki holetli.parter-lecznica a pietro-hotel.tez ciekawa jestem efektu ale na razie to wyglada bardzo elegancko:) ja chyba tez tam spedze wakacje:P mam moja psiurke od paru m-cy i jeszcze nie bylo okazji wyjezdzac. za tydzien nasz debiut:)trzymajcie kciuki!!! :) ale ja nie wyobrazam sobie zebym miala swoja psine z kims zostawic!
Gość
 

Postprzez Kazia 25 mar 2005, o 15:42

Pies w hotelu no niewiem czy zdaje to egzamin . Dość że rozstaje się z opiekunami to jeszcze umieszczony jest wcałkiem nowym otoczeniu którego nie zna. Moim zdaniem to podwójny stres dla naszych zwierzaków.
Pies najlepszy przyjaciel człowieka
Avatar użytkownika
Kazia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3 mar 2005, o 14:05
Lokalizacja: Płoki

Postprzez Ewelina 30 mar 2005, o 20:36

Kazia napisał(a):Pies w hotelu no niewiem czy zdaje to egzamin . Dość że rozstaje się z opiekunami to jeszcze umieszczony jest wcałkiem nowym otoczeniu którego nie zna. Moim zdaniem to podwójny stres dla naszych zwierzaków.

Hej, na pewno jezeli jest inna mozliwosc (zabranie psa ze soba, lub zostawienie pod opieka rodziny) to hotelu nie bierze sie pod uwage, ale jezeli nie ma wyjscia, to uwazam taki hotel za swietne rozwiazanie; oczywiscie w zaleznosci od tego ile 'gwiazdek' dany hotel posiada :wink:
Pozdrowienia znad morza. Ewelina&Bagi
Avatar użytkownika
Ewelina
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 22:29
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Gość 11 kwi 2005, o 19:27

Ja z moim pieskiem i z rodzicami rzecz jasna razem wyjeżdżamy. Co wakacje jeździmy 400km do rodziny. I psiunia to naprawde lubi. Zawsze bierzemy wodę, ręcznik do chłodzenia, jedzenie, zabawki. Nie wyobrażam sobie żebym ją miała zostawić w domu albo hotelu. Wiem, że ja bym tego nie zniosła ani ona. Jest bardzo przywiązana. Wszędzie z nami jeździ. I nie ma żadnych problemów.
Gość
 

Postprzez agabass 31 maja 2005, o 08:34

Mój Gomzio jeździ ze mną wszędzie. Rzaden problem.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
agabass
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 maja 2005, o 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Shar Peika 1 cze 2005, o 14:30

Czasem jest problem z tym , że w niektórych ośrodkach nie ma możliwości trzymania psa :roll:

Pozdrawiam :)
Shar Peie Rulez :D
Shar Peika
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 18 mar 2005, o 20:45
Lokalizacja: Stolica

Postprzez gizmo.25 1 cze 2005, o 19:10

Przeważnie Neruś jeździ ze mnę ale jak warunki niepozwalają zostaje z nim oczywiście mojs MAMA.
Avatar użytkownika
gizmo.25
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 24 mar 2005, o 12:18
Lokalizacja: Józefosław k/Warszawy

Postprzez pauline_g 7 lip 2005, o 14:01

ja zabieram reksia ze sobą bo on hest jeszcze mały, poprzedniego psa zostawiałm u babci, ale on był zaradny i bardziej rozgarnięty i potrafił radzić sobie w różnych sytułacjach - np, jak się zgubi- a reksio jest jeszcxze troszkę głupolek i wolałam zabrać go z sobą!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ciemnooka 12 lip 2005, o 16:56

a ja nie mam z tym problemu kiedy wyjezdzam do Belgii , Tocio zostaje razem z rodzicami i rodzenstwem wiec nawet nie odczuwa mojej nieobecnosci ,za to po powrocie jak on mnie wita :P to jest warte moich wyjazdow :wink:
Posiadaczka malego pinczerka Tocia i od niedawna porzuconego kociaka;-))
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Postprzez madzia2kk 13 lip 2005, o 12:30

:) ja wlasnie wrocilam z Midżim z Dziwnowa, bylismy 4 dni ale spisal sie swietnie, i zadnych innych problemow tez nie bylo chociaz byl to nasz pierwszy wspolny wyjazd :D
Avatar użytkownika
madzia2kk
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 29 cze 2005, o 11:11
Lokalizacja: szczecin

Następna strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints