Woda i psy (może foto?)

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Czy Twój pies lubi pływać?

Tak
17
28%
Nie
7
12%
Czasami
10
17%
Nigdy nie lubiał pływać
1
2%
Kocha pływanie
25
42%
 
Liczba głosów : 60

Postprzez szczotek 7 paź 2006, o 12:47

Bemol umie pływać, ale nie umie zawracać... więc często tonie, a ja mam wtedy wielkiego stracha jak znika pod wode.... Od pływania woli taplanie się w rzece :)


Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Edekziom 7 paź 2006, o 12:48

Moje psy kochają pływanie, a to dlatego, że na działce mam duże oczko wodne no i od maleńkości tam sobie pływały. Jak jestem z nimi nad jeziorem to wypływają dość daleko, ale musze płynąć z nimi tak dla pewności wiadomo :) Pozdro
Mówie to co myśle, mało myśle więc dużo nie powiem , LIVE ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Edekziom
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 148
Dołączył(a): 27 wrz 2006, o 12:35
Lokalizacja: Psia kraina :( Chucky :(

Postprzez anitaaa i barti 13 lut 2008, o 13:40

ja mam dwa psiaki i oby dwa lubią pływać a Barti nawet kocha pływać wkońcu jest wodołazem :lol: tutaj jak był mały w jeziorku:
tu jeszcze suchy
Obrazek
a tu już mokry
Obrazek
zdjęcia złej jakości bo robione komórką :arrow:
anitaaa i barti
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 554
Dołączył(a): 13 lis 2007, o 20:10
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Strzyga 8 mar 2009, o 16:51

Moje psy nie przepadają za wodą. Kora raz w życiu wskoczyła do rzeki, bo goniła kaczkę. Potem miała problemy z wyjściem (było stromo) i musiałam ją wyciągać. Do morza nie wchodzi, choć zabieram ją na plażę.
Arczi nienawidzi się kąpać, ale ma dziś za sobą pierwszą rzeczną kąpiel. I chyba ostatnią, bo niezbyt mu sie spodobała. Wszedł po kostki do rzeki i przez chwilę kontemplował swoje odbicie po czym rzuciłam mu patyk, pobiegł za nim ale jak stracił grunt pod łapami to zawrócił i za nic nie chciał wracać do rzeki. Może się kiedyś przekona, bo zamierzam go zabierać ze sobą nad jezioro czy morze, kiedy zaczną się wakacje i będzie gorąco.

Zanim zdążyłam wyjąć aparat i go uruchomić, Arczur był już na brzegu :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Strzyga
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:37
Lokalizacja: Lębork

Postprzez kłapouszkowy chrapcio 8 mar 2009, o 22:03

Diego nurkuje, aportuje, skacze, biega, pije wode z morza.. poczym wymiotuje....ratuje (wedlug niego) ludzi, boje i wszystko co znajduje sie w wodzie... poprostu szal na calego... xD
Rasowy=Rodowodowy
Avatar użytkownika
kłapouszkowy chrapcio
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 19:29
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Chita 13 mar 2009, o 12:40

Baster uwielbia czyscic jezoirka z glonow i wszelkich roslinek jakie tylko moze wyciagnac(czyli do takich do ktorych zanurkuje). na widok wody dostaje totalnego szalu bo woda oznacza kaczki. za kaczkami i labedziami potrafi ganiac godzinami(za sarnami i bazantami zreszta tez ale jeszcze nie upolowal nic oprocz zranionego bazanta ktory potem caly we krwi odlecial. niestety nie dostszeglam tego co sie dzialo w krzakach w pore i nie zatrzymalam psa. biedny bazant). aportuje wszedzie. skacze do wody z dwoch metrow(wyzej nie mamy mozliwosci) a potem jestem cala mokra :? ale wazne ze on jest szczesliwy:D

raz(to bylo ostatnie wyjscie nad jeziorko zima) Baster skoczyl z molo (oczywiscie z poteznym rozbiegiem bo inaczej to przeciez nie ma tej zabawy a jaka mu chodzi) za kaczkami na lod ktory sie oczywiscie zalamal. pies byl od przegu z jakies 50m. do mola mial 2-3m. probowal wejsc na lod ale oczywiscie wszystko sie zalamywalo. co mialysmy robic(bylam z kolezanka). zaczelysmy go wolac do siebie zebysmy go mogly wyciagnacna molo(miedzy lodem a molem i tak bylo pol metra ale o tym nie pomyslalysmy). pies ledwo sie dotknol mojej reki i zaczol isc pod wode. chwycilam go za obroze zeby nie utonol. oczywiscie wpadlabym gdyby nie to ze kolezanka mnie w ostatniej chwili zlapala. potem zaczelysmy psa wyciagac na wszelkie sposoby. oczywiscie uwiazalymy go na smyczy tak zeby mial glowe na powierzchni i wyciagnelysmy go za skore na molo. pies byl w szoku ale zyl. ludzie sie gapia na nas jak na idiotki ale co tam. przeciez pies mi za chwile zamarznie. pomyslalysmy ze najlepiej sie rozgrzeje jak sie porusza. wzielam go wiec kolo nogi i pobieglysmy do domu. Baster zyje i... nie wchodzi ani nie skacze juz do wody gdy jest lod.
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Re: Woda i psy (może foto?)

Postprzez Jahera 20 maja 2010, o 14:06

mieszkam kawałeczek od jeziora więc mój Edi codziennie przepływa niemały odcinek jeziorka, ja w tym czasie idę brzegiem. Drugi piesek Pola panicznie boi się wody, tej w wannie, tej w jeziorze, i tej deszczowej też:) Zawsze jak Edi wchodzi do wody to ona patrzy na niego jak na idiotę.
Czasami mam wrażenie, że pies to taki mały człowiek na czterech łapach, z czarnym wilgotnym noskiem, w futerku.
Jahera
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 maja 2010, o 14:52
Lokalizacja: Gniezno
Imię psa: Pola, Edi i Klusek
Rasa psa: kundelki-znajdy i ich syn Klusek

Re: Woda i psy (może foto?)

Postprzez kryha76 29 mar 2011, o 20:15

Moja Saba uwielbia pływać!!!
kryha76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 10:36
Imię psa: Saba
Rasa psa: Mieszaniec

Re: Woda i psy (może foto?)

Postprzez kasjusz 13 kwi 2011, o 13:18

Sezon powoli się zbliża więc i mój Kuker odrazu nabrał więcej optymizmu. Uwielbia pływać i w ogóle harcować na świeżym powietrzu, zima była dla niego udręką, a teraz wyraźnie poprawia mu się nastrój :) Już sie nie moge doczekać lata, jak dobrze pójdzie to już pod koniec maja wyskoczymy na pływanko :)
Avatar użytkownika
kasjusz
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 19 mar 2011, o 14:41
Imię psa: Kuker
Rasa psa: Labrador

Re: Woda i psy (może foto?)

Postprzez jangres 12 gru 2013, o 17:26

ta niezłe , moje w wodzie to istne swiry :D
Postaw na sprawdzone gadżety reklamowe https://najtanszegadzety.eu/
jangres
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 15:56

Re: Woda i psy (może foto?)

Postprzez renatka35 15 gru 2013, o 18:50

Jak widać chyba wszystkie pieski dobrze czują się nad wodą. A większość wcale nie ma ochoty z niej wychodzić.

Obrazek
---Sielpia---
Na wakacje fajny jest ośrodek wczasowy Sielpia.
renatka35
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 10:31
Lokalizacja: Kielce
Imię psa: Dino
Rasa psa: Owczarek

Re: Woda i psy (może foto?)

Postprzez Bożena 3 paź 2016, o 08:19

Moja też uwielbia. W upalne dni z chęcią chłodzi się w potoku :)
Bożena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 13:51
Imię psa: Negri
Rasa psa: Mieszaniec

Poprzednia strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints