psi hotel??

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

psi hotel??

Postprzez kłapouszkowy chrapcio 5 gru 2008, o 20:48

W sierpniu moja siostra bierze slub... w monachium. A ze ma dwa psy Wziecie diegusia ze soba nie wchodzi w gre, podobno w poblizu jest HOTEL dla psow, ale nie wiem co o tym sadzic i chcialabym was spytac o rade i co wy sadzicie o takich "Hotelach" ?? macie moze doswiadczenie? czy moze znacie jakies hotele w mojej okolicy??
Jakby nie udalo sie mu zalatwic zadnego opiekuny czy cos w tym stuzly oczywiste jest ze nie pojedziemy..
Avatar użytkownika
kłapouszkowy chrapcio
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 19:29
Lokalizacja: Elbląg

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 6 gru 2008, o 00:44

Do sierpnia sporo czasu... może poszukaj kogoś kto zajmie się psem w Twoim mieszkaniu :?: Hotel jest ostatnim stadium czasowego pobytu. Na pewno jest to trauma dla psa. Pomijam nieobecność "swoich ludzi", ale nagła zmiana miejsca, zapachu, przyzwyczajeń itp. Czasem trudno psa przywrócić do normalności nawet po krótkim pobycie w takim hoteliku :roll:

Może jakaś zaprzyjaźniona sąsiadka, która z psem wyjdzie, nakarmi i do niego pogada :?: Albo petsitter :?: A może hodowca go na ten czas przygarnie :?:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kłapouszkowy chrapcio 6 gru 2008, o 20:41

sasiedzi go nie lubia bo jakis czas temu ganial ich kury, babcia sie go boi , moja ciocia przygarnela kotka a druga ciocia przygarnela psa a hodowca mieszka w niemczech, po zatym diego mial w zyciu juz 4 przeprowadzi i kazde dobrze zniosl, po za tym to tylko na 2 gora 3 dni
Avatar użytkownika
kłapouszkowy chrapcio
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 19:29
Lokalizacja: Elbląg


Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości

paw prints
cron