Najlepsze wakacje z psem

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Najlepsze wakacje z psem

Postprzez Milena5_12 21 sie 2006, o 17:29

Moim zdaniem z psem najlepiej pojechać na dwodę. A wy jak myślicie?
Avatar użytkownika
Milena5_12
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 17 sie 2006, o 13:21
Lokalizacja: Szczecin

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Wakacje z psem

Postprzez Lehrer 21 sie 2006, o 19:43

Mnie się wydaje, że niemalże wszystkie warunki (poza nurkowaniem, wspinaczką wysokogórską iinnymi sportami ekstremalnymi) wypoczynku, z których korzysta człowiek mogą odpowiadać jego pupilowi. Woda, długie spacery, wędrówki górskie, wycieczki na rowerze..... Oczywiście zależy to także od kondycji psa i.... właściciela.
Jeżeli mamy psa chcemy z nim przebywać z nim ciągle, nie rozumiem więc gdy ktoś usparwiedliwia się " musiałam oddać psa do schroniska na przechowanie , bo wyjeżdzaliśmy z mężem do Egiptu". Może to i ekstra wycieczka , ale podjęliśmy się jakichs obowiązków - wzgledem przyjaciela. Ja wybieram takie wyjazdy , gdzie i mój Graf będzie mi towarzyszył. Alpy, Dolomity, Karkonosze, Góry Harzu lub morze, a także jeziora.Trochę trzeba popracować nad przygotowaniem niezbędnych dokumentów, uzyskać zgody właścicieli pensjonatów i mając paaszport psiaka ...... wyjeżdzać razem. To cudowne - nikt za nikim nie będzie tęsknił.........
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Lehrer
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 108
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 20:39
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez ValdeQ 21 sie 2006, o 20:14

Co do nurkowania to widzialem dokument w TV, w którym właścicel skonstruował skafander do nurkowania dla psa i z nim nurkowal.

Pies miał łeb w takiej przezroczstej kuli.

Moim zdaniem jednak ten pies nie wyglądłal na zachwyconego (pan tak).
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

wakacje z psem

Postprzez Lehrer 21 sie 2006, o 21:12

kiedyś pies poleciał w kosmos (chyba nie w ramach wycieczki). Pies ŁAJKA. Nie wiem czy mu się to podobało.... Niestety zwierzę nie ma prawa veta.
Avatar użytkownika
Lehrer
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 108
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 20:39
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez ValdeQ 21 sie 2006, o 22:06

NB ta Łajka zoatała poświęcona na ołtarzu nauki, nie przeżyła :(

Ale w Rosji jak wiadomo życie nie jest jakoś specjalnie wartościowe, a powrót takego kosmonauty na Ziemię to był spory problem techniczny, dlatego początkowo rozważano loty w przestrzeń kosmonautów "jednorazowych", bez możliwości powrotu.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez pantera 21 sie 2006, o 22:46

JAk jezdze na wakacje w Polsce to staram sie zabierac psa ze soba, a jesli nie ma takiej mozliwosci to zawsze ktos z domownikow zostaje. W tym roku bylismy z rodzicami nad morzem z pieskiem. Nelice spisala sie na 5+, bez problemow mozna ja bylo zabrac do kazdej knajpki, na obiad czy na spacer po Władku pełnym ludzi. Ale i tak plaża i szalenstwa na plazy podobaly jej sie nabardziej. Zapraszam do obejrzenia wakacyjnych zdjec: http://nelice.ovh.org/wakacje_2006.php
Avatar użytkownika
pantera
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 maja 2006, o 18:49

Postprzez Milena5_12 22 sie 2006, o 10:13

Szkoda, ze nie można zabrać ze sobą psa na plażę. Chciaż słyszałam, że już gdzies wyznaczają 100m plaży gdzie można przyjść z psem ale to jest prawie za miastem i nie wiadomo czy to będzie w następnym roku. A jak pójdzie się z psem na plaże tam gdzie nie jest ten wyznaczony teren to trzeba placić mandat - 500 zł.
Avatar użytkownika
Milena5_12
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 17 sie 2006, o 13:21
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Michał 22 sie 2006, o 15:21

Jak ja byłem na plaży w Jastrzębiej Górze, to nie było żadnego problemu z psami :) . Właściciele chodzili z nimi i nic się nie działo. Nie widziałem tam żadnych znaków zakazujące wyprowadzanie psów :roll: ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez Laura 22 sie 2006, o 17:10

W Świnoujściu utworzyli już pierwszą w Polsce, specjalną plażę dla psów. :lol:
Avatar użytkownika
Laura
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 184
Dołączył(a): 2 sty 2006, o 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Milena5_12 22 sie 2006, o 19:35

Tylko, ze ta plaża specjalnie dla ludzi z psami jest na obżerzach mista i nie wiadomo czy bedzie ona w następnych latach.
Avatar użytkownika
Milena5_12
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 17 sie 2006, o 13:21
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez bery-m 23 sie 2006, o 19:10

Niestety w Trójmieście nie mozna wejść na plażę z psiakiem.Dopiero w październiku jak sezon się skończy będą mogły pobrykać.Zostają wyjazdy nad mniej zaludnione jeziora :?
Avatar użytkownika
bery-m
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 518
Dołączył(a): 11 maja 2006, o 22:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez pantera 23 sie 2006, o 22:19

Na półwyspie helskim jest kilka wyznaczonych plaż do wypoczynku z psami, ktore bardzo polecam. Są szerokie, bardzo ładne, jest malo ludzi wiekszosc z psami wiec nikomu nie przeszkadza ze psy lataja luzem.
Avatar użytkownika
pantera
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 maja 2006, o 18:49

Postprzez Milena5_12 24 sie 2006, o 14:39

Z psem nad jezioro można pojść na "dziką plażę".
Avatar użytkownika
Milena5_12
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 17 sie 2006, o 13:21
Lokalizacja: Szczecin

a

Postprzez nandara 13 lis 2007, o 19:06

a czy można z pieskiem także w góry? ja miałabym jechać z a rok w góry i chciałabym barrrrdzo mieć psa.jak mi sie uda przekonać rodziców to czy w góry można z pieskiem?
nandara
 

Postprzez Gosinka 13 lis 2007, o 21:08

Ogólnie w góry można. Nie można wchodzić na teren Parków Narodowych, choć są nieliczne wyjątki jak np. Gorce lub Babia Góra.
Zakaz całkowity jest na pewno w Tatrach, Pieninach i Bieszczadach (z wyj. dróg publicznych).
Obrazek
Avatar użytkownika
Gosinka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 209
Dołączył(a): 6 lip 2006, o 07:40
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

paw prints