transport psa samolotem

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Re: transport psa samolotem

Postprzez Gość 1232 9 lip 2010, o 02:30

Nie wiem czy też tam obowiązuje badanie krwi na wścieklizne czy sie przyjeła ale to też ważne bo inaczej cofną z powrotem psa do Kraju skąd pochodzi albo będzie na tzw. kwarantalnej czyli badany i zabrany od właściciela piesek na co najmniej 4 /5 miesięcy dlatego warto spojrzec na książeczke zdrowia psa i tam są wymienione kraje co powinno się zrobić przed wyjazdem lub udać sie do najblizszego weterynarza ale mysle ze ich to nie interesuje udzielac bezplatnych informacji :)
Gość 1232
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: transport psa samolotem

Postprzez Gość 12326 9 lip 2010, o 02:35

Nie wiem czy też tam obowiązuje badanie krwi na wścieklizne czy sie przyjeła ale to też ważne bo inaczej cofną z powrotem psa do Kraju skąd pochodzi albo będzie na tzw. kwarantalnej czyli badany i zabrany od właściciela piesek na co najmniej 4 /5 :cry: miesięcy dlatego warto spojrzec na książeczke zdrowia psa i tam są wymienione kraje co powinno się zrobić przed wyjazdem lub udać sie do najblizszego weterynarza ale mysle ze ich to nie interesuje udzielac bezplatnych informacji :D
Gość 12326
 

transport psa samolotem

Postprzez aciulka0608@o2.pl 18 sie 2010, o 11:37

mam bardzo wazne pytanie na ktore prosila bym odpowiadac na e-maila. za nie cale pol roku bede wyjezdzac do angli jednak mam pieska maltańczyka ktorego z pewnosia nie zostawie w polsce wazy nie cale 3kg i z tego co sie juz dowiedzialam bedzie mogl leciec ze mna tylko nie wiem jakie linie lotnicze na to zezwalaja moze ktos wie? czekam na e-maile : aciulka0608@o2.pl
aciulka0608@o2.pl
 

Re: transport psa samolotem

Postprzez mopsia 27 sie 2010, o 10:50

tylko z tym podróżowaniem samolotem to trzeba uważać, szczególnie psy płasko-nose mogą nie przeżyć lotu, za duże ciśnienie
mopsia
 

Re: transport psa samolotem

Postprzez gość z daleka.. 21 lut 2011, o 01:23

Witam, mam pytanie czy większe psy, takie jak np. pittbul, można również przewozić samolotem LOT-u z Usa do Polski?
gość z daleka..
 

Re: transport psa samolotem

Postprzez Gość 3 maja 2011, o 20:41

mozna przewiezc psa samolotem.wymagana jest klatka i oplata ja do belgii placilam 35 euro,musi tez byc odpowiednio wczesnie zgloszone bo moga byc tylko dwa psy na pokladzie.nie moze tez byc jednoczesnie pies i kot.poza tym ja nie mialam zadnych problemow[code][/code]
Gość
 

Re: transport psa samolotem

Postprzez jangres 12 gru 2013, o 17:27

ło jej , DHL-em go chyba musisz wysłac
Postaw na sprawdzone gadżety reklamowe https://najtanszegadzety.eu/
jangres
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 15:56

Re: transport psa samolotem

Postprzez Diodik 19 lut 2024, o 19:14

RFID rewolucjonizuje transport poprzez automatyzację identyfikacji pojazdów i towarów. Zwiększa precyzję śledzenia przesyłek, redukuje opóźnienia oraz minimalizuje ryzyko utraty. Optymalizuje łańcuch dostaw, poprawiając efektywność operacyjną i zadowolenie klientów. To również dużo bezpieczniejsze https://haxon.com.pl/co-to-jest-rfid/ w przypadku transportu zwierząt, gdzie eliminujemy czynnik ludzki.
Diodik
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 205
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:24
Imię psa: Diodik
Rasa psa: mieszaniec

Poprzednia strona

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints