Pies w UK-wszystko na ten temat !

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

Pies w UK-wszystko na ten temat !

Postprzez Cała Ona * 16 lis 2011, o 13:09

Hej, jak wiecie wyjazd z psem do UK to temat dziś dośc znany i jest nim bardzo duże zainteresowanie szczególnie na psich forach,być może na tym forum też był poruszany,ale niestety nie mam za bardzo czasu szukać a tu gdzie przeglądałam nie znalazłam,choć myślę ze gdyby nawet był to może przyda się nowy z racji też tego że od 1 stycznia 2012 r. zmieniają się przepisy i nie będzie już potzrebna 6-cio miesięczna kwarantanna :D .

Ja jestem w UK ale mój pies jeszcze nie,jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem mam nadzieję ze będzie tu ze mną już na początku lutego '12 r.

Chciałabym aby kazdy kto jest w UK czy z psem czy bez (planuje go dopiero tu przywieźć) udzielał się w tym watku żeby było w nim jak najwięcej informacji m.in.
- załatwienia spraw przed wyjazdem do UK
-podróż do UK
-co trzeba załatwić po przyjeździe psa
-jak żyje się z psem w UK itd.

Mam nadzieję ze wątek będzie się rozwijał i będzie bardzo przydatny :)

Ja sama mam na wstępie jedno pytanie : W jaki sposób przywoziliście tu swoje psy? Korzystaliście z przewoźników,czy raczej własnym samochodem?
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" /Robert Benchley/
Avatar użytkownika
Cała Ona *
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 15:51

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints
cron