OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Podróże, formy wypoczynku, zabawy...

Moderator: Moderatorzy

OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez champion2 21 lut 2012, o 22:17

OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

CHAMPION OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICY
Zaprasza właścicieli psów do wzięcia udziału w aktywnym wypoczynku z psem organizowanym u stóp Śnieżki w Karkonoszach.

PROGRAM ZAJĘĆ:
45 godzin lekcyjnych szkolenia psa z zakresu PT- Pies Towarzyszący, Obedience,Wycieczka Dogtrekkingowa, Warsztaty Pies Wystawowy
Na tym szkoleniu psy uczone są chodzenia na smyczy, chodzenia bez smyczy, przywołania do nogi, do mnie, wykonywania komend przy nodze właściciela, siad, waruj, stój, aportowania, stawania do przeglądu, zmiany pozycji siad i waruj, nieprzyjmowania pokarmu od osób obcych i z ziemi, psie sztuczki. Jest to szkolenie w miarę łatwe i przyjemne.

Wykłady teoretyczne:
To szereg spotkań podczas, których poruszymy bardzo ważne tematy dotyczące wychowania, higieny i żywienia naszego pupila. Porozmawiamy o mowie ciała psa, Dowiemy się jak radzić sobie z problemami behawioralnymi ( lęki, fobie, agresje), jak budować pozytywną więź człowiek – pies, jak eliminować w sposób właściwy niepożądane zachowania ( skakanie, podgryzanie, niszczenie sprzętów, nauka czystości), jak radzić sobie z psem agresywnym, oraz wiele innych ważnych rzeczy dotyczących naszego czworonoga.
Uczestnicy obozu otrzymują materiały szkoleniowe, na zakończenie dyplom ukończenia Kursu PT.

Przykładowy program codziennych zajęć w pięknej scenerii Karpacza i jego okolic:
1) 2-godzinny trening poranny (Posłuszeństwo: PT, podstawy Obiedience,)
2) 1-godzina zajęć teoretycznych
3) 2 godzinny trening po południowo -wieczorny PT i wspólne psie pogadanki przy ognisku lub grillu
W planie całodzienna wycieczka dogtrekkingowa, mini zawody sportowe z psem, zajęcia nocne z psami.
Zajęcia prowadzi instruktor z 24 letnim doświadczeniem, członek Związku Kynologicznego w Polsce Oddział w Legnicy.

TERMINY I MIEJSCE:

TURNUS I : 16.07. - 25.07.2012 roku - KARPACZ - 10 dni
TURNUS II: 13.08. - 22.08.2012 roku - KARPACZ - 10 dni

CENA za kurs 550 złotych - Cena kursu nie obejmuje noclegów i wyżywienia.


Więcej informacji oraz przyjmowanie zgłoszeń:

CHAMPION OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICY
tel: 76 862 04 84, 694 381 614
e-mail; champion_legnica@op.pl
www: champion_legnica.republika.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
champion2
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 23:21

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez champion2 1 cze 2012, o 14:25

Uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej zostało nam po jednym wolnym miejscu na organizowane przez nasz Ośrodek Obozy w Karpaczu w miesiącu lipcu i sierpniu.

W związku z dużym zainteresowaniem rozważamy zorganizowanie III Turnusu w miesiącu wrześniu.

Zainteresowanych terminem wrześniowym prosimy o kontakt telefoniczny.


KONTAKT:
MARIUSZ SIEJBA
CHAMPION OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW W LEGNICY
tel: 76 862 04 84, 694 381 614
e-mail; champion_legnica@op.pl
www: champion_legnica.republika.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ![/b]
champion2
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 23:21

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2021

Postprzez muszka 6 gru 2021, o 13:34

Taki obóz w sumie mógłby być fajną przygodą... Dlatego myślę, że warto rozważyć tą opcję... Na pewno też trzeba byłoby się do takiego wyjazdu odpowiednio przygotować, a więc na plaże warto byłoby zabrać ze sobą namioty plażowe , który zapewnią wam większy komfort podczas wypoczywania.
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez kalkler 7 gru 2021, o 17:59

Wyjeżdżając gdzie kolwiek za granicę warto mieć wykupione ubezpieczenie. Ja dla siebie i dla rodziny zawsze kupuje w firmie https://kasawkieszeni.pl/
kalkler
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 83
Dołączył(a): 22 lis 2020, o 13:17

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez mery1998 14 gru 2021, o 12:29

Jeśli jeździcie na różne obozy czy na kempingi to myślę że przyda wam się znajomość oferty od sklep karawaningowy to u nich macie rewelacyjną ofertę na wiele produktów, akcesoriów i gadżetów przydatnych na takim kempingu. Sprawdźcie koniecznie
mery1998
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 909
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 22:00

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez jamnik 27 lut 2022, o 11:13

Niestety nigdy jeszcze nie miałem okazji brać udziału w takim wyjeździe wakacyjnym więc również ciężko jest mi cokolwiek na jego temat powiedzieć. Za to chciałbym każdemu polecić bardzo fajną ofertę https://voguetravel.pl/leba-na-relaxie i wydaje mi się, że właśnie dzieciaki uwielbiają tego typu wyjazdy kolonijne.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez agrus 22 mar 2022, o 23:26

Jeśli chodzi o różne obozy, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.kompas.pl/lato . Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Nie widzę jednak, żeby gdzież można było wyjechać z psem, ale warto dopytać się organizatora. Być może uda się znaleźć rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do waszych potrzeb oraz możliwości finansowych.
agrus
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 21:12
Imię psa: wicio
Rasa psa: mix

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez muszka 8 lip 2022, o 07:46

Ostatnio to co mogliśmy zauważyć, to bony turystyczne , które dają możliwość opłacenia sobie wakacji. Tutaj https://unilink.pl/porady/bon-turystycz ... ykorzystac jednak możecie poznać szczegóły tej opcji - do kiedy jest ważny bon? Ile razy można nim płacić? Gdzie go zrealizować?
muszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 276
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 08:57
Imię psa: Doris
Rasa psa: Berneński

Re: OBÓZ - WAKACJE Z PSEM – KARPACZ 2012

Postprzez jamnik 26 lis 2022, o 12:49

Gdy jeszcze chodzi o same obozy czy różnego rodzaju wyjazdy dzieciaków to czy kiedykolwiek wysyłaliście dzieci może na kreatywne zimowiska? Gdy chodzi o mnie to ja właśnie całkiem niedawno o tym czytałem na stronie https://warsawnow.pl/kreatywne-zimowisk ... j-dziecka/ i dziś już wiem jak istotne są takie sprawy i dobrze jest o nich wiedzieć jak najwięcej.
jamnik
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 715
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 21:07
Imię psa: Koka
Rasa psa: Hovawart


Powrót do Wypoczynek z psem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints
cron