pit bull film

Publikacje, książki, rekomendacje, recenzje...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez cogar 8 lip 2005, o 13:34

Radził bym ostrożność, bo gdyby nawet coś takiego miało miejsce to w naszych realiach bardziej prawdopodobne jest to, że wzorem choćby zachodnich sąsiadów nakazano by sterylizację pitów, bulli, rotków i... może na przykład stfików? Uważam to za bardziej prawdopodobne.
Jeszcze jedna sprawa, jeśli ktoś każe wysterylizować psy to kto za to zapłaci, rozumiem, że o ile w przypadku "pańskich" psów nie ma problemu to co w przypadku tych bezpańskich, czy tych w schroniskach. A małe pieniądze to nie będą.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez cogar 8 lip 2005, o 13:46

Moim zdaniem rozsądniejsze było by chipowanie psów zaraz po urodzeniu, a następnie surowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za zawierzę (ValdeQ miał o tym jakiegoś posta). Czyli kundelki=OK, ale właściciel decydując się na szczeniaki obowiązkowo je oznacza (na swój koszt) i za ich zachowanie ponosi odpowiedzialność. Co do psów bezpańskich zgodzę się co do konieczności sterylizacji. Tylko znowu pojawia się pytanie, skąd na to pieniądze...
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez madzia2kk 8 lip 2005, o 13:58

Film robi wrazienie :(
Avatar użytkownika
madzia2kk
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 87
Dołączył(a): 29 cze 2005, o 11:11
Lokalizacja: szczecin

Postprzez ciemnooka 10 lip 2005, o 17:32

tak czytam i nie dowierzam wlasnym oczom?DLACZEGO DYSKRYMINUJECIE KUNDELKI? mam wrazenie ze wasze psy nie sluza wam tylko wystawom ;TO OBURZAJACE!!!czyli wasze rasowce sa dla szpanu sorki ale nie rozumiem o co wam chodzi ; na tym forum panuje jakas RASOMANIA!
Posiadaczka malego pinczerka Tocia i od niedawna porzuconego kociaka;-))
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Postprzez ciemnooka 10 lip 2005, o 17:33

a co do filmu to wzruszajacy i popieram ratowanie godnosci tej rasy zreszta jak kazdej :wink: kazdy pies zasluguje na szacunek i rasowy i nierasowy :wink:
Posiadaczka malego pinczerka Tocia i od niedawna porzuconego kociaka;-))
Avatar użytkownika
ciemnooka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 263
Dołączył(a): 27 cze 2005, o 16:00
Lokalizacja: podlaskie/Belgia

Postprzez Doris. 23 paź 2005, o 16:27

ja tam lubie kundelki.
z tego co czytam na tym forum, to uzytkownicy sa przeciwni ich rozmnazaniu :)
Doris.
 

Postprzez Basia_sz 24 paź 2005, o 06:16

Obejrzałam film, miałam trochę "upośledzony" odbiór, bo przy swoim komputerze nie mam głośników. Może jak się zwolni komputer u młodzieży, to obejrzę jeszcze raz. Ale i tak zrobił na mnie wrażenie.
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Asiek 24 paź 2005, o 16:13

Film bardzo dobry, muzyka robi fajne tło tego, co oglądamy. Najsmutniejsze jest w tym wszystkim masowe zabijanie...
...Prostych słów boi się największy nawet twardziel
Proste słowa z gardła nie chcą wyjść najbardziej
Avatar użytkownika
Asiek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 161
Dołączył(a): 16 kwi 2005, o 11:14

Postprzez Vectra 12 lis 2005, o 00:32

Film faktycznie robi wrażenie , niestety dla osób które są nastawione anty nic nie dociera.

A co do kundli/mieszańców.
Kiedy ta ogromna rzesza ludzi zrozumie że rozmnażanie psów bez papierów czyli raso-podobnych jest chore??? Bo niby skąd tyle nieszczęść??? tyle psów w schronisku , pogryzień , znęcania się czyli oromnej tragedii biednych psów tylko i wyłącznie z bezmyślności i jakieś głupiej świadomości.Każdy pies zasługuje na miłość , opieke , pełą miche , ciepły dom.Jakoś nie słyszałam (ja bynajmniej) by rodowodowy pies był wywalony z domu , zabity ,przywiązany w lesie bo się znudził.Aktualnie mamy za dużo psów w naszym kraju i to o wiele za dużo.Szanuje się to za co się płaci i to sporo , kupowanie pieska u pseudohodowcy na bazarze czy giełdzie tylko napędza ta machine produkcji kolejnych miotów.

A hodowcy też powinni się zastanowić nad sobą wtedy gdy wypuszczają na rynek lewy miot (czyli reproduktor+ suka hodowlana= miot bez papierka)
Avatar użytkownika
Vectra
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 457
Dołączył(a): 6 paź 2005, o 01:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ValdeQ 12 lis 2005, o 00:50

Tes&Kan&Lala napisał(a):A hodowcy też powinni się zastanowić nad sobą wtedy gdy wypuszczają na rynek lewy miot (czyli reproduktor+ suka hodowlana= miot bez papierka)


Nie powinni się zastanowić, tylko powinni być wykluczeni z grona hodowców i ze związku.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Vectra 12 lis 2005, o 00:52

ValdeQ napisał(a):
Tes&Kan&Lala napisał(a):A hodowcy też powinni się zastanowić nad sobą wtedy gdy wypuszczają na rynek lewy miot (czyli reproduktor+ suka hodowlana= miot bez papierka)


Nie powinni się zastanowić, tylko powinni być wykluczeni z grona hodowców i ze związku.


tylko ZK nie biega za każdym hodowcą :!:
Avatar użytkownika
Vectra
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 457
Dołączył(a): 6 paź 2005, o 01:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ValdeQ 12 lis 2005, o 01:08

Tes&Kan&Lala napisał(a):tylko ZK nie biega za każdym hodowcą :!:


Wystarczy na początek, jeśli ZK będzie egzekwować zakaz sprzedaży przed wystawami i sprawdzi tych handlarzy.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Vectra 12 lis 2005, o 01:15

z tego co wiem to zakaz sprzedaży szczeniąt na wystawach jest zabroniony i również poza terem wystaw.Szkoda tylko że nie egzekwowany.
Bazary , giedły to koszmar .Jak jade na słomczyn (giełda samochodowa dla niewtajemniczonych) to mnie krew zalewa.Dwa tygodnie temu było zatrzęsienie szczeniaków , zimno było te psy przeżywały gechenne.Do wyboru do koloru naturalnie przeważały asto , rotko, onko ,kaukazo podobne.

A i nawet był pan z pieskami (ONKI) które miały metryki.
Avatar użytkownika
Vectra
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 457
Dołączył(a): 6 paź 2005, o 01:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: pit bull film

Postprzez Gość 5 kwi 2007, o 17:40

KIRA napisał(a):moze wielu z was widzialo ten film ale czy nie jest wart zobaczenia i wylania nie jednej lzy???zobaczcie jak pies obrywa zla opinie przez nieodpowiedzialnych i zlych ludzi
http://www.pitbull.strefa.pl/movies/film_idba.html




HEJ MAM DO WAS PYTANIE MAM TERAZ DOSTAC PIT BULLA OD KOLEGI CHCE TEGO PSA WYCHWC BEZ AGRESJI!!
A WIEC PYTANIE DO WAS CO MAM ZROBIC ABY PIES BYL LAGODNY JAK BARANEK A NIE ADRESYWNY PROSZE PISZCIE NA MOJ NUMER GG 5968573... CZEKAM;-)
Gość
 

Postprzez olwo 8 kwi 2007, o 09:19

A piesek będzie miał rodowód :?:
Avatar użytkownika
olwo
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1475
Dołączył(a): 26 sie 2005, o 08:21
Lokalizacja: okolice Krakowa

Poprzednia strona

Powrót do Literatura i media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints