"Mój pan wyrwał mi ogon!" - Fakt

Publikacje, książki, rekomendacje, recenzje...

Moderator: Moderatorzy

"Mój pan wyrwał mi ogon!" - Fakt

Postprzez Strzyga 12 maja 2009, o 07:05

Jak łatwo człowiek może stać się bestią! Gdzie są granice okrucieństwa i zwyrodnienia?

Takie pytania zadaje sobie każdy, kto patrzy na kulącą się ze strachu kundelkę Henię (1,5 l.). Jakiś łotr wyrwał temu biedactwu ogon i dosłownie obdarł ją ze skóry!



Henia przeżyła piekło. Jej niewielkim ciałem wstrząsały kolejne fale niewyobrażalnego bólu. Oprawcą był okrutny i bezlitosny człowiek. Najpierw szarpał za ogon tak długo, aż został z niego tylko kikut. Płatami zdzierał z Heni skórę. Do żywego mięsa. Bez żadnych skrupułów. Na koniec kat zostawił sunię w krzakach, wydając w ten sposób na nią wyrok śmierci. Umęczoną Henię znalazł przechodzień.



– Kiedy ją zobaczyliśmy, doznaliśmy wstrząsu. Cała we krwi, przerażona, cicho popiskująca. Straszny widok – opowiada Katarzyna Zaleska (37 l.) ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gdańsku. – Niestety, coraz częściej spotykamy się z takimi przypadkami. Okrucieństwo wobec zwierząt przekracza wszelkie granice...



Henia przeszła kilka trudnych zabiegów. Jest smarowana specjalnymi preparatami i powoli dochodzi do siebie. Tęsknym okiem wypatruje nowego pana. Takiego, który będzie ją kochał i nie zrobi jej krzywdy. Suni wystarczy skromne posłanie i miska jedzenia. Jeśli chcesz dać Heni nowy dom, dzwoń do schroniska Promyk pod numer telefonu (058) 522 37 80.

Obrazek

źródło: http://www.efakt.pl/Moj-pan-wyrwal-mi-o ... 45139.html
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Strzyga
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:37
Lokalizacja: Lębork

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: "Mój pan wyrwał mi ogon!" - Fakt

Postprzez gambo 25 sie 2010, o 15:56

Powinni tego debila potraktować tak, jak on potraktował psiaka :!: Tortury aż do śmierci, niech ma na co zasłużył :twisted:
Psy powiększają szczęście i pomniejszają nieszczęście, podwajając naszą radość i dzieląc na pół smutek
Avatar użytkownika
gambo
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 63
Dołączył(a): 21 sie 2010, o 20:44
Imię psa: Gama, Lambo
Rasa psa: onki (owczarki niemieckie)


Powrót do Literatura i media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints
cron