"Uratowac Sprite'a"

Publikacje, książki, rekomendacje, recenzje...

Moderator: Moderatorzy

"Uratowac Sprite'a"

Postprzez gambo 25 sie 2010, o 16:21

Muszę przyznać, że jestem trochę rozczarowana tą książką. Niby bestseller, a jednak... Przede wszystkim autor Mark Levin (znany amerykański znawca i pasjonat polityki) pisze za dużo o swoim życiu prywatnym, niż o swoich psach, np. parę stron pisze o swojej chorobie żeby dojśc do tego, że psy pomagały mu w cierpieniu :lol: .

Co prawda jest to jedna z nielicznych książek, nad którymi się popłakałam, ale jakoś było w niej za mało emocji. Dziwne i interesujące jest jednak to, że czytając tą książkę ma się wrażenie że jest nudna, ale jeśli po kilkudziesięciu minutach czytania się oderwiemy to nie wiadomo, kiedy zdążyliśmy przeczytac tyle stron :wink: .

Poza tym, autor, jako wykształcony człowiek pisze wyrafinowanym językiem i może to sprawia, że jest w nim za mało emocji. Inna cudowna książka o piesku, o której napiszę w kolejnym wątku, jest całkowitym przeciwieństwem tego. :D

Podsumowując: książka dobra, godna polecenia miłośnikom psów :) , ale wyrażająca za mało emocji. Wydaje mi się też, że w Stanach stała się bestselerem właśnie dzięki słynnemu autorowi :roll:
Psy powiększają szczęście i pomniejszają nieszczęście, podwajając naszą radość i dzieląc na pół smutek
Avatar użytkownika
gambo
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 63
Dołączył(a): 21 sie 2010, o 20:44
Imię psa: Gama, Lambo
Rasa psa: onki (owczarki niemieckie)

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Literatura i media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints
cron