3,5-letnie dziecko pogryzione przez owczarka

Publikacje, książki, rekomendacje, recenzje...

Moderator: Moderatorzy

3,5-letnie dziecko pogryzione przez owczarka

Postprzez gizmo.25 25 wrz 2005, o 21:06

3,5-letnie dziecko pogryzione przez owczarka

Owczarek niemiecki dotkliwie pogryzł 3,5-letnią dziewczynkę w miejscowości Mazańcowice koło Bielska-Białej - poinformowała w niedzielę rzeczniczka bielskiej policji Elwira Jurasz.
Dziecko, które było wraz z rodzicami na wycieczce rowerowej, trafiło do bielskiego szpitala. Jego życiu nic nie zagraża.

"Podczas wycieczki rodzice wraz z dziewczynką zatrzymali się w piątek późnym popołudniem w barze na odpoczynek. Gdy robili zakupy zza barku wyskoczył pies właściciela i rzucił się na dziecko" - wyjaśniła policjantka.
Dziecko doznało licznych obrażeń ciała, między innymi ran szarpanych w okolicy szyi oraz prawego ucha. W szpitalu pediatrycznym lekarze założyli dziewczynce kilkanaście szwów.

Rodzice powiadomili policję o zdarzeniu dopiero w sobotę po południu. Sprawę badają funkcjonariusze z komisariatu w podbielskiej Jasienicy. Właścicielowi baru, w którym doszło do zdarzenia, grozi kara do 3 lat więzienia

http://wiadomosci.onet.pl/1169340,11,item.html
Avatar użytkownika
gizmo.25
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 24 mar 2005, o 12:18
Lokalizacja: Józefosław k/Warszawy

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez pauline_g 26 wrz 2005, o 18:51

z tego co tam pisze wynika że rodzice powiadomili policje trochę puzniej!! to może byli rodzice którzy przejmowali się dzieckiem!! (nie weim) wszystko zwalone na psy - a nie na właściecieli!!(może nieodpowiedziałnych również) nie możemy oceniać sprawy nie znając jej z bliska - w mediach wiele się zmyśla i dopowida!! nie wei mco o tym powiedzieć... smutno mi i współczuję!!
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ona 28 wrz 2005, o 15:54

Jejku. Mam nadzieje ze mojemu owczarkowi nigdy tak nie odbije. A tak naprawde to rowniez nie uwazam, ze to wina psa. Jak juz to wlasciciela. Moze pies jest meczony przez dzieci w domu i pozniej cos sie mu nie spodobalo w zachowaniu poszkodowanej dziewczynki. Ja mam 3 dzieci w domu wiec moj piesek nie moze byc agresywny, ale mimo wszystko nie zostawiam go na dlugo samego z dziecmi. Zawsze obserwuje jego zachowanie. Jest bardzo dobrze wychowany jesli chodzi o dzieci, ale nigdy nie wiesz co mu przyjdzie do glowy. Wiadomo, ze dzieci nie rozumieja wszystkiego jak np., ze nie wolno psa ciagnac za uszy i ze to nie zabawka. Ale mimo to on uwielbia sie z nimi bawic. Ucieka przed nimi a cala trojka stara sie go zlapac. Tak wiec co do wypadku. Wspolczuje. Ja tez zostalam ugryziona kiedys przez psa i to mojego wlasnego. Straszny bol a tylko ugryzienie a nie pogryzienie. Ale wiedzialam jaki blad popelnilam wiec nie winilam za to psa a sama siebie.
Avatar użytkownika
Ona
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 wrz 2005, o 03:34
Lokalizacja: New York

Postprzez Psiarka 28 wrz 2005, o 16:02

Owczarki są ruchliwe, ale łagodne. Według mnie to ta dziewczynka mogła męczyć go i coś nie spodobało się owczarkowi i dlatego ją ugryzł. 3/4 takich wypadków są spowodowane prowokowaniem psa.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez pauline_g 28 wrz 2005, o 16:08

dokłaadnie nie wiemy jak na prawdę było - wiemy to co napisała prasa (jak zwykle wina psa)!!! :cry:
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Psiarka 28 wrz 2005, o 16:11

Tylko tak przypuszczam.

Racja. Zawsze zwalają winę na psa! mogliby chyba trochę pomyśleć. :evil: Psy są gorsze, czy co? :x
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Literatura i media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints