Przedszkola i Szkółki

Metody i tendencje szkoleniowe, kliker, ośrodki szkoleniowe...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Gość 16 lis 2006, o 10:31

lord napisał(a):Orientuje się ktoś czy jest jakieś psie przedszkole w: Będzinie, Sosnowcu, Dąbrowie Góerniczej, Czeladzi??

O ile się nie mylę to PASTEL szkoli w Czeladzi,a co do innych miast to nie jestem na 100% pewna,no i szkola napewno w Zabrzu www.szkolapastel.pl
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez GANJA91 22 sty 2007, o 22:05

orientuje sie ktos czy w nowym sączu lub okolicach jest jekieś psie przedszkloe lub tresury??
co ma być to bedzie THC jest wszedzie %)
GANJA91
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 sty 2007, o 14:39
Lokalizacja: jamajka

Postprzez Gość 25 sty 2007, o 23:56

Gdańsk - najlepsza szkoła dla naszych pupili to Hauuu Ward na Gdańskiej Żabiance, przy torach - prowadzona przez międzynarodowego sędziego kynologicznego P. Agnieszke Kępke ... bardzo polecam
Gość
 

Postprzez ana_29 25 sty 2007, o 23:58

ten post u góry to nasz... zapomnieliśmy się zalogować :)
Avatar użytkownika
ana_29
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 9 gru 2006, o 21:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Kosiarka 27 sty 2007, o 23:36

I, dodając do postu powyżej, jej stroną internetową jest http://www.hauward.pl/ ;).
Obrazek
Avatar użytkownika
Kosiarka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 430
Dołączył(a): 14 gru 2006, o 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Weoła Łapka

Postprzez Gość 17 lut 2007, o 12:18

lord napisał(a):Orientuje się ktoś czy jest jakieś psie przedszkole w: Będzinie, Sosnowcu, Dąbrowie Góerniczej, Czeladzi??

Zobacz na www.wesolalapka.pl szkolenie w Gliwicach.
Gość
 

Postprzez Gość 17 lut 2007, o 12:19

Anonymous napisał(a):Na Slasku najlepsza szkola dla pieskow to Psia Kraina, maja tez hotel.

Ja polecam szkołę www.wesolalapka.pl też w Gliwicach. szkolenie pozytywne, kliker. Psy kochają te zajęcia a właściciele też traktują je jak najlepszą rozrywkę :)
Gość
 

Postprzez Rebeka 6 cze 2007, o 22:04

Gdyby nie "Wesoła Łapka" z Gliwic, to mój pies pewnie byłby już uśpiony. Niesamowicie profesjonalnie, na światowym poziomie szkolenie! Widziałam ostatnio film dołączony do książki "Kliker - skuteczne szkolenie psa" K.Pryor. Zupełnie jakbym była na zajęciach w Wesołej Łapce. ONI TAK SZKOLĄ! Wszystkim bardzo polecam.
Rebeka i Zuzia
Rebeka
 

Postprzez Gość 7 cze 2007, o 16:19

Ja niestety nie jestem zachwycona wesołą łapką za to z czystym sumieniem mogę polecić szkołę PASTEL www.szkolapastel.pl Całkowicie indywidualne podejście do psa.Instruktorzy świetni posiadający ogromną wiedzę zawsze chętni do pomocy i rozwiązywaniu problemów.
Gość
 

Postprzez Pusia 8 cze 2007, o 11:27

Polecam szkołę „Wesoła Łapka” w Gliwicach. O szkole dowiedziałam się od weterynarza i teraz wiem, że to był strzał w dziesiątkę! Jest to pozytywne szkolenie psów, szkółka ma duże powodzenie, ale zajęcia są prowadzone w niedużych grupach z instruktorem Jackiem Gałuszką, któremu asystują trenerzy. Przychodzą ludzie z różnymi psami – szczeniakami i dorosłymi, bez względu na rasę i rozmiar pieska :)
Ja szkoliłam mojego 2-letniego psa Kifera, – polecam film na którym widać efekty: http://www.wesolalapka.pl/component/opt ... Itemid,42/
Po ukończeniu szkolenia, nadal ku radości Kifera, szkolę go i wymyślam nowe komendy i sztuczki. Wspólna praca stała się dla nas sposobem za naukę, zabawę i wspólne spędzanie czasu, a w przypadku wątpliwości zawsze mogę liczyć na dalszą pomoc ze strony instruktora – Jacka Gałuszki. :D
Pusia
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 cze 2007, o 09:46
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Gość 7 sie 2007, o 21:17

a w warmińsko mazurskim? iława, ostróda
Gość
 

Postprzez Anonimowy 23 sie 2007, o 15:39

Tresura w łodzi jest na Stare Złotno-Jagodnica.
Psie przedszkole jest od kwarantanny do 6 miesiąca życia w cenie 150 zł 2 miesiące
Tresura psa kosztuje 400 zł
http://www.szkolenia.ipon.pl/glowna.htm

Jest też na al. Unii "Pitbull" Marek Zawadzki 0501129197 500 zł skutku
Anonimowy
 

Postprzez Kinka 26 paź 2007, o 20:27

A jakieś fajne szkolenia w okolicach Szczecina? (Stargard Szczeciński) Sam Szczecin też może być.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kinka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 8 paź 2007, o 18:29
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postprzez Gość 27 paź 2007, o 10:30

Gość
 

Postprzez Lusia___xD 28 paź 2007, o 18:46

Anonymous napisał(a):Gdańsk - najlepsza szkoła dla naszych pupili to Hauuu Ward na Gdańskiej Żabiance, przy torach - prowadzona przez międzynarodowego sędziego kynologicznego P. Agnieszke Kępke ... bardzo polecam

Niepowiedziałabym .. Moj pies wiecej sie nauczy ze mna niz tam .. slyszalam opisnie.

Może znajdzie się cos dla Trójmiasta { Sopot , Gdynia , Gdańsk } ?
Najlpiej sopot-gdynia ewentualnie Gdansk ..
Avatar użytkownika
Lusia___xD
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 54
Dołączył(a): 27 paź 2007, o 19:44
Lokalizacja: Trójmiasto { Sopot }

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szkolenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints
cron