szkolenie psów gliwice

Metody i tendencje szkoleniowe, kliker, ośrodki szkoleniowe...

Moderator: Moderatorzy

szkolenie psów gliwice

Postprzez katasza 20 kwi 2006, o 09:45

bardzo prosze o polecenie mi jakieś sprawdzonej szkółki dla psa w gliwicach <ewentualnie okolice>...Przeglądałam już parę stron ..ale wiadomo na stronach wszyscy się chwalą a wolała bym coś sprawdzonego...co by psa nieumyślnie nie skrzywić... z góry bardzo dziękuję
katasza
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 20 kwi 2006, o 10:42

w Gliwicach na lotnisku szkoli Gostar, nie wiem, jak z praktyka, ale maja strasznie drogo i malo godzin :? Jest jeszcze Psia Kraina, cenowo i godzinowo jak Gostar, ale rowniez nie wiem, jak to wyglada i jakie sa efekty. W Zabrzu polecam ci szkolenie organizowane przez zwiazek kynologiczny, nastepny kurs zaczyna sie na jesien. Chodzilam na to szkolenie i jestem zadowolona. Oprocz tego w Zabrzu jest jeszcze fundacja Alteri, oni tez maja jakies kursy, ale to juz Chongo musialaby sie wypowiedziec, bo ona tam chodzila na psie przedszkole.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Chongo =o) 20 kwi 2006, o 12:05

Jesli chodzi o Alteri to nie chodzilam do nich. W Zabrzu jest Pastel, a jak sie pozniej dowiedzialam Alteri przenioslo sie do Gliwic gdzies na kopernika.
Jesli chodzi o przedszkole to jestem zadowolona chociaz jak dla mnie bylo zbyt rzeadko i za dlugo, lepiej jakby bylo wiecej krotszych spotkan, ale bylo ok :)
Z tego co wiem to Alteri ma bardzo podobnie jesli chodzi o godziny i ilosc spotkan.
PIES JEST PSEM I PSEM MA POZOSTAĆ

Obrazek
Avatar użytkownika
Chongo =o)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 25 sty 2006, o 11:33
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Atena 20 kwi 2006, o 12:33

heh, a mi sie ciagle wydawalo, ze chodzisz do Alteri :oops:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Chongo =o) 21 kwi 2006, o 20:26

Ola prawie dobrze Ci sie zdawalo :D Mialam z tymi samymi instruktorami, ktorzy prowadzili szkolenie w Alteri. Prowadzili bo cosik sie popsulo miedzy nimi i otworzyli wlasna szkole. Pewnie i tak o tym nie wiedzialas, ale w koncu Alteri to chyba jedna (do tej pory) szkola, ktora szkoli (brak slow) pieski na podstawie pozyrynego wzmocnienia.
PIES JEST PSEM I PSEM MA POZOSTAĆ

Obrazek
Avatar użytkownika
Chongo =o)
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 25 sty 2006, o 11:33
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Atena 21 kwi 2006, o 20:31

no to chyba, ze tak :)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Gość 8 sie 2006, o 14:12

ja szkolilam psa w Psiej Krainie w Gliwicach i jestem bardzo zadowolona wiec polecam, mam rowniez owczarka niemieckiego i nie wyobrazam sobie jakby sie zachowywal bez szkolenia pozdrawiam
Gość
 

Postprzez marmara_19 9 sie 2006, o 14:43

jelsi chodiz o Gliwice to ja polecam goraco Jacka z alteri szkoelnie klikerowe.. o wymienionych tutaj "Szkolkach" nie mam dobrego zdania tutaj ejst stronka gdzie mozna sie skontaktowac z Jackiem

http://szkoleniepsow.fora.pl/

tutaj watek o szkolkach

http://www.dogomania.pl/forum/showthrea ... 29&page=20

Jacol 123 - to Jacek , ktory zajmuje sie szkoleniem:))) nie ma u niego kolczatek itp apieski sa szkolone jak najbardziej pozytywnie:))))

ja osobiscie spa nigdzie nie skzolilam.. ucze psy sama z dobrym efektem:) a szkole spa tylko i wylacznie juz na lup tj. na cos co moze zaaportowac w nagrode:)

odradzam wszelkie skzolki gdzie stosowane sa kolczatki itp u mlodych psow...
Obrazek
Avatar użytkownika
marmara_19
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 764
Dołączył(a): 20 wrz 2005, o 16:27
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez katasza 11 wrz 2006, o 11:43

ja szkole swojego psa w psiej krainie jestem bardzo zadowolona ..piesek ma 6 miesiecie i agilyty nie stanowi dla niego zadnego problemu, metody szkoleniowe dobre... kolczatki tez sa ,umiejetnie stosowane prawidlowo ucza..a nie chodzi o to zeby sie silowac z psem ktory lepszy w ciągnieciu..również czas jaki sie je stosuje jest indywidalny dla każdego psiaka..więc jak sie zaczyna z kolczatka to mozna skonczyc bez..ja tez na poczatku bylam sceptyczna ale sie przekonalam...piesek chodzi na szkolenie prawie dwa miesiace i z kolczatki powoli rezygnujemy....polecam
katasza
 

Wesoła Łapka

Postprzez Gość 12 maja 2007, o 15:14

Szkolenie i zabawa w jednym. W dodatku małe grupki, dobra atmosfera i skuteczność. Taka jest szkoła Wesoła Łapka z Gliwic. Jeśli chcesz nauczyć się porozumienia z psem, które daje frajdę i psu i Tobie - to WESOŁA ŁAPKA jest dobrym wyborem. Bez kolczatek, krzyków, kar. PIes robi to czego od niego chcesz z radością. www.wesolalapka.pl Polecam!
Gość
 

dot.szkolenie

Postprzez nowa 22 maja 2007, o 09:21

jesli szkolenie w gliwicach to tylko psia kraina
nowa
 

Re: dot.szkolenie

Postprzez Atena 22 maja 2007, o 09:50

nowa napisał(a):jesli szkolenie w gliwicach to tylko psia kraina

taaaaak, jasne :ojej: to jest chyba najgorsza "szkoła" w całym województwie :roll:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

psia kraina

Postprzez nowa 22 maja 2007, o 10:42

dlaczego mówisz że psia kraina jest najgorsza?podziel się uwagami proszę
nowa
 

Re: psia kraina

Postprzez Gość 25 maja 2007, o 10:39

nowa napisał(a):dlaczego mówisz że psia kraina jest najgorsza?podziel się uwagami proszę


A co dla Ciebie znaczy dobra szkoła :?:, bo to chyba podstawowe pytanie.

Czy stosujecie nagrody czy tylko karcenie :?:

Czy psy z chęcią i radością pracują na placu, czy tylko oczekują tej zabawy po szkoleniu :?: (i to jeszcze na tym samym terenie :shock: )

Stosujecie kolczatki :?:, a czasem jest proponowana o.e. :?:

Czy szkoleniowiec prowadzący ma uprawnienia instruktora :?:

Heh.. to chyba nawet nie wszystko :lol:
Gość
 

Postprzez Gość 25 maja 2007, o 10:42

Ehh.. co chwila mnie wylogowuje. Żeby nie było post wyżej napisałam ja czyli Cimi 8) .
Gość
 

Następna strona

Powrót do Szkolenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints