Prywatne lekcje

Metody i tendencje szkoleniowe, kliker, ośrodki szkoleniowe...

Moderator: Moderatorzy

Prywatne lekcje

Postprzez Jukasek 30 cze 2006, o 10:26

Mam 7 miesiecznego owczarka niemieckiego, który ma naprawde duzy potencjał :wink: . chciałabym zeby był ułożonym i wyszkolonym psem. zapisalismy sie wiec na kurs PT. poniewaz zapisalismy sie gdy odbyly sie juz trzy lekcje mielismy male zaległości. Treser jednak olał nas totalnie, kazal isc i cwiczyc na pole, a my nie mielismy pojecia o zasadach itp. nie bede sie na ten temat rozwlekac, w kazdym badz razie nie podoało nam się tam i chciałabym spróbowac lekcji prywatnych, kt óre wydają mi się bardziej efektywne dla naszego psiaka jak i dla nas. ponieważ wierzę, że na forum jest wielu bardziej doświadczonych ludzi ode mnie liczę na jakies wskazowki..
Jukasek
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mwijatak 30 cze 2006, o 10:38

Z lekcjami prywatnymi (indywidualnymi) jest jeden mały problem - pies uczony "w samotności" w przyszłości może nie reagować na komendy w grupie psów, ponieważ one będą go rozpraszały :roll: Podkreślam słowo "może", bo wszystko zależy od psa. Na szkoleniu grupowym pies uczy się wśród innych psów i uczy się skupienia w takim momencie a przy szkoleniu indywidualnym może się okazać, że pies nie słucha pana w towarzystwie innych psów :roll:

Nie wiem czy zrozumiesz coś z mojej wypowiedzi...
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ValdeQ 30 cze 2006, o 10:46

Dlatego niektóre sesje treningowe są prowadzone w nietypowych warunkach, np. w miejscu częstych spacerów i obecności bawiących się innych psów, w okolicy bawiących się hałaśliwie dzieci, w obecności innych osób, które próbują sa rozpraszać wołając go.

Dobry trener to wie i organizuje takie lekcje też.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Szkolenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

paw prints