jak nauczyć psa...

Metody i tendencje szkoleniowe, kliker, ośrodki szkoleniowe...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Agunia 3 paź 2006, o 13:46

pauline_g napisał(a):niestety mi nie udaje się do końca powstrzymać reksia od szczekania - ale gdy on szczeka i powiem "REKS" to on przestaje!!:D



To ty masz szczęście ja mojego psa nie mogę wcale nauczyć komendy "GŁOS!" a tym bardziej żeby przestał szczekać. :(
Ale spróbuję twojego sposobu może zadziała :P :P :P :P :P :P :P :P :P





eśli ktoś chce zapraszam do pisania:
:arrow: brzydal284@wp.pl
Agunia
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 23 paź 2006, o 10:08

my tez mamy ten sam problem ...

Mamy rocznego labradora, który jest juz po kursie posłuszeństwa - a ponieważ jest bardzo energiczny i kocha sie bawic (warcząc przy tym bardzo głosno) trener z osrodka do którego chodzimy zaproponował szkolenie z obrony - nauka zaczyna sie od nauczenia psiaka szczekania - ale jak to u labków bywa - trudna sztuka :) !!

Moze jakies rady ??

spróbuje wyzej opisane :)

na razie próbujemy na zabawe z piłeczką i klaskanie (którego nie znosi i sie bardzo denerwuje ) moze to pomoze ??
Gość
 

:)

Postprzez doodaa_16 22 lut 2007, o 14:47

mojego psa nikt tej komeny nie musiał uczyć , szczeka jak najęty więc mam problemy zeby go tego oduczyć....
doodaa_16
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 lut 2007, o 14:24

Postprzez ValdeQ 22 lut 2007, o 16:26

Doda, chyba czegoś nie rozumiesz. Komenda "Głos" oznacza, że pies ma szczeknąć (raz) kiedy usłyszy tę komendę, nie kiedy ma na to ochotę.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez agata & snoopy 21 kwi 2008, o 17:34

niewiem jak nauczyć mojego psa piątka.gdyby ktoś wiedział prosiłabym aby mi udzielił rady :) prosze pisać :)
agata & snoopy
 

Postprzez Spanielu$Koczka 23 kwi 2008, o 18:51

ja nauczyłam :D ! musisz poprostu trzymać rękę tak jakbyś chciała komuś "dac piątke" i mówisz "daj pione" i psu się to kojarzy z daj lape ale nie ma jak polozyc tej lapy, to tylko puka Cie w ręke i wychodzi jakby faktycznie dawał piątke :wink: :D U mnie to podziałało, nie wiem jak będzie u Ciebie :P
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

dzięki

Postprzez agata & snoopy 27 kwi 2008, o 10:16

dzięki za udzielenie rady spanielka :)
agata & snoopy
 

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints