Forget-Me-Not Psia Edukacja

Metody i tendencje szkoleniowe, kliker, ośrodki szkoleniowe...

Moderator: Moderatorzy

Forget-Me-Not Psia Edukacja

Postprzez psia.edukacja 29 paź 2013, o 14:17

Serdecznie zapraszamy na kursy i szkolenia organizowane przez Polskie Centrum Dogoterapii Forget-Me-Not Psia Edukacja:

- DOGOTERAPIA W PRAKTYCE

Kurs przeznaczony jest dla przyszłych dogoterapeutów, którzy chcą zapoznać się z dogoterapią w praktyce jak również dla osób pracujących w zawodzie. Ma on indywidualny charakter, dostosowany do potrzeb osoby przystępującej do kursu. Powstał z myślą o osobach które chcą w bezpośredni sposób pogłębić swoje doświadczenie, zdobyć nową wiedzę.
Kurs jest odpowiedzią na liczne kursy teoretyczne które są istotne ale wielokrotnie rzeczywistość z jaką się spotykamy odbiega od teorii. Obejmuje on uczestnictwo w zajęciach m.in. w przedszkolu integracyjnym, w szpitalu oraz w zajęciach edukacyjnych w placówkach oświatowych. W czasie trwania kursu zapewniamy spotkanie z weterynarzem, szkoleniowcem ze Straży Pożarnej, policjantem, pracownikami Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Istnieje możliwość zaaranżowania spotkania z dodatkową osobą wg. potrzeb kursanta. Zajęcia oraz spotkania odbywają się przez min. 8h/dziennie.
Zobaczysz jak pracujemy, poznasz naszych podopiecznych i naszych czworonożnych terapeutów. Przed kursem ustalamy dokładny program każdego dnia i dopiero po jego zaakceptowaniu przystępujemy do kursu.
Zobaczycie Państwo jak funkcjonuje Polskie Centrum Dogoterapii.- Dogoterapia we wspomaganiu rozwoju dziecka. Czy to działa? Jak to działa?

Wprowadzenie do dogoterapii. Zapoznanie z formami wspomagania rozwoju dziecka, w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, poprzez dogoterapię.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematyką dogoterapii we wspomaganiu rozwoju dziecka, zarówno dla tych, którzy w przyszłości zamierzają wspierać pracę z dzieckiem poprzez udział w zajęciach psa, jak i osób planujących włączyć tę formę edukacji do oferty przedszkoli, szkół czy ośrodków.Serdecznie zapraszamy na stronę internetową gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje:

http://psiaedukacja.eu/

Polskie Centrum Dogoterapii
Forget-Me-Not Psia Edukacja
psia.edukacja
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 paź 2013, o 10:14

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Szkolenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints