Warsztaty z zakresu dogoterapii--Częstochowa

Agility, zaprzęgi, próby pracy, dogoterapia, inne formy aktywności...

Moderator: Moderatorzy

Warsztaty z zakresu dogoterapii--Częstochowa

Postprzez wiwit 30 maja 2007, o 18:04

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu warsztatami z zakresu DOGOTERAPII mamy przyjemność poinformować Państwa o kolejnej ich edycji.
BEATA KULISIEWICZ zaprasza na 5 dniowe warsztaty
Dogoterapia we wspomaganiu rozwoju, rehabilitacji i reedukacji dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi.
Warsztaty skierowane są do wszystkich osób, które wykorzystują psy do pracy z dziećmi, tych którzy zamierzają profesjonalnie zająć się dogoterapią oraz osób chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności dotyczące możliwości, jakie daje terapia z udziałem psa i metod wykorzystywanych w dogoterapii.
Program będzie realizowany w blokach tematycznych
1.
ØSpotkania kontaktowe w dogoterapii
ØTrening budowania motywacji u uczestników zajęć dogoterapii
ØKształtowanie umiejętności konstruowania ćwiczeń i ich doboru dla uczestników zajęć
2.Dogoterapia w rozwoju mowy
3.Dogoterapia w usprawnianiu psychoruchowym
4.Dogoterapia we wspomaganiu rozwoju umysłowego dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych
5.Elementy dogoterapii w organizowaniu zabaw dziecięcych.

Warsztaty odbędą się w dniach 11.07. – 15.07. 2007 na terenie DPS ZAMECZEK w Lublińcu k. Częstochowy.
Koszt 650 zł. W cenie zapewniamy zakwaterowanie oraz dostęp do wyposażonej kuchni (istnieje również możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu).
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Mile widziane jest uczestnictwo w warsztatach z psem , wymagane jednak jest aktualne zaświadczenie o stanie zdrowia psa i książeczka szczepień.
Dodatkowe informacje pod nr tel. 501 279 313
Swoje zgłoszenie należy przesłać na adres beatacool@gmail.com do dnia 15 czerwca 2007
Zapraszam
Beata Kulisiewicz
wiwit
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez jola 7 cze 2007, o 07:33

Powiem szczerze nie ryzykowalabym tych kursow jesli juz to W-awa "Pies dla Stasia"
Pozdrawiam P(J)olka Lady Duka Draka Mafia Dub.... a reszte dopisze zycie .

www.hodowla-polka.pl
www.dogoterapia.org.pl
www.psy24.pl
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

szkolenie

Postprzez bb 7 cze 2007, o 18:17

Skad wiesz?byłaś? Bo jeśli nie, nie wydawaj sądów!!!!
bb
 

Postprzez jola 7 cze 2007, o 20:08

Gdzie pracujecie :?:
Jakie macie doswiadczenie :?: aby kogos uczyc, czy oprocz prowadzenia kursow prowadzicie zajecia dogoterapii,jesli tak to w takiej ofercie powinna byc strona z dzialalnoscia osoby organizujacej kurs.
Ogladalam niedawno zapowiedz kursu kogos z Czestochowy gdzie oprocz szkolen nie prowadzi zajec dogoterapii; skad taka osoba ma tak duza wiedze aby nauczac innych :?: .
Spotkalam mnostwo osob,ktore po przeczytaniu kilku ksiazek z dogoterapii probowalo szkolic innych niestety bez duzej praktyki jest to niemozliwe tak jak nie mozna nauczyc sie plywac bez wody po przeczytaniu poradnika :!: !
Coraz czesciej dogoterapia daje mozliwosci zarobkowe roznorakim naciagaczom.
A to juz raczej nie jest budujace :evil:
Pozdrawiam P(J)olka Lady Duka Draka Mafia Dub.... a reszte dopisze zycie .

www.hodowla-polka.pl
www.dogoterapia.org.pl
www.psy24.pl
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Doda1211 8 cze 2007, o 16:31

a ja chciałam na to jechać :shock:
i po raz drugi okazuje się, że to co bliżej nie zawsze jest lepsze :roll:
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Postprzez bb 8 cze 2007, o 19:49

Jolu, więcej pokory, naprawde,ocena i osądzanie to najgorsza z metod pracy z drugim człowiekiem. Jak wiec chcesz pracowac z ludżmi, a tym bardziej z maluchami podatnymi na wszelkie sugestie.co chcesz im wpoić?Beata Kulisiewicz to praktyk - oligofrenopedagog i autorka ksiązki "Witaj piesku.Dogoterapia we wspomaganiu rozwoju dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych" Czytałas????
bb
 

Postprzez wiwit 9 cze 2007, o 08:40

Witam!
Kolejny raz potwierdza się fakt, że ktokolwiek zajmujący się dogoterapią chciałby zrobić coś więcej niż pracować w ciszy zaścianka własnej placówki, a niestety nie jest związany z żadną z istniejących i szeroko rozreklamowanych FUNDACJI, uważany jest za heretyka i człowieka nie posiadającego żadnych kwalifikacji do przekazania własnej wiedzy, tak teoretycznej jak i praktycznej, innym. Wielka szkoda Jolu, że oceniasz (krytycznie, niestety) kogoś w oparciu o swoje, jak uważam, mało konkretne informacje. :( O jakiej zapowiedzi kursu kogoś z Częstochowy piszesz? Jeśli zebrałabyś bardziej skrupulatnie informacje i zadałabyś sobie nieco więcej trudu, pewnie znalazłabyś i stronę Beaty Kulisiewicz, która dogoterapią zajmuje się niemal od trzech lat, poza tym jest, zapewniam Cię, osobą, która mogłaby wnieść wiele do niejednej z istniejących FUNDACJI. Acha, jeszcze jedno, przylepianie komuś, kogo się kompletnie nie zna, etykiety "naciągacza" to cios, który absolutnie nie przystoi osobie, która jak mniemam, niesie pomoc innym. Myślę, że powinnaś (z całym szacunkiem) zastanowić, zanim cokolwiek o kimś napiszesz. Jeśli chciałabyś jeszcze porozmawiać na ten temat, czekam na odzew.
wiwit
 

Postprzez jola 10 cze 2007, o 20:08

Pokory to ja mam w nadmiarze za dobrze poznałam ludzi zajmujacych się dogoterapią i wierz mi nie tylko w Łodzi ale znam i wiem co dzieje się w Polsce!
Wstyd się przyznać ale do tej pory zdaża mi sie slyszeć to te psy nie warcza na dzieci nie załatwiają się w pomieszczeniach, a dzieje się to w ośrodkach, do których jesteśmy zapraszani bo ktoś z nich "zrezygnował" tak niestety dzieje sie w całej Polsce.
To nie ja powinnam sobie zadawać trud szukania strony ani ktokolwiek inny to powinno być w ogłoszeniu wiem co pisze kursy dwu dniowe po 350,-od łepka o ile kwotę dobrze pamiętam w Czestochowie mieszka paru moich znajomych i to oni pytali czy warto zwróć uwage ja nie odsyłam nikogo do swojej fundacji my sie nie zajmujemy szkoleniem na tak zwany eksport.
wiwit czytaj dokładniej, nie przylepiałam łatki naciągaczki pani Kulisiewicz, pewnie nie przeczytałaś że nie da się nauczyć pływać z podręcznika bez wody. Pytam a o fachowość w odpowiedzi napadacie i żadnych konkretów.
bb Czy zadawanie pytań dla Ciebie to brak pokory i niecne osądy?
Czegoś nie rozumiem, sporo rzeczy w książce przerobiliśmy długo przed jej wydaniem, nie są to żadne odkrywcze rzeczy tylko ogólnie znane i stosowane.Moim zdaniem to raczej więcej pokory u osób które wchodzą w świat psów pracujących. Wszyscy wiedzą czym się zajmuje i potrafie zadawać pytania publicznie, a jak widzę większość osób występuje anonimowo zato bardzo ostro wytyka mi negowanie kursów osoby bez praktyki. JA TYLKO SPYTAŁAM A TU AFERA, TERAZ DOPIERO JESTEM CIEKAWA DLACZEGO?
Pozdrawiam P(J)olka Lady Duka Draka Mafia Dub.... a reszte dopisze zycie .

www.hodowla-polka.pl
www.dogoterapia.org.pl
www.psy24.pl
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bb 11 cze 2007, o 17:02

przepraszam, ale nie podejme dalszych rozmow i tak juz zanizylam swoj poziom, tym bardziej,ze i tak Jolu czytasz bez zrozumienia. Beata jest osobą, ktorą zanm i uawazam,ze to co napisalas o niej mija sie z prawda, a nie sadze, bys ja poznala.No coz, nie da sie odkryc Ameryki juz odkrytej.Szkoda jednak, ze majac taka wiedzę jak Ty(sic) nie wydalas choc takiej publikacji jak Beata.Popracuj nad soba, bedzie ci latwiej w zyciu i pewnie nie bedziesz az tak samotna....
bb
 

Postprzez Basia_sz 12 cze 2007, o 08:35

bb napisał(a):Popracuj nad soba, bedzie ci latwiej w zyciu i pewnie nie bedziesz az tak samotna....


Przepraszam, że się wtrącę, ale zarzucasz Joli, że zabiera głos, nie znając p. Beaty, a sam/a mówisz coś, o czym nie masz zielonego pojęcia :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez jola 13 cze 2007, o 22:39

Dziękuje za odpowiedzi na moje pytania i przedstawienie się.
Nawet nie przypuszczałam że zadawanie pytań może wiązać się z taką agresją :?:
Szkoda że oprócz złośliwości i zajadłości nie otrzymałam odpowiedzi na swoje pytania publikowanie dla potrzeb innych nie jest moim priorytetem, choć w opracowaniach innych autorów korzystano z naszych pomysłów,moim celem jest bezinteresowna pomoc niepełnosprawnym a szkolenie w naszej fundacji jest bezpłatne.
Stwierdzenie o zaniżaniu swojego poziomu w dyskusji świadczy tylko o nie możliwości udzielenia odpowiedzi :!:
Przerażona jestem tylko jednym że coraz młodsi ludzie starają się udawać starszych a samymi chęciami to piekło wybrukowane...........
Pozdrawiam P(J)olka Lady Duka Draka Mafia Dub.... a reszte dopisze zycie .

www.hodowla-polka.pl
www.dogoterapia.org.pl
www.psy24.pl
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Psi sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints
cron