zlote rady przed 1 wystawą :)

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez malgosia 2 sie 2007, o 10:36

Ja myślę, że jeśli właściciel nigdy nie wystawiał swojego pupila na tego typu imprezach to najlepiej wystawić pierwszy raz w klasie szczeniakow! :lol:
To klasa 'bezstresowa", nie spotkalam się jeszcze z sytuacja aby w tej klasie jakikolwiek sędzia "odebrał' właścicielowi chęć dalszego wystawiania. Tak naprawde to klasa, gdzie liczy sie DOBRA ZABAWA, przeżycie całej tej imprezy, zwłaszcza przez debiutanta właściciela :lol: :lol: bo tak naprawde to ON - jako istotna bardziej rozumna :oops: bardziej się stresuje niz jego pupil.
Nie trzeba sie niczym przejmować, podejśc do okoliczności na PEŁNYM LUZIE" i poprostu spędzić mile czas.
Jesli nawet cos bedzie nie tak, jakbysmy sobie tego życzyli to zachować dobre wspomnienie, a korzyść z całęgo uczestnictwa w takiej imprezie to doswiadzcenie, a to przeciez najwazniejsze. Wiec zachecam serdecznie do brania udzialu w wystawach, naprawde spedzicie mile czas, ale warun ek jeden, kompletny LUZ !!!!!! i bedxie na pewno wszystko OK. :!:
Avatar użytkownika
malgosia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 52
Dołączył(a): 25 cze 2005, o 12:40
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Psiarka 13 kwi 2008, o 14:17

Grudziądz to również moja pierwsza wystawa. I już się trochę pogubiłam :?

Zgłosiłam psa. Dostałam potwierdzenie zgłoszenia oraz przyjęcie zgłoszenia. Wpłaciłam odpowiednią sumę na podany numer konta, w rubryce 'tytułem' wpisałam nazwę psa i nazwę wystawy. Ale mam wątpliwości:

1. Na wystawę trzeba wziąć jakiś numerek. Czy przyślą mi go mailem? Pocztą?
2. Co powinnam pokazać przy wejściu na wystawę? Jakie dokumenty?

Prosiłabym o pomoc :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Jadzia 13 kwi 2008, o 14:55

MARYSIU! Wysłałaś zgłoszenie IPI na wystawę za pomocą formularza internetowego. Tak zrozumiałam. Teraz powinnaś jeszcze dostać pocztą potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę i numer startowy(trzeba to zabrać ze sobą na wystawę)Na wszelki wypadek musisz zabrać też dowód wpłaty i orginał rodowodu - czasami sprawdzają. Potwierdzenie będzie potrzebne przy wejściu z psem na teren wystawy. Osoby towarzyszące Wam będą musiały kupić bilety. Obowiązkowo musisz mieć książeczkę zdrowia IPI ze szczepieniem przeciwko wściekliżnie. Przy wejściu na wystawę będzie wet i będzie sprawdzał książeczki. Gdzieś blisko wejścia będzie też stoisko z katalogami, tam, na podstawie potwierdzenia zgłoszenia odbierzesz katalog. W katalogu znajdziesz na którym ringu będziesz wystawiaś swoją sunię, i o której godzinie. To potwierdzenie powinnaś dostać po niedzieli, zawsze wysyłają w ostatnim tygodniu przed wystawą.
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez Psiarka 13 kwi 2008, o 15:35

Dziękuję Jadziu, że rozwiałaś moje wątpliwości, bo o ten numerek i potwierdzenie martwiłam się, czemu nie przychodzą... ale w takim razie przyjdą niebawem.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints