Handling - pasja dziecka.

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Handling - pasja dziecka.

Postprzez Ewka 5 wrz 2007, o 14:07

Witam. Wiedząc, że są tu rozeznani w tych sprawach ludzie, chciałam uzyskać odpowiedź na jedno pytanie.
Udzielam się na pewnym forum o psach, na którym to pewna użytkowniczka, która z pewnością nie jest pełnoletnia (14-15 lat), reklamuje siebie jako handlera. Pozwolę sobie zacytować:

Jeśli macie psa rasowego, i chcecie jeździć z nim na wystawy ale nie umiecie wystawiać go lub nie chcecie, a poszukujecie handlera, zgłoście sie do mnie, chętnie pomoge a nawet wystawie waszego podopiecznego :)


Ja akurat wcale starsza od niej nie jestem, ale wydaje mi się dziwne, że tak młoda osoba może wystawiać cudzego psa, brać na siebie taką odpowiedzialność. Jeździć po Polsce i je wystawiać. Byłabym niemalże pewna, że tak być nie może, ale ja na prawdę dobrze znam tą osobę i lubiłam ją. I sądziłam, że ona by wiedziała, co może robić jako nastolatka. Możliwe, że ktoś się pod nią podszył. Ale to znaczenia nie ma, jakakolwiek to osoba, bardzo chciałabym wiedzieć, czy tak młoda osoba może zostać wystawcą i czy ludzie na tym nie stracą. Z góry dziękuję i proszę o sprawną odpowiedź.
Ewka
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Anashar 5 wrz 2007, o 17:35

Psy można wystwiać w każdym wieku, jeżeli tylko wie się jak :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez ValdeQ 5 wrz 2007, o 18:51

Ale zeby prawnie odpowiadać za czyjegoś psa i bezpieczeństwo innych osób to już chyba trzeba być pełnoletnim.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Ania_Ś 6 wrz 2007, o 10:42

Ja spotykam się na wystawach z młodymi osobami które wystawiają psy. Jest ich coraz więcej ale osobiście wole sama swojego psa wystawić.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Ewka 2 paź 2007, o 14:32

ValdeQ napisał(a):Ale zeby prawnie odpowiadać za czyjegoś psa i bezpieczeństwo innych osób to już chyba trzeba być pełnoletnim.


Mnie też się tak wydaje, ale niczego się jeszcze nie dowiedziałam... :roll:
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Ewka 26 paź 2007, o 17:54

Acha... teraz już się dowiedziałam. Chodzi o pewną kategorię występów na wystawach dla młodych, tzw. MP ;) Temat można zamknąć.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora


Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints