Kalendarz wystaw na 2008

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Psiarka 6 sty 2008, o 20:50

Ja się postaram być w kwietniu w Grudziądzu (jeśli do tego czasu uda im się wyrobić rodowód) w maju w Dobrym Mieście, również w maju w Bydgoszczy, oczywiście w sierpniu w Sopocie ;) i we wrześniu w Słupsku. Nareszcie nie jako widz :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Jadzia 6 sty 2008, o 21:54

Możesz też zgłosić swoją sunię na walentynkową wystawę w Bydgoszczy. Nawet jeśli nie dostaniesz jeszcze rodowodu, bo w klasie szczeniąt i w młodzieży można napisać, że rodowód jest w przygotowaniu. Wystarczy jeśli podasz numer rejestracyjny oddziału. Jeśli planujesz bywać na wystawach to radzę zacząc wcześnie, nawet w klasie szczeniąt, żeby sunia obyła się z ringiem. Do Bydgoszczy jest jeszcze czas, można zgłaszać do końca stycznia
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez Psiarka 7 sty 2008, o 19:29

Chciałam (i chcę) pojechać do Bydgoszczy tylko jest problem dojazdu. Mój tata dzisiaj wyjechał i wróci gdzieś za dwa miesiące. A moja mam nie ma prawa jazdy. No i niestety nie znam żadnych znajomych, którzy mogliby mnie zabrać. A pociągiem? No nie wiem. Dosyć dużo kłopotu by było. Choć będę się starać, żeby mi się udało.

Ipi już nie ma możliwości startowania w klasie szczeniąt, bo obecnie ma 11 miesięcy. Gdy była jeszcze w tym okresie, gdy zalicza się do klasy szczeniąt szukałam wystaw w promieniu ok. 200 km od mojego miasta .. i nic ;(. Więc niestety będzie trzeba pójść od razu na młodzież. A szkoda.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez NIKITA 7 lip 2008, o 12:01

a ta wystawa w Warszawawie to wie ktoś gdze się odbywa? xD xD[/b]
NIKITA
 

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints