Skandal w Krakowie - ring Rottweilerow

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Skandal w Krakowie - ring Rottweilerow

Postprzez Gość 25 cze 2005, o 17:11

Evil or Very Mad Chcialam opisac skandal do jakiego doszlo na Miedzynarodowej Wystawie Psow Rasowych - KRAKOW 2005 r.Pogoda nam dopisala ,upal niemozebny.Wyjatkowo rottki same na ringu.Tylko 50 sztuk.Sedziuje p. Anna Bogucka .Asystuje p. Andrzej Perek / hod. Slaska Gwara /. Sedziowanie przebiega sprawnie . O 12 skonczone juz psy . Zaczynaja sie suki.Tez idzie dosyc sprawnie .Dochodzi do porownania CACIBA w sukach. Wygrywa URMEL vom Raubritter wl. Maryla Makomaska. Porownanie skonczone , pani sedzina podchodzi by pogratulowac zwyciezczyni i co sie dzieje ?
Zostaje zaatakowana przez w/w suke dwa razy i ugryziona. Zero reakcji ze strony pani Boguckiej.Ze strony pana asystenta tez nic nie slychac.Suka p.Makomaski wygrywa.Jak wiadomo za cos takiego suka powinna z hukiem wyleciec z ringu , wiec dziwi mnie zachowanie pani sedziny.Zwlaszcza w czasie gdzie jest taka nagonka na agresje rottkow i wogole duzych ras powinnismy zwracac na takie sytuacje uwage .A zwlaszcza sedziowie na ringach.Przypominam , ze pani Makomaska sama jest sedzia miedzynarodowym m.in. od rottkow.Wiec tym bardziej zaistniala sytuacja staje sie wedlug mnie skandalem.Smaczku calej tej sprawie dodaje jeszcze fakt,ze pani Anna Bogucka jest przedstawicielem Zarzadu Glownego Zwiazku Kynologicznego w Polsce w naszych wladzach najwyzszych w panstwie , w sprawie ustawy o psach agresywnych.Co o tym sadzicie ? Bo mnie sie wydaje , ze nie powinno sie tej sprawy odlozyc do akt,tylko powinno to lotem blyskawicy obleciec cala Polske.By wszyscy wiedzieli, jak tak wysoko postawiona osoba we wladzach Zwiazku, sedzia miedzynarodowy i bardzo znany hodowca traktuje sprawe w tej chwili najwazniejsza dla nas , wlascicieli psow z listy.Powinno sie eliminowac psy agresywne , by nie zostaly uzyte do dalszej hodowli.Pani Bogucka udowodnila , ze popiera to , co powinno byc tepione.I najsmieszniejsze jest jeszcze to , ze asystentem na ringu byl p.Andrzej Perek,znany hodowca rottkow , propagator tej rasy , asystent kynologiczny , a co najwazniejsze PREZES Oddzialu w Raciborzu.Wiec jemu tez powinno zalezec na dobrym imieniu rottkow. A wogole nie zareagowal na wyzej opisana sytuacje.Tylko stal obok. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Asia
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez RODA 25 cze 2005, o 17:23

poprawka do tekstu, bylo porownanie suk i o CACIB porownanie, wygrala w/w suka .Ten tekst powyzej wkleil moj znajomy,z forum rottkow , bo ja nie umiem . A tekst jest moj.
ROTTWEILER jest jak MEDIA MARKT
nie dla idiotów


ASIA I PSY
RODA
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 204
Dołączył(a): 22 mar 2005, o 20:38

Postprzez jola 29 cze 2005, o 08:05

Wiesz juz nic mnie nie dziwi widzialam podobne zeczy na ringach Labladorow.
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cogar 29 cze 2005, o 08:22

No, to Wilczarze to wzór spokoju, one co najwyżej wstydliwie cofają głowę przed sędzią...
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints