Kraków 2006

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez DKról 26 cze 2006, o 13:23

A mnie nie było :evil:. Niestety. Stłukłem sobie kolano chodzic nie mogę :evil:. Za ostro trenowałem :D. Wślizgi.
Obrazek

Obrazek
DKról
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 262
Dołączył(a): 13 maja 2006, o 14:07
Lokalizacja: z domku (niedaleko Krakowa)

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 26 cze 2006, o 18:17

Nasza Marysia zaserwowała nam miły prezent - najpierw wygrała klasę młodzieży (miala 4 konkurentki) a potem zdobyła Zwycięstwo Rasy :) DO finałów nie czekaliśmy, bo ta pogoda nas wymęczyła, tym bardziej podziwiam tych co doczekali BIS-a.
Gość
 

Postprzez Gość 26 cze 2006, o 18:25

Ojej, nie mogę się zalogować:( chociaż podaję poprawny login i haslo. Ale powyższy post o MArysi jest z pewnością mojego autorstwa :) Podpisane: alta carya :)
Gość
 

Postprzez cogar 26 cze 2006, o 19:18

Anonymous napisał(a):Nasza Marysia zaserwowała nam miły prezent - najpierw wygrała klasę młodzieży (miala 4 konkurentki) a potem zdobyła Zwycięstwo Rasy :) DO finałów nie czekaliśmy, bo ta pogoda nas wymęczyła, tym bardziej podziwiam tych co doczekali BIS-a.


My doczekaliśmy. Kolejny miły, spędzony ze znajomymi grill... e, znaczy wystawa.
Z osiągnięć wystawowych to śmiesznie, Cogar dostał ocenę bdb i miejsce trzecie na trzy. Cóż, bywa i tak. Na ostatniej wystawie był pięknym, doskonale zbudowanym samcem, a teraz słabo zbudowanym psem o suczej głowie :?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 27 cze 2006, o 05:38

:shock: Coś takiego...
Jak widać, upał na sędziów też podziałał.... :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Rex 27 cze 2006, o 07:17

Oj tam co sie przejmować. Ważne, ze każdy na forum wie, że Cogar jest piękny, a jak mu się nie udało tym razem to uda sie następnym :D
PRZYJACIELU...!
(...) I nie trzeba, byś mówił cokolwiek wystarczy byś był!!!
Avatar użytkownika
Rex
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 586
Dołączył(a): 13 sie 2005, o 15:10
Lokalizacja: Psia Kraina

Postprzez jola 27 cze 2006, o 11:14

Szkoda ze nie widziales opisu Draki z klubowki jak zyje czegos takiego nie widzialam :shock: ale powiedz sedziowal nasz fachman czy zagramanica :?:
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gość 27 cze 2006, o 11:50

jola napisał(a):Szkoda ze nie widziales opisu Draki z klubowki jak zyje czegos takiego nie widzialam :shock: ale powiedz sedziowal nasz fachman czy zagramanica :?:


wklej fotke, przepisz opis i wspolnymi silami podyskutujemy :-) jak ktos dostaje bdb to od razu wina sedziego, a jak wygrywamy to zawsze u wpsanilego fachowcy :-)
Gość
 

Postprzez jola 27 cze 2006, o 12:06

Wina niewiedzy sedziego :D Tane co jest od wszystkiego jest od niczego :!:
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gość 27 cze 2006, o 12:17

jola napisał(a):Wina niewiedzy sedziego :D Tane co jest od wszystkiego jest od niczego :!:


Zajrzałem na Twoja stronę (zresztą bardzo symptaczyną) i widze jak byk, że sędzia o którym mowa dał Twojej suczce dwa razy BOB :-) Zrobił to z nie wiedzy? to dureń czy nie?

Dalej apeluje - Cogar moze sie włączysz?? :-) wklej fotke, przepisz opis i wspolnymi silami podyskutujemy :D
Gość
 

Postprzez jola 27 cze 2006, o 12:21

Widzisz nie wiesz o ,ktorym psie mowimy Draka nie ma strony byles na stronie Duki AAA wypadalo by sie przedstawic :wink:
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gość 27 cze 2006, o 12:33

jola napisał(a):Widzisz nie wiesz o ,ktorym psie mowimy Draka nie ma strony byles na stronie Duki AAA wypadalo by sie przedstawic :wink:


Mam na imię Karol, mieszkam pod Krakowem - oświadczenie majątkowe w toku moj ojciec (ŚP) był sedzia kynologicznym i własnie takie niuanse w jego "pracy" zawsze mnie intrygowały.

Przepraszam, faktycznie nie widziałem, ze masz dwie suczki, ale to nie wiele zmienia! :-)

Jedziesz na wystawe do pana X, wygrywasz, myślisz "o facet jest ok - wygrałam i wogole", jedziesz na drugą wystawę i znowu wygrana "myślisz YES YES YES, facet lubi ten typ co ja, moj pies sie mu podoba, życ nie umierać", a pożniej patrzysz sędziuje na wystawie klubowej (tak wynika z twoich postów?), jedziesz, przegrywasz i od tego monetu facet już jes beznadziejny? Powiem szczerze, że sie cieszę, że mój ojciec sędziował w latach, kiedy nie było internetu i musiał czytać taki rzeczy, bo to trąca mocnym relatywizem
Gość
 

Postprzez joan 27 cze 2006, o 12:47

Anonymous napisał(a):
jola napisał(a):Szkoda ze nie widziales opisu Draki z klubowki jak zyje czegos takiego nie widzialam :shock: ale powiedz sedziowal nasz fachman czy zagramanica :?:


wklej fotke, przepisz opis i wspolnymi silami podyskutujemy :-) jak ktos dostaje bdb to od razu wina sedziego, a jak wygrywamy to zawsze u wpsanilego fachowcy :-)

To nie do końca tak, np. mój pies, jak na razie schodzi z ringu z oceną doskonałą, co wcale nie znaczy, że wszyscy sędziowie znają się na rasie i widzą pięknego psa. W ubiegłym roku na pewnej międzynarodowej wystawie oceniał nas właśnie taki sędzia od wszystkiego, cały opis brzmiał: "Typowy we wszystkich szczegółach. Typowy w ruchu i statyce", mało tego, suczka mojej koleżanki miała opis identyczny. To jest, moim zdaniem, totalne pójście na łatwiznę.
Avatar użytkownika
joan
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 935
Dołączył(a): 8 lis 2005, o 19:34

Postprzez mwijatak 27 cze 2006, o 12:48

Nie mam psa rodowodowego, nie wystawiałam nigdy żadnego psa, ale wyrażę swoją opinię usykaną na podstawie wystaw znajomych (psów) :) Parokrotnie widziałam jak sędzia nie wiedział nic o rasie, którą ocenia (o zgrozo) :? Również widziałam jak suce, która od klasy szczenięcej miała oceny doskonałe (opisy obiecujące) dał bdb i dodał, że dla niego ta suka od czubka ogona do czubka nosa nie przypomina setera :shock: I jak to rozumieć :?: Sędziowie też ludzie a różni ludzie się trafiają :roll:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jadzia 27 cze 2006, o 12:51

KAROLU :!: Chyba do końca nie doczytałes tematów, bo inaczej wiedziałbyś, że DRAKA była wystawiana dzień po dniu na dwóch wystawach. Pies był ten sam, tylko sędziowie byłi inni :lol: No i oceny bardzo różne. I w tym przypadku ocena bardzo dobra była krzywdząca. Wystarczyło ustawić lokaty, jeśli sunia nie była idealna :P
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

paw prints