Kraków 2006

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Kraków 2006

Postprzez magdaS26 5 cze 2006, o 07:59

Czy ktoś się tam wybiera? My chyba spróbujemy wystawić Łazika po raz pierwszy :D Na przełamanie lodów. :D Czy 6-miesięczny psiak to kategoria szczeniąt? Czy wśród szczeniąt też są różne grupy? Oj - totalnie się na tym nie znamy...nigdy nie byliśmy na wystawie nawet pooglądać :roll: Acha - czy jeżeli będziemy zgłoszeni do wystawy to od razu będzie wiadomo w jakich godzinach będzie wystawiana nasza grupa? Będę wtedy w 9 miesiącu ciąży i napewno nie dam razy dłużej czekać np pół dnia... jak to wygląda na wystawach??
Avatar użytkownika
magdaS26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 lut 2006, o 19:54

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Atena 5 cze 2006, o 08:09

odwazna jestes, zeby w 9 miesiacu biegac po ringu :D jesli chodzi o godziny, to jest plan oceniania, gdzie jest rozpiska, na jakim ringu, o ktorej godzinie i jaki sedzia bedzie ocenial poszczegolna grupe, wiec wszystko bedziesz wiedziala :)
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez cogar 5 cze 2006, o 08:10

Klasa szczeniąt jest od 6 do 9 miesięcy przy czym o ile pamiętam psu liczy się wiek na dzień przed wystawą, czyli jeśli w dniu wystawy skończy 6 miesięcy to nie będziesz mogła go wystawić. Klasa szczeniąt nie dzieli się już na inne.
W momencie zgłoszenia nie będzie wiadomo, o której będzie sędziowanie. Zwykle taka wiadomość pojawia się na stronie internetowej danego oddziału Związku Kynologicznego, a potem przychodzi do każdego zgłaszającego pocztą. Nie zawsze na wystawie trzeba siedzieć do oporu, razem z numerem startowym i informacją o sędziowaniu dostaniecie informację o tym, do jakiej godziny prowadzone jest przyjmowanie psów. Czasem wystarczy pojawić się na godzinę, czy nawet krócej przed wystawianiem, bo nie ma ograniczenia czasu przyjmowania.
--------
edit- tak się zastanawiam czy wiecie, że ostateczny termin zgłaszania psów był do wczoraj?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez magdaS26 5 cze 2006, o 09:53

Wiemy, że wczoraj minął termin ale z info na stronie wynika że teraz też można się zapisać tylko koszty wzrastają... Ale tak to jest jak człowiek jest fajtłapą i się za późno orientuje co się w dookoła dzieje :oops:
Dziękuję za informacje :D :D
Avatar użytkownika
magdaS26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 lut 2006, o 19:54

Postprzez DKról 5 cze 2006, o 13:38

Ja prawdopodobnie będe na wystawie w niedzielę z rodzicami i siostrą :D. Żeby zobaczyć jak wygląda taka wystawa :wink:.
Obrazek

Obrazek
DKról
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 262
Dołączył(a): 13 maja 2006, o 14:07
Lokalizacja: z domku (niedaleko Krakowa)

Postprzez cogar 5 cze 2006, o 16:46

magdaS26 napisał(a):Wiemy, że wczoraj minął termin ale z info na stronie wynika że teraz też można się zapisać tylko koszty wzrastają...


Nie rozumiemy się, termin zgłaszania psów minął wczoraj, natomiast opłata wnoszona do wczoraj była niższa, niż jest od dzisiaj.
Wnioski: zgłosiłaś psa do wczoraj- ok, zapłaciłaś do wczoraj, też ok, bo oszczędziłaś 30 złotych, ale jeśli nie zgłosiłaś psa do wczoraj, to nawet jeśli zapłaciłaś tydzień temu to nic z tego już go nie wystawisz.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez magdaS26 6 cze 2006, o 09:10

To faktycznie może być pozamiatane... Zadzwonie tam dzisiaj - zgłosiłam psiaka 4 czerwca (czyli w terminie) ale mailowo bo była to niedziela. Prosiłam o odpowiedź czy takie zgłoszenie będzie brane pod uwagę i czy mam wpłacać pieniądze ale narazie nie ma odzewu. No nic - najwyżej pojedziemy jako oglądający i zorientujemy się jak to wszystko wygląda. Tylko chyba jako oglądający nie możemy wziąć ze sobą Łazika a o jego frajdę nam chodziło najbardziej :roll:
Avatar użytkownika
magdaS26
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 lut 2006, o 19:54

Postprzez alta carya 16 cze 2006, o 18:46

My będziemy z Marysią i jej babcią Gafą (cairn terriery).
Magda - ja też zgłaszałam emailem i dostawałam potwierdzenia i od razu opłaciłam. Sprónuj się dodzwonić do oddziału (będzie trudno) i spytaj czy przyjęto Twoje zgłoszenie. Potem może się okazać , że przyjęto Twojego psa a Ty nie go nie wystawisz , ale i tak będziesz musiała zapłacić.
Amstaff + Cairn + Norwich = Alta Carya
alta carya
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 cze 2006, o 14:22

Postprzez Michał 23 cze 2006, o 19:47

Ja przyjdę na wystawę w niedzielę z moją mamą:) . Napewno będę na 12:00, zobaczyć Westiki :D . Popytam hodowców o ich pięlęgnację itd. Ring piąty, prawda? Może się gdzieś spotkamy, by się poznać? To zależy kompletnie od Was, bo ja chętnie się zgodzę. :P .
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez alta carya 24 cze 2006, o 08:43

Michale, ja osobiście się jednak nie pojawię w Krakowie. Ale z psami przyjadą moi rodzice. Tak, to ring 5 , godz.10.15. Zapraszam do przyjrzenia się także bliskim krewniakom westików, czyli właśnie cairn terrierom :) A będzie ich wyjątkowo dużo, bo aż 11. Szczegóły na www.cairn.republika.pl
Życzę mile spędzonego czasu na wystawie.
Amstaff + Cairn + Norwich = Alta Carya
alta carya
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 cze 2006, o 14:22

Postprzez Michał 24 cze 2006, o 09:23

Och... Okazało się, że nie mogę jechać :( . Zapomniałem o pewnym ważnym spotkaniu.
Życzę jednak dobrej zabawy :) .
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier

Postprzez cogar 24 cze 2006, o 09:25

A ja zapraszam koło ringu wilczarzy. Planujemy wszyscy (prawie, bo są wyjątki niechlubne) imprezę jak zwykle, grill i dobra, wspólna zabawa.
Jak ktoś się pojawi to z chęcią ugościmy.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez jola 24 cze 2006, o 09:56

To trzymam kciuki za wystawe i imprezke :D
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Rex 24 cze 2006, o 17:44

ja też, bo niestety do Krakowa mam daleko. Chociaz bym bardzo chciała kiedys jechać i popatrzeć :)
No i wszytskim co wystawiają psiaki życze sukcesu :)
PRZYJACIELU...!
(...) I nie trzeba, byś mówił cokolwiek wystarczy byś był!!!
Avatar użytkownika
Rex
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 586
Dołączył(a): 13 sie 2005, o 15:10
Lokalizacja: Psia Kraina

Postprzez jola 25 cze 2006, o 19:02

Slyszalam ze BIS III wziol RR pieknie :D
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints