Międzynarodowa wystawa psów Wrocław

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Międzynarodowa wystawa psów Wrocław

Postprzez Julcia 5 wrz 2008, o 07:16

27-28.09.2008(w sobote i w niedziele) na stadionie Olimpijskim odbędzie sie międzynarodowa wystawa psów.

w sobotę 27.09.2008 ocenianene będą grupy FCI: I, III, IV, VIII, X,
w niedzielę 28.09.2008 oceniane będą grupy FCI: II, V, VI, VII, IX.

Więcej informacji znajdziecie tu :arrow: http://www.zkwp-wroclaw.o...etail.php?id=18
Ja napewno się wybieram, z psem, ale nie będzie on wystawiany(przynajmniej nie w tym roku :) )
Kto z Was wybiera się jako widz, kto będzie wystawiać :?: :wink:
Pozdrawiam :wink:
Obrazek
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
Julcia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 2 lut 2006, o 16:35
Lokalizacja: Wrocław

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Gość 6 wrz 2008, o 15:52

na wystawe mozna wchodzic tylko z psami, ktore bede wystawiane :roll: :roll: :roll: :roll:
Gość
 

Postprzez cogar 6 wrz 2008, o 18:22

Anonymous napisał(a):na wystawe mozna wchodzic tylko z psami, ktore bede wystawiane :roll: :roll: :roll: :roll:


Tyle przepisów, a życie swoje historie pisze.
Ja już z psem nie raz na wystawę wszedłem, chociaż go nie pokazywałem.
I nie chodzi tu o jakieś przemycanie psa w torbie, co zresztą z wilczarzem by raczej nie przeszło.
Powodów może być wiele, czasem akurat "już wcześniej wchodziliśmy i mamy papiery przy ringu, a byliśmy w samochodzie", czasem pewnym krokiem po prostu przechodziliśmy koło wpuszczających i tyle.
Mała rada :idea: : trzeba do sprawy każdorazowo podchodzić z pewnością siebie, tak, żeby nie wzbudzać podejrzeń 8)
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Ania_Ś 8 wrz 2008, o 18:27

Życie życiem ale po co łamać przepisy. Ja nigdy nie byłam z psem nie zgłoszonym na wystawie i nie rozumiem jak trudno komuś psa zostawić w domu jak nie jest wystawiany :roll: .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Psiarka 8 wrz 2008, o 18:49

Zresztą to zbyt praktyczne nie jest.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez mwijatak 8 wrz 2008, o 19:37

A ja mam takie pytanie trochę offowe. Chcę kupić psu niewystawianemu kaganiec fizjologiczny. Chcę go przymierzyć i jedyna możliwość następuje na wystawie gdzie dana firma ma swoje stanowisko. Łamię regulamin wchodząc tylko po zakup kagańca :?:

Czeka mnie to w weekend na wystawie w W-wie i nie chcę się nie miło przejechać :?
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Atena 8 wrz 2008, o 21:53

Ania_Ś napisał(a):Życie życiem ale po co łamać przepisy. Ja nigdy nie byłam z psem nie zgłoszonym na wystawie i nie rozumiem jak trudno komuś psa zostawić w domu jak nie jest wystawiany :roll: .

jeśli ktoś panuje nad swoim psem i nie jest on agresywny, to czemu nie... Ty nie byłaś, inni chodzą - każdy robi to, co lubi...

Psiarka napisał(a):Zresztą to zbyt praktyczne nie jest.

aczkolwiek zgodzę się z Marysią, dlatego nie zabieram swoich sukoli, bo wolę mieć wolne łapki, żeby w spokoju się piwa napić, czy porobić zdjęcia :)

cogar napisał(a):Tyle przepisów, a życie swoje historie pisze.
Ja już z psem nie raz na wystawę wszedłem, chociaż go nie pokazywałem.
I nie chodzi tu o jakieś przemycanie psa w torbie, co zresztą z wilczarzem by raczej nie przeszło.
Powodów może być wiele, czasem akurat "już wcześniej wchodziliśmy i mamy papiery przy ringu, a byliśmy w samochodzie", czasem pewnym krokiem po prostu przechodziliśmy koło wpuszczających i tyle.
Mała rada :idea: : trzeba do sprawy każdorazowo podchodzić z pewnością siebie, tak, żeby nie wzbudzać podejrzeń 8)

dokładnie. Rok temu pojechaliśmy większą grupą do Krakowa, na wystawę i na zawody frisbee. Część osób chciała wejść na wystawę popatrzeć sobie, więc weszli za free. A jak? po prostu, jedna dziewczyna znała imiona, nazwiska i miejscowości osób wystawiających psy na tej wystawie, więc każdemu przedzieliła po jednym, kazała zapamiętać imię psa i weszli, mówiąc, że musieli wyjść po coś do samochodów :lol:
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Diana S 8 wrz 2008, o 22:38

Ja ja powiem swoje, że z Daisy już nie raz byłam na wystawie. Nawet w tedy kiedy nie była wystawiana.

Nie widzę w tym nic niestosownego. Tak jak pisała Ola jak wiem, ze pies nie jest agresywny, to czemu nie.
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Ania_Ś 9 wrz 2008, o 14:41

Tak każdy robi to co lubi :roll:. Należy tylko pomyśleć co by było gdyby tak każdy przyszedł ze swoim psem na wystawę pooglądać 8) .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez mArGoSiA 9 wrz 2008, o 15:52

Diana Ty wiesz,że Twój pies nie jest agresywny,ale ktoś z zewnątrz tego nie wie :wink:
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez Diana S 9 wrz 2008, o 23:03

mArGoSiA
Diana Ty wiesz,że Twój pies nie jest agresywny,ale ktoś z zewnątrz tego nie wie


Tak, ja wiem, że mój pies jest nie agresywny i to powinno wystarczyć.

Te co są wystawiane nieraz więcej zębów pokazują niżeli miałaby to zrobić moja Daisy. (moja Daisy nigdy nie pokazała cienia agresji na ringu).

Ania Ś
Tak każdy robi to co lubi Rolling Eyes. Należy tylko pomyśleć co by było gdyby tak każdy przyszedł ze swoim psem na wystawę pooglądać Cool .


Nie każdy przychodzi ze swoim psem. Więc tłoku nie ma. Ja nie zabieram Zary. Daisy zabieram i będę zabierała. Tak jak pisałam, nie widzę w tym nic nie stosownego. Nie ta wystawa (na której akurat nie jest wystawiona Daisy) to następna na której pojawi się Daisy. Tym razem na ringu.

A przy tym mam możliwość spotkania się ze znajomymi, a Daisy również.
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16


Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints