POZNAŃ

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez cogar 7 lis 2005, o 10:40

Przecież wiem. A tak w ogóle to tylko głupia wystawa nie pierwsza i nie ostatnia. Mój cel w jeżdżeniu na wystawy jest taki, żeby Cogarkowi umożliwić krycie (i może w zamian szczeniaczka) nie zależy mi na poklasku. Dodatkowo Cogar ma na wystawach dużo wilczarzy i deerhoundów i jest przeszczęśliwy jak je widzi. Zwykle wystawa do dobra zabawa dla nas wszystkich.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez parsonek 7 lis 2005, o 16:49

O parsonkach w Poznaniu:
Staweczka była bardzo ładna 2 championy ( Elza Marii i tatuś Emira - dziadek Milo i mojego Funta) , jeden interchampion (Lux). I cała reszta ferajny. :lol: Funt drugi za bratem, z doskonałą :mrgreen: . Emir panikuje mi na hali i za charakter dostał bdb :evil:
Ale jestem zadowolona, bo mój szczeniak ma rasę !
Troszkę fotasków:


Rednock Q-Man - tatuś Emira - dziadek Milo i Funta
Obrazek
Obrazek

Lux Półdiable Interchampion
Obrazek

Śmiesznie ubarwiona sunia - wywalona z ringu za zachowanie
Obrazek

Porównanie o rasę: Rednock Q-Man , Elza i Milo
Obrazek

I zwycięzca !
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rodzinka :Funt Emir Fanaberia Milo ( Ferwex)
Obrazek
Avatar użytkownika
parsonek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 669
Dołączył(a): 31 sie 2005, o 22:18
Lokalizacja: okolice Szczecina

Postprzez Jadzia 7 lis 2005, o 16:55

Przykro, że tak sie stało. Dlaczego COGAR był oceniany po za konkursem :?: Tak żle się czuł :?: W zeszłym roku jeden średniak też, przy wysiadaniu z pociągu zerwał pazur, ale po podaniu mu leków przeciwbólowych, zaprezentował sie na ringu i wygrał .... nawet BOB-a
Mam nadzieję, że COGAR szybko się wykuruje :P
prawdziwy miłośnik pinczerów
Avatar użytkownika
Jadzia
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 15 mar 2005, o 21:33
Lokalizacja: Kwidzyn
Imię psa: AKSAMITKA Czezbig, LULKA i ORKA spod Katedry FCI
Rasa psa: pinczer miniaturowy - hodowla spod Katedry FCI

Postprzez cogar 8 lis 2005, o 07:51

Pierwszy dzień walczył dobrze, ale drugiego dnia jak już się zabieraliśmy do przygotowywania do wejścia na ring zaczął utykać i widać było, że bardzo go łapka boli, bo aż mu się trzęsła cała. Dlatego poszedłem do sędzinej powiedziałem jej jak sprawa wygląda i tak zakończyliśmy. Szczerze to nie chciał bym wygrać na tej wystawie, trzeba by potem jeszcze czekać, a jakby nieszczęśliwie jeszcze BOB-a wziął to znowu czekać. A tak spokojnie sobie pojechaliśmy do domu i piesek się kuruje.


Do Parsonek: Byłem na ringu agility, ale dopiero na konkurencji finałowej (jumping), zdaje się żadnego Russelka nie widziałem, co to się stało?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Ewik 8 lis 2005, o 08:31

Witam.Fajne parsonki i ich fotki.
W Poznaniu prezentowała sie w klasie młodzieży moja 10 miesieczna dziewczynka ( tzn w połowie :) ) Ring of Gold Azurowa Amhara , która zdobyła Młodzieżowe Zwycięstwo Polski '05 oraz została Najlepszym Juniorem

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ewik
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lis 2005, o 23:59
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez cogar 8 lis 2005, o 09:02

No to gratuluję serdecznie. Ładny sukces.
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez parsonek 8 lis 2005, o 12:30

Cogar napisał(a):Do Parsonek: Byłem na ringu agility, ale dopiero na konkurencji finałowej (jumping), zdaje się żadnego Russelka nie widziałem, co to się stało?


Bo do tej konkurencji - ze względu na brak czasu - dopuszczono tylko psy, które nie miały detki w openie(poprzednim przebiegu) :DTeraz toczy się batalia na forum dgm odnośnie organizacji, zwrotu kosztów itd itp. A my miałyśmy detkę i nie biegłyśmy. W sumie dobrze, bo w tym czasie musiałam psy wystawiać :twisted:
Avatar użytkownika
parsonek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 669
Dołączył(a): 31 sie 2005, o 22:18
Lokalizacja: okolice Szczecina

Postprzez jola 9 lis 2005, o 00:46

Gratuluje wszystkim wygranych i mam nadzieje ze za rok uda mi sie pojechac na swiatowke z calym dobytkiem :!:
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints