jak wyglada wystawa

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

jak wyglada wystawa

Postprzez Gość 25 sie 2006, o 22:06

w niedziele chce pojsc na wystawe w Białymstoku, ale nie wiem jak to wygląda, co jest kiedy itp, i chciala bym sie jescze zapytac ile sie placi za wstep - pisze gdzies ze wstep tam kosztuje 4 ,8 zł czyli ile się płaci 4 czy 8?
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 26 sie 2006, o 07:13

:ojej: Pewnie dorośli płacą 8 zł, a bilet "szkolny" kosztuje 4 zł :roll: .
A reszty dowiesz się już na miejscu :twisted:
Mogę Ci tylko powiedzieć, że na takiej wystawie jest dużo psów, właścicieli, kilku takich co te psy oceniają, nazywają się sędziami, mnóstwo stoisk z karmami i psimi akcesoriami i jeszcze więcej ludzików, którzy - tak jak Ty - po opłaceniu odpowiedniej opłaty, przyszli pooglądać piękne pieseczki :lol: .
No i jeszcze czasem są pokazy agillity, psów obronnych, można zjeść gofra, czy innego hamburgera i napić się napoju, nie tylko chmielowego :P .
Czy coś pominęłam :?: :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 26 sie 2006, o 11:19

basia_sz napisał(a):Czy coś pominęłam :?:


Jeszcze będą ludzie z puszką zbierający na biedne psy, trzeba im wrzucić pieniążek :o
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gość 26 sie 2006, o 12:49

aha a jak to "bilet szkolny" ? trzeba bedzie pokazac legitymacje czy jak?

ps. to bedzie wystawa podlaska, a niektozy pisza ze polska i jak myslicie duzo bedzie "straganów" z karmami? i czy bedzie moza bkpic karmę?
Gość
 

Postprzez ValdeQ 26 sie 2006, o 13:15

Cena biletu zależy od organzatora, nie ma jednej urzędowej ceny na wszystkie wystawy.

Karmę na pewno dostaniesz, jesli przyjdziesz wczesnie to prawdopodobnie i bezpłatne próbki będą.

Wystawa może mieć w nazwie "Podlaska", jeśli to jest nazwa własna wystawy w Białymstoku, a także "Krajowa", w odróżnieniu od "Międzynarodowej".
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Gość 26 sie 2006, o 13:45

wystawa zaczyna sie o 10 a ja bede tam ok. 10.20-30 to zalapie sie jescze na probki?
Gość
 

Postprzez Ania_Ś 26 sie 2006, o 13:57

Myślę że nie powinno być problemu :wink:
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Gość 26 sie 2006, o 17:23

aha i jescze jedno - oglądałam przed chwilą w obiektywie ze dzis tez byla wystawa ale skupiona na owczarkach niemieckich i jesczez jakiejs rasie, i tam dosc malo bylo ludzi i roznych stoisk, a jutro ma byc wszystkich ras to czy bedzie wiecej stoisk itp?
Gość
 

Postprzez Michał 26 sie 2006, o 17:34

Oczywiście, że tak :) :!:
Obrazek
Avatar użytkownika
Michał
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1031
Dołączył(a): 27 lip 2005, o 16:43
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Anabel
Rasa psa: West Highland White Terrier


Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints