XXI WYSTAWA PSOW RASOWYCH ZABRZE 09.10.2005

Informacje, zaproszenia, terminy, wyniki...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez cogar 12 wrz 2005, o 10:32

My jedziemy do Zabrza. Wszystkim, którzy się też wybierają radzę nie wybierać opcji zapłaty za wystawę na miejscu bo ceny mają straszne jak na krajówkę. O ile do końca sierpnia pierwszy pies z katalogiem kosztował 55 złotych, a do 8 października 70 złotych o tyle w dniu wystawy trzeba zapłacić już złotych 120! To już chyba międzynarodówka w Krakowie była tańsza.[/list]
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez cogar 14 wrz 2005, o 11:21

No to już pojechaliśmy do Zabrza... nie damy rady. Ale za to na Poznań na oba dni już zapisani jesteśmy :)
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez kuzi 3 paź 2005, o 08:52

Mnie nawet nie będzie w roli widza - po wypadku dopiero teraz moge zaczynać chodzić o kulach. Pod koniec listopada dopiero będę uczył się chodzić bez kul. Nie poradziłbym sobie na wystawie.
Obrazek
Avatar użytkownika
kuzi
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1023
Dołączył(a): 3 maja 2005, o 18:14
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Doda1211 19 paź 2005, o 21:12

ja byłam na tej wystawie jako widz
przyjechałam bardzo zadowolona :) :) :)
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Postprzez Atena 20 paź 2005, o 07:37

Doda1211 napisał(a):ja byłam na tej wystawie jako widz
przyjechałam bardzo zadowolona :) :) :)

czytalam na innych forach, ze to byla jedna wielka parodia, a nie wystawa. Sedziowie mieli na karteczce napisane lokaty, zanim jeszcze wystawa sie zaczela :shock:
Obrazek
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez Basia_sz 20 paź 2005, o 08:52

No, coś takiego! :shock: To już zakrawa na skandal!
Niezły z Ciebie Sherlock Holmes, skąd masz ten dowód rzeczowy? :shock:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 20 paź 2005, o 09:47

Ale to przecież mogą być notatki kogoś, kto śledził konkurencje w ringu i sporządził je po ocenie?

Są jakieś podstawy przypuszczać, że to sporządzono przed oceną?
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Doda1211 20 paź 2005, o 11:04

ja byłam na wystawie psó pierwszy raz, a poza tym byłam tam tylko trochę bo nie miałam czasu...
była jedna rzcecz która mnie bardzo negatywnie zaskoczyła
poza terenem wystawy sprzedawano psy.... było bardzo wiele przypadków gdzie były one w nieludzkich warunkach, te małe szczenięta siedziały w klatkach na chomiki :!: ale to tylko jeden z przykładów pominę już to że Ci pseudohodowcy wmawiali ludziom, takie bajki, że szok... a co gorsza jeszcze na tym zarabiali :(
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Postprzez Atena 20 paź 2005, o 12:16

wypowiedzi ludzi, ktorzy brali udzial w wystawie (skopiowane z innego forum):

*parodia wystawy. Pomijam zupełnie stan nieważkości w jakim był sędzia, pomijam także to, że siła woli przebiegłam ten maraton, który nam zafundował nie patrząc także na psy. Pomijam skromny fakt, że zrobił przerwę pomiędzy psami i sukami nie informujac wystawców, że nie będzie go prawie godzinę. Najciekawszą rzeczą było to, że górę dziś na wystawie wzieły pewne ciekawe karteczki, z którym drogi pan J. nawet nie próbował sie ukrywać. Karteczki, które zostały sfotografowane przez wileu właścicieli psów, które znalazły się dziś na ringu terierów typu bull....

*Co do sędziowania - to jakaś paranoja, Sędzia z klasą w pełnym calu , na 3 rasy, każdy pies/suka schodził z ringu z tym samym opisem, tzn: prawidłowe i pełne uzębienie, prawidłowy włos i znaczenia (mimo tego, iż czasem psiak tych znaczeń nie posiadał ), prawidłowa górna linia , dobry w ruchu - takie notatki znaleźć można w 90% kart .
Warto nadmienić, iż SĘDZIA na stoliczku posiadał "złoty środek" , tzw. ściągawkę (myślę, że Ci , którzy zrobili foto wkleją ową ściągawkę na foo- jest co podziwiać ).

*Na karteczce były rozpisane wszystkie lokaty suczek, plus kilka lokat STB A to wszystko pojawiło się tuż po owej dłuuuuuuuuuugiej niezapowiedzianej przerwie

*KARTECZKI WIDZIAŁO KILKU WYSTAWCÓW WIĘC SPRAWA JEST NIEPODWAŻALNA.

*sluchajcie ja nie bylam wiec nie wiem co i jak ale na tej karteczce widnieje przy nr bulla ze "brak" moze on robil na bierzaco skad wiedzial ze nie bedzie go? nie bronie nikogo poprostu pytam.
Gratuluje wszystkim bardzo.

I odpowiedz na to pytanie.
Nie są to notatki z bieżącego oceniania, bo zdjęcie zostało zrobione w czasie sędziowania bullterierów. Nawet sobie żartowałam, że skoro już mam przyznaną lokatę, to mogłabym nie czekać, tylko odebrać dyplom i zwijać się do domu...

*Dopiero jeden ze staffikowców pofatygował się po przewodniczącego wystawy, który przyszedł osobiście do stolika sędziowskiego i po jakimś czasie kartka zniknęła

*i ostatnia wypowiedz jednej z osob wystawiajacych swoje psy:
Jak widać część psów i suki astów są dokładnie rozpisane klasa po klasie. Po prawej stronie są sbt i jedna klasa bullterrierów.
W sbt rozpisano jedynie jedną klasę psów oraz wskazano pierwsze miejsca suk w dwóch klasach. Aby nie było wątpliwości, numerem 605 w klasie otwartej była oznaczona moja AYKA , natomiast w klasie championów z numerem 608 szła moja Alfa (dziwne to wskazanie pierwszej lokaty dla Alfy skoro była sama w klasie ). Dlatego jestem mocno wkurzona , że ktoś "życzliwy" tak "troszczy" się o moje suczydła.
Gdy wczoraj znajoma mi powiedziała, że moje suki mają już rozpisane lokaty to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.

Jeżeli ten ktoś czyta dogomanię, to niech wie, że nie życzę sobie takiej protekcji. Moje suki są na tyle dobre, że nie trzeba im niczyjego wsparcia. Tym bardziej, że jak obecni widzieli Ayka jest w szczytowej formie i spokojnie mogła konkurować o lokatę nie tylko w swojej klasie, ale także w sukach i w rasie.
To, że została ustawiona na ostatnim miejscu zawdzięczam właśnie TEMU KOMUŚ.
Jest mi ogromnie przykro z powodu takich manipulacji. I szczerze mówiąc bardziej mnie cieszy to ostatnie miesce Ayki w klasie niż jakakolwiek inna lokata.

===

podobno jest wiecej zdjec tych karteczek, ale nie ma ich w necie - przynajmniej na razie. Nawet ktos jakis filmik nakrecil...
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Poprzednia strona

Powrót do Wystawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

paw prints