Gdzie najlepiej kupić psa? kilka pytań

Genetyka, techniki hodowlane, tendencje w hodowli.

Moderator: Moderatorzy

Re: Gdzie najlepiej kupić psa? kilka pytań

Postprzez leonberg 4 lut 2010, o 22:54

masz rację, do mojego poziomu ci bardzo daleko i pewnie nigdy go nie osiągniesz. ja w przeciwieństwie do ciebie staram się odnosić do forumowiczów uprzejmie. nawet do ciebie.
wymyślanie mi od oszustów to sobie wypraszam choćby dlatego iż nie ma osób które miały by powody by mnie tak nazywać, z oszustami nie zadaję się bo się ich brzydzę, do tego nie ukrywam się i nie używam różnych nicków.

admina proszę o sprawdzenie ip gnoma co myśli że jest anonimowy i zablokowanie. pyskówki to na straganie z jajami.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Gdzie najlepiej kupić psa? kilka pytań

Postprzez eryczek1110 9 mar 2010, o 19:40

Najważniejsze , aby był zdrowy i posiadał książeczkę zdrowia
eryczek1110
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 07:25
Imię psa: Yordan
Rasa psa: yorkshire terrier

Re: Gdzie najlepiej kupić psa? kilka pytań

Postprzez Asmax 9 mar 2010, o 21:40

eryczek1110 napisał(a):Najważniejsze , aby był zdrowy i posiadał książeczkę zdrowia


A właściciel? A rodzice? Trzeba coś o psie wiedzieć. Najlepiej kupować w hodowlach o długoletnim stażu, dobrej renomie i mieć pewność, że hodowca będzie mógł w razie czego pomóc, coś doradzić etc. Bo jeśli kupujemy psa i kontakt się urywa, to znak, że coś jest nie w porządku. Poza tym, jeśli się nie mylę, każdy rasowy pies posiada książeczkę zdrowia.
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Re: Gdzie najlepiej kupić psa? kilka pytań

Postprzez gambi 16 maja 2015, o 17:02

Albo z hodowli albo przegladaj ogłoszenia i szukaj "uzywanego" psa :) Zobacz http://www.warszawalokalnie.pl/zwierzeta/psy ja tak niedawno oddalem owczarka niemieckiego 3-letniego, okazje mozna czesto fajna trafic i to za darmo:)
gambi
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 lip 2012, o 13:17

Re: Gdzie najlepiej kupić psa? kilka pytań

Postprzez Alfred3232 14 paź 2019, o 16:50

Jeśli macie jakieś problemy z firma to może dobrze udać się do prawnika z tym problemem. Polecam skorzystanie ze strony https://tatianaparma.pl/kompetencje/ochrona-zarzadu// gdzie znajdziesz profesjonalną obsługę i dowiesz się wszystkiego co będziesz potrzebować .
Alfred3232
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 82
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:46

Poprzednia strona

Powrót do Hodowla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints
cron