Ufac takiej hodowli?

Genetyka, techniki hodowlane, tendencje w hodowli.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Chita 24 gru 2008, o 18:18

skad wiesz ze psy maja rodowod?

radze nie kupowac szczeniaczka od tak nieludzkiej osoby. pies w stodole?!?!? to straszne! i nie ludzkie, okrutne!!!

wedlug mnie jest to pseudohodowla bo w przeciwnym razie psy nie bylyby trzymane w takich warunkach! psy z normalnej hodowli ktora ma poparcie w zwiazku FCI sa trzymane z szacunkiem i sa kochane!!! dba sie o ich psychike. pies trzymany w stodole bez kontaktu z innymi psami i ludzmi nie bedzie normalny! to na pewno jest pseudo hodowla. jesli facio jezdzi z nimi na bazar to znaczy ze sprzedaje te psy. sprzedaje tej osobie ktora do niego podejdzie i da w łape!!! nie dba co z psiaczkami dalej!!!!!

zreszta z twojej wypowiedzi wynika ze trzyma wiele ras. nawet bardzo dobra chodowla nie moglaby skontrolowac kilku ras o roznych potrzebach fiz i psychicznych. trzy rasyto gora ras w chodowli ktora naprawde dba o psyhike i rozwoj fiz oraz socjalizacje kazdego szczeniatka.

ja na twoim miejscu cieszylabym sie ze na 90% znalazlam pseudohodowle. wybadalabym sprawe glebiej np udajac ze chce pieska itd. jagbym miaja 100% pewnosci poszlabym na policje lub skontaktowala sie z TOZ. policja i tak i tak zawiadomila by TOZ.
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Noriko 24 gru 2008, o 19:46

dariak15 napisał(a):
Cavalier napisał(a):Oj, chyba mandat jakiś wypisze, nie?

raczej nie oni się takimi sparawami nie zajmują


Wiecie co wam powiem, że policja siedzie na ...upie i nic nie robi jak dzieje się coś poważnego (np. mojemu bratu rozwalili samochód, a o ni mu, że sam to zrobił po pijanemu...),a jak jakieś byle ...ówno to zaraz z pretensjami - np. moje koleżanki nie przeszły na pasach i chcieli im za to mandat wstawić...
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Postprzez Sissy 25 gru 2008, o 11:33

Noriko napisał(a):Wiecie co wam powiem, że policja siedzie na ...upie i nic nie robi jak dzieje się coś poważnego (np. mojemu bratu rozwalili samochód, a o ni mu, że sam to zrobił po pijanemu...),a jak jakieś byle ...ówno to zaraz z pretensjami - np. moje koleżanki nie przeszły na pasach i chcieli im za to mandat wstawić...


Dokładnie. Zajmują się tym,co nie potrzeba,a tam,gdzie dzieje się tragedia(bo tylko tak mogę to nazwać) nic nie robią. :roll:
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Chita 2 sty 2009, o 14:28

przekaże tacie :wink: ale u mnie raczej policja zajmuje się tym czym ma się zajmować.
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez Alisha-Emma 9 kwi 2009, o 13:06

Sissy napisał(a):
Noriko napisał(a):Wiecie co wam powiem, że policja siedzie na ...upie i nic nie robi jak dzieje się coś poważnego (np. mojemu bratu rozwalili samochód, a o ni mu, że sam to zrobił po pijanemu...),a jak jakieś byle ...ówno to zaraz z pretensjami - np. moje koleżanki nie przeszły na pasach i chcieli im za to mandat wstawić...


Dokładnie. Zajmują się tym,co nie potrzeba,a tam,gdzie dzieje się tragedia(bo tylko tak mogę to nazwać) nic nie robią. :roll:

Ja również w pełni się z tym zgodzę.
Jakiś rok temu, gdy byłam na targu baba sprzedawała szczeniaki "chihuahua" za 500zł bez rodowodu, były chude, zapchlone i miały zaropiałe oczka. Ja nie mogłam na to patrzeć, nawet moja rodzina zwróciła jej uwagę. A ta baba na to: Nie chcecie, to nie, ktoś inny będzie miał "fajnego" psa.
Zgłosiłam to policji, a ona po prostu to zignorowała.
Rasowy=Rodowodowy

Pozdrawiam wspólnie z Zorą ;)
Avatar użytkownika
Alisha-Emma
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 17:48

Postprzez Chita 11 kwi 2009, o 06:07

niestety tak juz jest. w wakacje(wczesniej nie mam czasu) wybiore sie na targ w Oleśnicy. znajomi mowili mi ,ze sa tam chomiki, myszy, szczury, male kaczki, male kury, kociaki, psy dorosle i mlode :shock: :x . czemu teraz nie moge pojsc?!? bo ten targ jest tylko w srody i niedziele od 6 do gora 11 rano :? . wiem ,ze na 100% sa cocerspaniele, husky, jamniki, yorki, shitsu. psy znajomych PYTAM SKĄD I SLYSZĘ Z TARGU :roll: . kumpel tez mi mowil ,ze jak chce myszki lub jakies inne gryzonie to taniej bedzie na targu bo myszy ktore w zoologu sa po4zl tam sa po zlotowce. najchcetniej to bym to sprawdzila taraz ale nie moge... :cry:
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Re: Ufac takiej hodowli?

Postprzez todarek12 28 sty 2021, o 14:47

Dużo lepszym rozwiązaniem będzie belownica pionowa. Prosta i niezawodna maszyna, która nie sprawia żadnych problemów w trakcie użytkowania. Polecam.
todarek12
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 sty 2021, o 11:30
Imię psa: Tofik
Rasa psa: Pinczer Miniaturowy

Poprzednia strona

Powrót do Hodowla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints