Transport psa na dużą odległość

Genetyka, techniki hodowlane, tendencje w hodowli.

Moderator: Moderatorzy

Czy skorzystał(a) byś z usług firmy umożliwiającej transport psa. Oferującą oczywiście bardzo dobre warunki dla zw.

BARDZO CHĘTNIE
2
40%
RACZEJ NIE
2
40%
NIE WIEM
1
20%

Liczba głosów : 5

Transport psa na dużą odległość

Postprzez ACTIS 25 gru 2008, o 17:44

Witam!

Ze względu na to iż jest na tym forum wielu hodowców chciałam się zapytać o wasze doświadczenie w transporcie psów do innych krajów. Nie tylko tych Europejskich.

W tej chwili nie chodzi mi o formalności. Ale jeśli mieliście jakieś problemy podczas podróży z psem mimo spełnienia wymogów, to takie informacje będą również istotne.

Przede wszystkim chodzi mi o transport samolotem. Ponieważ przy dużych odległościach może się okazać,iż przyszłemu właścicielowi przywieziemy o tydzień starszego psa. Co nie ma racjonalnego sensu bo będzie to dla pieska dosyć męczące.

Czy korzystaliście z usług jakiś linii lotniczych - jeśli tak to jak oceniacie tą podróż. A jeśli nie to czy korzystaliście może z jakiegoś innego transportu? I czy skorzystaliście może z usług firmy specjalizującej się w transporcie zwierząt. Albo czy chcielibyście skorzystać?

Ceny Polskich psów rasowych są często bardzo atrakcyjne dla mieszkańców innych krajów, jednak sen z powiek zmywają ogromne koszty transportu.

Liczę przede wszystkim na doświadczenie hodowców ale informacja od osób prywatnych też będzie cenna.

Osobiście powiem iż kilka psów z mojej hodowli znajduje się w wielu różnych krajach. Jednak to przyszli właściciele byli na tyle ambitni by zapewnić sobie osobiście transport.
ACTIS
Kandydat
Kandydat

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt

Powrót do Hodowla