hodowla dandie dinmont terrierów

Genetyka, techniki hodowlane, tendencje w hodowli.

Moderator: Moderatorzy

Re: hodowla dandie dinmont terrierów

Postprzez czmtsz 3 maja 2010, o 19:18

Gratulacje!!! i dalszych sukcesow!!!
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: hodowla dandie dinmont terrierów

Postprzez mjola 8 maja 2010, o 20:19

mały news :D
zapraszam, tym razem na moją stronkę do galerii maluchów, są po odbiorze (na marginesie dostały wspaniały opis i co najwazniejsze u chłopców wszystko ok :) ), tatuazach więc czas na pełną prezentację dziś wpadło tam 21 nowych zdjęć, a brzdące zaprezentują się w bardzo oficjanej atmosferze

http://www.canisterra.com.pl/index.php?col=b&go=41

miłego oglądania
mjola
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 67
Dołączył(a): 19 wrz 2008, o 08:25
Lokalizacja: Józefów
Rasa psa: Dandie Dinmont Terrier

Re: hodowla dandie dinmont terrierów

Postprzez czmtsz 8 maja 2010, o 20:25

Slicznosci:) Juz tak urosly i samodzielniachy sie zrobily. Wszystkiego naj w ich nowych domach a Tobie gratuluje za wychowanie tak wspanialej gromadki.:)
Pozdrawiam
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: hodowla dandie dinmont terrierów

Postprzez mjola 17 maja 2010, o 20:19

A u dandusiów duże zmiany, maluszki pojechały do nowych domów został z nami jeszcze TIMUR i mała TESS która do domku wyruszy w najbliższy piątek, są jeszcze dwa malce a w domu zrobiło się bardzo cicho ... musicie wiedzieć, że dandusie to dośc hałaśliwe maleństwa :D
Wiem, że radzą sobie w nowych domach całkiem dobrze, najbardziej tęsknił początkowo nieśmiały TOTO - biedak popiskiwał całą nac, ale już teraz jest lepiej i zaczyna sie rozkręcać, pozostałe psiaki zaaklimatyzowały się wspaniale.
A ja siedzę wspomimam i ogladam zdjęcia, znalazłam kilka jak spią w śmiesznych pozycjach jakie tylko "dzieci" przyjąć w czasie snu potrafią, gdy padną zmęczone zabawą i szczęśliwe z pełnymi brzuszkami :D
oto słodki sen dandusia :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i tak dobiega końca kronika z życia pierwszych od wielu lat dandusiowych dzieci

Obrazek
mjola
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 67
Dołączył(a): 19 wrz 2008, o 08:25
Lokalizacja: Józefów
Rasa psa: Dandie Dinmont Terrier

Re: hodowla dandie dinmont terrierów

Postprzez czmtsz 17 maja 2010, o 20:49

Przesliczne zdjecia spiacych aniolkow:) Bardzo sie ciesze, ze Dandusie szczesliwie sie zaklimatyzowaly w nowych domkach. Gratuluje wychowania tych pieknosci:) Jak tylko dostaniesz jakies zdjecia dorastajacych dandusiow to wklejaj. Ten jeden chlopczyk u Ciebie zostaje czy wciaz szuka domku?
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: hodowla dandie dinmont terrierów

Postprzez mjola 17 maja 2010, o 21:28

czmtsz napisał(a):Przesliczne zdjecia spiacych aniolkow:) Bardzo sie ciesze, ze Dandusie szczesliwie sie zaklimatyzowaly w nowych domkach. Gratuluje wychowania tych pieknosci:) Jak tylko dostaniesz jakies zdjecia dorastajacych dandusiow to wklejaj. Ten jeden chlopczyk u Ciebie zostaje czy wciaz szuka domku?

też się ciszę, że dzielnie zniosły podróż i w miarę szybko dostosowały się do nowych warunków :)
A TIMUR .. hm ... tak naprawdę nie planowałam by zostawał .... ale jak zostanie to też nic złego, jest piękny, ma bardzo ładną głowę, nocną kość i wspaniały charakter, więc mam nadzieję, że będzie się pięknie prezentował na ringach :D tylko .. że pewnie będę mu musiała dokupić dziewczynke :D
mjola
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 67
Dołączył(a): 19 wrz 2008, o 08:25
Lokalizacja: Józefów
Rasa psa: Dandie Dinmont Terrier

Re: hodowla dandie dinmont terrierów

Postprzez czmtsz 18 maja 2010, o 14:20

Koniecznie dokupic mu dziewczynke!!! :) Co 4 dandusie to nie 2!!!
Ale tak sobie mysle, ze skoro nie planowalas, ze jeden Ci zostanie to czy wystarczajaco je zareklamowalas? Nie sadze, ze wiele ludzi wie o tej rasie jako, ze niewiele dandusiow biega po polskich ziemiach:) Nie chce mi sie wierzyc, ze nie znalazlby sie ktos, kto by sie w maluszku i jego rasie zakochal od pierwszego wejrzenia i zapragnal wlasnie takiego pieska. Trzeba im tylko dac je poznac. Powodzenia jakiejkolwiek decyzji bys nie podjela.
Rooney
Obrazek
czmtsz
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 15 lut 2010, o 14:27
Lokalizacja: UK
Imię psa: Rooney
Rasa psa: Labradoodle

Re: hodowla dandie dinmont terrierów

Postprzez mjola 18 maja 2010, o 18:10

Spokojnie , nie planowałam, ale tez nie wykluczałam takiej możliwości :)
Powiem Ci mam ogroma satysfakcję bo dzięki mnie wiele osób poznało dande i po raz pierwszy zobaczyło tę rasę, mam nadzieję, że dzięki moim dotychczasowym jak i planowanym przyszłym działaniom rasa ta na stale zagości w naszym karaju i podbije jescze nie jedno serce :D
mjola
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 67
Dołączył(a): 19 wrz 2008, o 08:25
Lokalizacja: Józefów
Rasa psa: Dandie Dinmont Terrier

Re: hodowla dandie dinmont terrierów

Postprzez mjola 5 cze 2010, o 13:42

minęło trochę czasu od ostatnich informacji o moich dandie dinmont terrierach, a zamiany zaszły, wszystkie malce są k=juz w nowych domach i z tego co piszą właściciele wynika, ze nie ma rozkoszniejszych i mądrzejszych pociech :)
a dorosłe psiaki pokazywały się i wystawach, gdzie było nam miło spotykac sympatyków tej niezwykłej, rzadkiej rasy psów. Pokazy i rywalizacje wystawach były owocne i zakończone sukcesami.
Brutus był na wystawie w dalekiej Mołdawii i wrócil z tytułem Championa Mołdawii,
a obydwa dandusie czyli Brutus i Odetka na wystawie krajowej w Płocku ukończyły championaty Polski.
Brutus uzyskał prawo do zaszczytnego tytułu Championa Polski w wieku 22 miesięcy :), Płock był dla niego podwójnie szczęsliwy również dla tego, ze wygrał rasę i na porównaniu grupy III - BOG zajął IV lokatę :)
Bardzo mnie cieszy fakt, uznania dla mojego psa na finałach BOG i zauważenie dandusia pośród tylu innych pięknych psów :)
a tak pokazywł się w dlekiej Mołdawii:
Obrazek
mjola
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 67
Dołączył(a): 19 wrz 2008, o 08:25
Lokalizacja: Józefów
Rasa psa: Dandie Dinmont Terrier

Poprzednia strona

Powrót do Hodowla

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

paw prints