Rejestracja Doris (ale może się przyda i innym)

Dyskusja na temat forum i serwisu www.psiaki.pl, zapowiedzi zmian, nowe działy, pomysły i postulaty użytkowników.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Basia_sz 17 lis 2005, o 13:21

Nie martw się, też miałam kłopoty :wink:
Klikasz "Rejestracja", wypełniasz z góry na dół, wysyłasz i czekasz na maila, który zwykle przychodzi zaraz. no i Voila!
Chyba o niczym nie zapomniałam... Radzę wymyślić takie hasło, którego nie zapomnisz. :wink: :lol:

Przeczytałam jeszcze raz Twojego posta i nie wiem, czy Cię dobrze zrozumiałam, Ty już jesteś zarejestrowana, tylko zapomniałaś hasła, czy jak?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez pauline_g 17 lis 2005, o 16:44

mam pytanko, basiu co je twój piesek?
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Gość 17 lis 2005, o 16:57

Na pewno nie ziarno! :lol:
Teraz aktualnie je dziwną mieszankę. Kupiłam mu suche, ale tak jak pierwszego dnia jadł, to potem przez dwa dni tylko troszeczkę skubał, no to wpadłam na pomysł, żeby zużyć suche, mieszam mu to trochę z ryżem i zalewam rosołkiem, no i taką mieszankę wcina. Już na szczęście kończymy opakowanie, bo przezornie kupiłam tylko 3 kg. Jak skończymy, to powrócę do gotowania tak jak dawniej :( A szkoda, bo z suchym, to całkiem wygodnie. :wink: :lol:
Gość
 

Postprzez Basia_sz 17 lis 2005, o 16:59

:ojej: To ja :ojej:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez ValdeQ 17 lis 2005, o 18:11

Doris, przy rejestracji musisz podac prawdziwy, działający adres email i do tego swój :o

Inaczej to nie zadziała.

Jesli naprawdę nie znasz własnego adresu email, to wyślij wiadomość przyjacielowi i niech przeczyta w nagłówku.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez pauline_g 17 lis 2005, o 18:45

albo złóż sobie własne konto!! (nowe) e-mail
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Doris.. 18 lis 2005, o 12:43

dzieki wam wszystkim :)
no tak zapomnialam poczekac na maila :ojej:
Doris..
 

Postprzez ValdeQ 18 lis 2005, o 13:06

Jeśli nie podasz prawidłowego adresu przy rejestracji, to jak chcesz otrzymać maila? :?:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Doris.. 18 lis 2005, o 13:14

jakto nie prawidlowego?Obrazek
Doris..
 

Postprzez ValdeQ 18 lis 2005, o 18:27

Czytaj uważnie.

Przy rejestracji musisz podać swój adres email. Prawdziwy. Nie zmyślony. I bez błędów.

Jeśli podasz prawdziwy :arrow: otrzymasz natychmiast email z potwierdzeniem :arrow: klikniesz na link w mailu :arrow: rejestracja będzie potwierdzona.

Jeśli podasz nieprawdziwy :arrow: nikt nie odgadnie prawdziwego :arrow: nie dostaniesz maila z potwierdzeniem :arrow: nie dokończysz rejestracji :arrow: nikt nie może używać nazwy użytkownika

Z tego, co piszesz podałaś nieprawdziwy adres email. Istnieje milion sposobów na pomylenie się w adresie.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Psiaki.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints